Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

OOOO jaki fajny temat :) Nie widziałem jeszcze, będę gościł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, chwilę mnie nie było i już jakieś teorie spiskowe... Marsz do kąta! :classic_cool: A tak poważnie to... nie chce mi się opowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chorego tak? Przecież ja te kilka łyków, to w ramach leczenia! Gdzieś miałam receptę, ale zginęła... Poza tym-jaka NOWA obroża? To ja miałam jakąś starą?:-P wyjechał, nic nie powiedział, kartki nie zostawił i się dziwi...nawet kawioru nie ma. Przecież bym whisky do ust nie wzięła... gdyby był gin:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubiłaś starą obrożę?! Narażasz mnie na takie inwestycje... teraz to chyba pora na kolczatkę :classic_cool: Zlizywałaś kiedyś gin z brzuszka faceta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee...rozumiem, że brzuszek byłby Twój?:-) jeśli jest obły, to wszystko spłynie zanim zacznę lizać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...wypadałoby chyba trochę poudawać, że mi się to nie podoba...:-P ...będę miauczeć i próbować zdjąć to niewygodne cholerstwo...) kot się drze: a Konwencja genewska? A obrona praw kota?? MIAUUUU!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przestrzegam konwencji Genewskiej ani żadnej innej! :classic_cool: Łapię za włosy, sprowadzam do parteru i piorę po wypiętej dupeczce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....miau... (trochę się jeszcze boczę, żeby nie pomyślał, że łatwa jestem...) ;) miauuu...w tej pozycji trudno o opór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej pozycji możesz się opierać... o ścianę... :classic_cool: Rozpinam spodnie... tak, dobrze widzisz... suczki w czasie rui się kryje, prawda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z jakimiś obcymi się puszczasz czy ze mną? :classic_cool: Masz być posłuszną suką... (dłoń z pejczem unosi się... ze świstem przecina powietrze i spada na pośladki... piekący ból przywołuje Cię do porządku) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz?dobry Pan... To może się jednak odważę z samego parteru wrócić na Twój brzuch, a jeśli nie zaoponujesz, to jeszcze wyżej, do piersi, szyji, w końcu do ucha szepnę, że to co robiłeś ze mną bardzo mi odpowiadało. I może nawet wyduszę z siebie, że lubię gdy mnie bierzesz od tyłu, niby na siłę. Jednak jeśli się bronię-to tylko po to, by poczuć, że jesteś silniejszy. Żeby poczuć ostrego samca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm.... dobra suka... łapię Cię za włosy i odciągam od siebie... nie wiesz co bedzie dalej.. widzę jak falują Ci piersi od przyspieszonego oddechu... zbliżam twarz do Twojej szyi... przeciągam językiem po tętnicy... za ucho... zaciskam zęby na szyi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyginam ciało bezwiednie. Westchnęłam, albo raczej mruknęłam, gdy poczułam zęby na skórze...Nie bronię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurek, kurcze, podoba mi się... już widzę sterczące sutki proszące się o pieszczotę... kształtne biodra bezwiednie poruszające się na boki... wzgórek lonowy ocierający się o moje udo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również:-) dziękuję ...ale się dałam ponieść.jak na mnie-to wyczyn;)może to i dobrze, że już wybiła 15i;) miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×