Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

tydzień w biegu mało czasu na wszystko, ale... jeden strzał miły był i mam nadzieję powtorzyć go w weekend:) a weekend zapowiada się dłuuugi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwersacja rozciągnięta :-) Hej Mało_stanowczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać? Piątek i niestety weekend :O I coraz bliżej tych... no... dni wolnych w grudniu... Na ulicach już widać że handlarze dostali pierdolca i mnie stresują Mikołajem i innymi pieprzonymi skrzatami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, ja tam mam analny stosunek do tego zaszyję się z butelczyną czegoś na rozluźnienie muza... film... pewnie wpadnie do mnie nie mniej walnięta przyjaciółka urżniemy się i pójdziemy do łóżka:P np.oglądć coś w TV ;) no stres Maleńki no stres:P wpadaj do nas haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy! Jesteś jednak! Już się bałam,że znudziło się Tobie królowanie na tym topiku...:-( przyjemnego weekendu życzę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Pazurku :) Jestem, tyle że z przerwami... coraz więcej pracy niestety :( Aczkolwiek zaplusowałaś sugerując istnienie monarchii w tym topicu :classic_cool: Tobie równierz miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnalazł się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..... ..ale konserwacja siadła...pomyśleć by można, że Sz.P. już na choinkowych zakupach.... :D Ja rozumiem..... kryzys....ogólnoświatowy...ale, żeby aż tak się poddawać ogólnemu trendowi? A może niepotrzebnie oglądaliście jakieś wystąpienie \'ptasiej grypy\' i odechciało się Wam wszystkiego? Pozdrawiam... a co tam..nawet pocałować mogę w niektóre miejsca.... warunkiem jest posiadanie płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×