Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Koci - zdradzę Ci po cichu, że nie ma czego. Troche ciągnie zimnem od okna. Gdybyś mogła, z łaski swojej, otulić mnie kocem albo przynajmniej zorganizować jakąś ciepłą herbatę. A moze rękawiczki i szalik? Sama nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Stanowczy! alarm! Ty się tam teraz pracą nie zajmuj! Brumkę trzeba rozgrzać! ...coś nam nie wyszło, bo powinno być Tobie gorąco. Ale ja od razu mówiłam,że to MS ma wiązać... Herbatka-proszę. Tylko Cię rozwiąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci - z ust do ust poproszę :-) Więzy mogą pozostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety-muszę uciekać:( rozwiązać Cię Brum, czy wolisz poczekać na MS? Coś nas zaniedbuje, nie wiem czy do piętnastej tak nie poleżysz, dlatego pytam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiąż mnie Koci :-D W sumie nie wiadomo, kto tu przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt:) listonosz nie jest przystojny, a wszyscy wiedzą,że i tak" puka" dwa razy;) pa Brum👄 a Ty MS tylko nas rozgrzałeś i co? :( idę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek 😘 :-D Wybacz ale masa obowiązków spadła na me wątłe barki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam się grzecznie przywitać z koleżankami okryć kocem ,podać herbatę ,przytulić i pocieszyć słowem a Ty mnie od razu do kąta zaganiasz Ms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie z Tobą. Jeśli mimo wszystko zmarźniecie będziecie mogły się poprzytulać, stanie w kącie na golasa może ciut wychłodzić... :classic_cool: Zaraz spadam suczki, bawcie się dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip z konopi
Jak lubicie na ostro to użyjcie musztardy chrzanowej będzie piekło jak cholera po takim seksie jeszcze przez 3 dni będziesz pitkę moczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku 😘 Filipku - drogi - dzięki za radę. A tak z ciekawości - znasz pieczenie z autopsji czy tylko teoretyczne rozważania prowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowy sen
Czemu tam mało sie dzieje w krainie perwersji Pana i jego ostrych suczydł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...też się nad tym zastanawiam... Może z powodu panującego obecnie zimna Mało Stanowczy przeniósł kurnik do ciepłych krajów? A nas nie zabrali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przy pomocy ogórka
też może być ostra jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! nie ma co plakac! Znudzil sie facet kafe, nie czuje polotu badz po prostu sie znudzil! (jak mozna sie znudzic dobra dupa :D ?) Temacik odchodzi w zapomnienie, ale przyjda nastepne. Mysle... jestem wrecz pewna, ze jakis fajny bacik znow sie znajdzie :) Ech... ale szkoda ze MS zawinal spodnie (p.s. ja tak po cichu wierze, ze on poczytuje, albo [co gorsze] zmienil nicka:D!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×