Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Musze przyznać, ze stęskniłam się za tym kątem :-) Z ogromna wręcz chęcuia się tam udam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...khy khy... (dziewczę kaszlnęło, aby delikatnie zwrócić na siebie uwagę, skromnie spuściło oczęta, wciąż stoi w progu) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owinę się pledem :-) Chyba, że Koci usiądzie obok :-D Hej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brum, hej Mało Stanowczy:-) przyznam,że mi Was brakowało Brum-a pled to właściwie koc-czyżbyś przejęła moje zwyczaje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pled jest tak z przezorności :-D Nie lubię kiedy jest zimno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...a...a...ale ja wolę męską rękę! Myślę,że Brumka też nie za bardzo przepada za damskimi tyłkami...chyba..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Koci :-) Wybacz ale wolę męskie :-) MS - nie ma wyjścia. Bij :-D Proszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam udawać, ze się bronię? Tak dla zachowania pozorów ;-) Trochę :-) Ooo, nie Koci, nie wiąż mnie. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee noooo, Mało Stanowczy! Przecież ja sztuki węzłów nie znam. Za mocno zwiąże "na kokardkę" i delikatną skórę Brumki uszkodzę...Pan to powinien robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci tylko MS podpowiem, jak Brumka chciałaby być związana(choć może o tym jeszcze nie wie, hi hi!) obie dłonie w nadgarstku, a potem lina się ciągnie między udami-tam węzełek;) dalej-to nie wiem-do szyi chyba niebezpiecznie...ale trzeba jakoś ją unieruchomić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum-ale to przyjemnie czekać tak na swego Wybawcę. Nie wiesz jak długo każe Ci tak pozostać. nie możesz uciec, ani się bronić. Cała Jego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×