Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość lalunia69
"Przyznaje się do związku z siedmioma krasnalami, ale przyznaje, że nie jest łatwa. Pocałuj jej zimne martwe usta, a przekonasz się jaka jest gorąca. " ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kłębiącej się, szalonej burzy pożądania Nie wypowiedziane słowa poszczą na plugawym języku. Błyskawice smagają wieżyce zbudowane, By przetrwały wieki. Ciemność pełza wokół niczym złodziej I nie daje ulgi. Dlaczego drżysz jak liść? Podejdź. Pomów ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Dzień doberek :) sorry , ale nie jestem suczką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latawica... :) Adolf się odezwał raz i zamilkł... Może nie szukaj normalnego tylko... mniej normalnego? :) I taki tekst mi utkwił... poka tzytzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, mi sie coś przywidziało chyba... Jeszcze przed chwilą to Ty zasłużyłaś, żeby mi pokazac, ale teraz... no sam nie wiem... Nie no, kara musi byc... Szlaban na pokazywanie tzytzków. Nie będę ich oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
sorry , jestem cierpliwa, ale nie jestem suczką . Zwykłe czekanie na to " czego pragna kobiety "...;) Jak ktos pamięta o czym pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lalunia, w mojej terminologii określenie "suczka" nie jest obraźliwe. Wręcz przeciwnie. Czy nadal zamierzasz się upierac przy swoim? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×