Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość lalunia69
Nooo.. jeśli nie jest obraźliwe , to oki.:) Ty jesteś jedynym facetem na tym forum , myślałam ,że mi coś doradzisz ....:) i może nawet sympatycznym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testosteron4
lalunia69 ---.> 🌼🌼🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka poludniowa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna 12
witaj Stanowczy:) ... ty Malutki tez witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna 12
a tak sobie popatruje co slychac na forum i co chwile numerki musze zmieniac bo ten pedziu rezerwuje sobie wszystkie pod ktorymi cos pisze:) ale numerkow to ci u nas dostatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin kafeterii się wyraźnie nudzi. Wymyślił bardzo dobry sposób na zniechęcenie mnie do tego portalu. Bo ten drugi nick, Malo, sam sobie zarezerwowałem. Wpiierniczył mi się tak samo jak Tobie. A jeszcze wydaje mi się, że podpiął się pod Warkocz. Wkrótce będę miał pewnośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna 12
teraz sam widzisz dlaczego wolalam... i nadal wole pomarancze:) milo sympatycznie i bez nerw:) ja prosilam ich wczoraj o zablokowanie nicku lampka polnocna - i choc napisali ze wykasowali konto to .. nie wykasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
wszystkim - ---- lamka pomarańcza ci pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
on jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna 12
hej dopierdalaczu:) ja tez czuje sie zdecydowanie lepiej w pomaranczowej sukience:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
tak w ogóle mi też kradli nicka nawet tego co mam ale to olałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
cześc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelankaaaaaaa
ostry sex jest zajebisty. U mnie sex na ostro wygląda tak: ostre, wulgarne słowa; robienie drugiej osobie jak najlepiej bez żadnych czułości. Po prostu w tego rodzaju sexie chodzi jedynie o zaspokojenie swoich potrzeb sexualnych a nie umacnianiu więzi z ukochanym :) Naprawdę taki odskok od monotonnego, codziennego sexu przynosi same korzyści :) aż mi chrapkę na mojego lubego narobiłaś hehe;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
hej :) Mało , chciałam w związku z moim wcześniejszym pytaniem o opinię : "Posłuchaj : laska w szpilkach w ekstra obcisłej sukience , spotyka się z facetem , wieczorem idą najpierw na kolację do restauracji ,; on po rozwodzie. Za nią ogladają sie inni faceci , prawie bez wyjątku , szczegolnie w tej sukience ;0 Ona zdziwiona ,ze on tak rzadko sie z nią spotyka (praca) wyciaga z niego zwierzenia , że ma kogoś , ale nie na stałe . Ale laska w szpilkach i obcisłej sukience też mu sie podoba. Ona chce seksu gdziekolwiek , a on odpowiada , że wolałby łóżko , że tak po 5 randkach to za wcześnie na seks...,że laska jest super babka ale musi trochę poczekać . Ona twierdzi nawet ,że jej nie przeszkadza jego układ z inną , ponieważ ona jest lepsza od tamtej i zrobi dla niego wiele rzeczy... ? Całują się tylko... on mówi ,ze jest póżno i musi jechać do domu Praca rano ... ale na pytanie jej, czy chce inteligentną dziewczynę w obcisłej sukience czy -nie , chol**a , mówi ,ze bardzo mu się podoba , ale troszkę się jej boi . Jednak chce się z nia spotkac . nieźle, prawda /? ( Ona go bardzo chce i mówi mu o tym ) No i...?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
no i wychodzi na to, że jesteś dla gościa za stara:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
dzień dobry a raczej dobre popołudnie -..wy. Nie ta laska jest w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
A ty kobitka czy facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
rocznik 69 czy to raczej ulubiona pozycja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
i'm a woman in love:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
rocznik przybliżony , Ale tak mi jakoś pasiło :) do nicku A pozycja ? nie absolute;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×