Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość lalunia69
Myślałam ,ze facet widząc fajna laskę , nie odmawia nigdy , a nawet chcee ee..!!! i o tyle mi chodzi Lampko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna12
co mi tu nie gra lalunia w tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
To było kolejne spotkanie , Pytalam go czy na pewno chce z wlasnej woli , bo jestem ambitna i honorowa (nie śmiej się plis ). odpowiedział, ze chce a nawet sam zaproponował, kiedy . hmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna12
mowilas ze 69 to blisko twojego rocznika a to co piszesz takie naiwne mi sie wydaje (sorki za szczerosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
i dzięki ,ze potraktowałaś temat poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna12
dlaczego go pytasz czy chce? przeciez to widac czy chce.. wiesz daj mu moze wieksze pole do dzialania jesli faktycznie tobie zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Wiesz , bo ja staram się być grzeczna dla grzecznych , pisze po prostu zwyczajnie i pytam , bez przekleństw i tak dalej . Czy normalnościa jest nieeleganckie wyrażanie się ? Może to wygląda na naiwność z mojej strony , ale cóż elegancko tez pytać można ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Tak jakby dalej ze względu na szacunek ? do mnie posunąć się nie chciał .Albo rzeczywiście mnie nie chce :( Ale z tym właśnie trudno mi się pogodzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna12
lalunia jesli chodzi o moje przeklenstwo to to nie bylo do ciebie:) a w temacie - olej goscia - po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Kidyś na forach był, facet o nicku : jakiś tam facet . On naprawdę radził i fajnie subtelnie i konkretnie odpowiadał. Ale ty lampko myślę ,że tez jestes miła , co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Wiem ,że nie do mnie , ok. a ja mam olać ? bęę próbować ... Ale to takie trudne . Trochę ambicja ,trochę fascynacja . No staram sie nie zakochać ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Czyli suma sumarum - faceci nie zawsze pragną seksu , nawet jak niezła laska ich pragnie , i są łowcami . HMMM, do tej pory takich nie znałam i tyle . Pierwszy raz spotykam kogoś takiego. ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Jeśli ktoś odpowie na temat , super . Jeśli nie dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna12
suma sumarum: faceci raczej zawsze pragna seksu ale niekoniecznie zawsze z super laska. smutne ale prawdziwe:( moze on jest w tamtej zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
dzień dobry, dzięki purpurowa... hmmm, Inteligencja jest(jakąś mam, poczucie humoru też , picie ?, tylko okazjonalnie, dobroć ? a to już nie mogę sama rzec. A kryzys wieku średniego u niego ? To niewykluczone; a ja nie ciągnę go do ołtarza , dodam ,nie ! :) Jedyne wytłumaczenie : to może jest w kimś zakochany a ja za bardzo chcę , a moze odbiera to jako narzucanie się ? Może jestem zbyt ambitna , a on jest narcyzem ?Myślę ,że jestem sympatyczna . I wogóle czemu niektórzy faceci wybierają sobie takie nieodpowiednie kobitki na partnerki. brzydkie mało inteligentne i w dodatku jędzunie ? I nie grzeszące seksapilem ? A mój powiedział, ze jestem super ale 3 randki to za mało aby uprawiać seks (ostry albo zwyczajny ,;) Fatalnie , prawda ? Dużo czytam , dostał odemnie (intelektualista) fajną książkę . a ja mówię ,że chcę GO , a on wyjeżdża z pytaniem : to Ciebie tylko interesuje moje ciało ? Mówię : też . Ok. chyba dam sobie z nim spokój. Od 6 dni się zresztą nie odzywa. Koniec . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
A ja nie wiem jaki mam naturalny kolor włosów, chyba szatyką byłam kiedyś ....;) - Co mają wspólnego ze sobą blondynka i internet?? - I jedno i drugie ma wielu użytkowników. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
;P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testosteron4
🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Testosteron, te kwiaty dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testosteron4
tak dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia 69
Dobrej nocy testosteronie , dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testosteron4
ja też życzę miłej nocy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×