Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

sprawdzaj czym chcesz byle solidnie głeboko i skutecznie poczuj na ile Twój szept jest skuteczny... przyciągnij mnie za włosy mocniej bliżej... chcę poczuć Twoj oddech na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorek
wredne stuczydło ostra jesteś to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzę bez Twojego pozwolenia... Mój oddech będzie zapowiedzią... przed uderzeniem zawsze go wstrzymuję... żebyś usłyszała świst powietrza... już myślisz o piekącym bólu pośladka... siedzę na fotelu przed Tobą... i ciągnę za włosy w kierunku mojego krocza... chyba o czymś zapomniałaś... pospiesz się... wstrzymuję oddech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczydło-zważając na kierunek w jakim byłaś ciągnieta(w poprzednim poście Stanowczego)to jednak dobra z Ciebie kolezanka,że ślady zębów zostawić chcesz "tylko"na karku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smak Twojej krwi zapach Twojego ciała przyspieszony oddech sam ustalasz rytm... kolejność nie koniecznie... lubię używać swoich pazurów kły wbijam boleśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku - z miejsca gdzie ciągnąłem suczydło mogła się na mnie rzucić... :classic_cool: też mi się podoba to podejście :) Niestety muszę lecieć :( Do jutra suczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanowczego "mięsem" bym nie nazywała... On oprócz mięśni ma jeszcze mózg... A trzeba przyznać,że to coraz rzadsze niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg to też kawał mięsa Poza tym bardzo wrażliwy narząd:) używć go też trzeba umieć... Masz racje Pazurku, to rzadkie a jakież cenne w połączeniu z praktyką:) Stanowczy... nie dałeś klapsa;) zaniedbujesz mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez klapsa... I to aż do jutra.ech, może we wtorek dostaniesz za to podwójnie:-) za dziś i za...narzekanie;) czy pomarańczowa Brum to ta sama osoba co czarny Brumasek? Gubię się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Ta sama Koci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Ale niezbyt duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×