Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

...wszystkie pracują lub się uczą. Witaj Mało Stanowczy:-)może zapachem świeżo sparzonej kawy byś zanęcił dla odmiany tym razem..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku, a robisz kawę? ;) To może bym się skusił... ;) Czy chcesz mi zasugerować, że może być coś ważniejszego niż oddawanie się moim perwersyjnym zachciankom? To byłby dla mnie wstrząs.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyż to nie jest szczyt perwersji-Pan podający kawę?;)tym bardziej,że czytałam tu nie tak dawno,jak się żaliłeś na spadek formy..?to ta kawa mogłaby być sposobem na mała przerwę w "klasycznych"zajęciach;) ale cóż...skoro już Ci lepiej...to chyba nie mam wyjścia-ja zrobię boski napój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku nie jestem gotowy na taka perwersję :D Chyba, że już "po" :) W ogóle jakoś złagodniałem ostatnio, nie wiem, może pora na sen zimowy? :O Ale na razie czekam na kawę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, coś w tym jest-zimno, ciemno coraz szybciej się robi-nic tylko się przytulać:-) ale pewnie przy pierwszych przymrozkach się ożywisz;) proszę-kawa raz! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krokodyl płacze??? :-P przecież nie zabieram kubka.ten bałagan zrobiłam przygotowując kawę:-) gospodynią tu chyba jest Brumasek..?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krokodyl nie zapada w sen zimowy... tak jak ja... :D Fajne, lubie takie złośliwości :) Brumasku, zaniedbujesz mnie i kawę robił Pazurek... Co masz na swoje usprawiedliwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienić nie zmieniłam Amorku. Ale czasem lubię poczytać co się u Brumaska i Mało Stanowczego dzieje-więc dziś nie chowam się po "krzakach", tylko oficjalnie na kawę wpadłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka miła odmiana wiedzieć,że na innych topikach nie siedzisz w \'krzakach\";)a kocyk masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×