Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Gość brum
Pod uwagę będzie brana technika i styl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Przeprasza, że zmienię plan lekcji - ale skok przez koni a :-) Ćwiczenia na drążku :-D Wybaczcie :-D Skok na batucie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, dziś tak zimno a tu kobietki z gołymi tyłkami latają! Mało Stanowczy-jak się zaziębią kto za lekarstwa zapłaci?! No i kto zagwarantuje,że lekarz będzie przystojny??:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chlopcy rozgrzewac nas ;p jak nie chcecie zebysmu chore byly ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Jedynym chłopcem jest tu Mało_stanowczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Moim zadniem jest w wieku tartacznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum!!!! Jesteś okropna!! :D :D :D :D :D :D Zaraz będzie fizyka - prawo zachowania pędu. I popędu :D Suczydło - chyba starczy tych pieszczot. Podchodzę do Ciebie od tyłu. Podciągam spódnicę... klaps pomoże Ci się rozluźnić. Wchodzę bez gry wstępnej. Chcę się zaspokoić. Tobą. Nie sycz! Jeszcze jeden klaps. Poruszam się rytmicznie. Dociskam Cię do chłodnej ściany. Łapię za ręce, biorę je do tyłu. Szepczę Ci na ucho - kim jesteś? Nie chcesz odpowiedzieć? Chwytam za włosy i odchylam Ci głowę do tyłu. KIM JESTEŚ suko? Czuję, że Ci się podoba - zrobiłaś się mokra. rozpycham się w Tobie. Nieświadomie poruszasz biodrami... puść się. Jak suka. Zapomnij. Krzycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Tak Mało_Stanowczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do wieku też się czepiać nie będę bo sama mam blisko;) poza tym mężczyźni młodsi nie są tak interesujący. Przynajmniej w rozmowie im nie wychodzi. A stara wyga(przepraszam za określenie)to dobrze wie co ma robić!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
A to podobno kobieta jest, jak wino :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie wyjść spod rąk szczęśliwa ciche westchnienia krzyczą proszą o więcej... chore myśli kąsać, drapać, brać.... drżące myśli wilgotne ciało stróżka lepkiej cieczy spływającej po udach powoli dotyka kolan nie chcę, żeby zaschła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Mężczyzna jest czasami jak majowy deszcz - cieply i spokojny. Czasmi jak burza sierpniowa - gwałtowny i szybki. Czasem jest jak śpiew skowronka na rozgrzaną łąką - słodki. Innym razem jak ocean - przylywa i odpływa Mało-Stanowczy. Bywa tez jak tajfun - niszczy wszystko, co napotka na swojej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Suczydło czy piszesz pod innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Piszesz jako Mirell?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
Myślałam, że to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×