Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Amorku-nie wiem czy dobrze,że się ujawniam. "Wanilią"od razu zaleciało i nawet Mało Stanowczy jakoś złagodniał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.....Koci...ale ja tak uwielbiam "waniliowy klimat":)od razu poczułam się lepiej:) Stanowczy złagodniał...a to ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brumasku - jak kobieta używa tej emotki to się kojarzy, jak facet to jest okrzyk rozpaczy :D Lubię zapach wanilii... A łagodny się zrobiłem sam z siebie, starość po prostu, kryzys wieku średniego i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Na innym topiku to był zarzut wobec mnie.że taka zbyt delikatna i przez to nudna jestem.a teraz jeszcze "psuję"innym temat...ech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mało Stanowczy:-) jakoś sobie radzę. A poza tym-jeśli sam Amorek mi całusy przysyła to jeszcze ze mną nie jest tak źle! :-) ziewacie jednak-czy coś innego robicie-przy pomocy tego emotikonka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, no co to ma być? Taka niesubordynacja? Myślisz, że pójdziesz do kąta i z glowy? A lanie po tyłku to co? :classic_cool: Pazurek, to nie było ziewanie, tylko niedwuznaczna propozycja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No próbować warto, zwłaszcza umknąć z tyłkiem przed klapsem :) Licząc po cichu przynajmniej na pokrycie... Brutalne i szybkie... Ale tak wytęsknione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia - może będzie w trzewikach... nie panikuj, ja też mogę mieć adidasy a jakbym przyjechał do Novotelu to na pewno byś mi nie odmówiła :) Apropos - czy już zrobili ten parking obok hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chociaż zrób Mało Stanowczy zadowoloną minę.że niby humor Ci się z nami poprawił.nie ziewaj przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morri
Na chwilkę wpadam, widze nowe postacie, pozdrawiam:). W trosce szczerej i z głębi serca chciałam zapytać o stan pociażowy Stanowczego ,ale widzę, że prócz tego iż nieco złagodniał, to daje sobie wybornie rade:). Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×