Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Hej, sunia - nie bądź takim smutaskiem :) Weekend się zbliża :) Na który zaraz się udaję :) Porozglądaj się trochę... na pewno znajdziesz swojego samca... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebe jojo
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebe jojo
niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pyskujesz... wiesz, że będzie bolało? :classic_cool: Lubisz klęczeć w kącie, naga, z zawiązanymi oczami, z drżeniem oczekiwać na... no właśnie... na klapsa czy pieszczotę? A jak poczujesz pejcz przesuwający się od szyi wzdłuż pleców... będziesz dalej pyskować? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekraczanie granic wiąże się z bolesnym kontaktem z pałą oficera imigracyjnego... :classic_cool: kajdanki, kraty... przesłuchanie z lampą świecącą prosto w oczy... wiadro wody w twarz... rewizja osobista... szczegółowa... :classic_cool: Tylko problem ze znalezieniem kogoś mądrego i dojrzałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem na miano Pana trzeba zasłużyć a nie mianować się a takich pseudo jest 99% dojrzałość emocjonalna + inteligencja tego szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wilgotna! :classic_cool: ciekawe jak głęboko... najpierw sprawdzę to trzonkiem pejcza... tylko o świństwach potrafisz myśleć? :classic_cool: Nie uciekaj z dupką! 🖐️ 🖐️ 🖐️ Na wszelki wypadek przytrzymam Cię za włosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×