Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Dziękuję Mało Stanowczy za jakże miłą propozycję, ale nie. Ja tylko po sąsiedzku na herbatkę lub kawkę tu wpadam. Lubię ten ...dekadencki nastrój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
Ja się jednak upieram przy kaloryferze. Na wszelki wypadek :-D Może być zimno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku... chyba się nie rozumiemy... kawa kawą, miło i sympatycznie, ale obowiązki wzywają... Bądź tak uprzejma i się rozbierz, postaram się zlać Cię delikatnie :classic_cool: Z ciała - zapewniam Cię, że będzie gorąco. Myślę, że między dwoma strażnikami nie zmarzniesz :classic_cool: Jeszcze raz wspomnisz o kaloryferze i będzie bolało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
Wsponmę tylko raz. Nie chce, żeby bardzo bolało :-) A jeżeli strażnicy nie będą się przykładali suminnie do swojej pracy? Przezorny zawsze ubezpieczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku - możesz. :classic_cool: Amorku - kucasz czy nie? :classic_cool: Bo mnie pejczyk świerzbi... Z ciała - sprawdzę czy potrafią Cię przypilnować... A najlepiej będą pilnować będąc bardzo blisko... Baaardzo blisko.... Z przodu i z tyłu.... Na wszelki wypadek będziesz skuta kajdankami.... Naga, żebyś nie schowała żadnego spinacza... zresztą i tak najpierw zrobią Ci rewizję... bardzo szczegółową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Z Ciała też już zauważyła,że jacyś strażnicy mogą się pojawić. I w dodatku nie można na nich liczyć...ech...:) Amorku, ja na forum to zawsze grzeczna będę. Jakoś mało we mnie ekshibicjonistki...co zrobić..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
yhhhy... Ugryzę Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS...masz taką podzielną uwagę?dasz radę nam trzem jednocześnie?:p Kociiii...czasami masz odwagę ale musiałybyśmy czerwone wino otworzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
Pamiętaj Amorku o dwóch strażnikach :-D Hmmm... Ale oni mnie mają pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazurku - już do połowy jesteś rozebrana, żadne mykasz :classic_cool: Z ciała - liczę na to, że ugryziesz... napawając się tym uczuciem wypełnienia, trzymajać w dłoni dużego, czarnego członka, będąc zdana całkowicie na łaskę samców i czując wpychający się w usta język - możesz gryźć. Nic nas nie powstrzyma... Amorku - jak widzisz radzę sobie... dobrze, że jesteś dość nisko.. rozpinam spodnie... opieram Ci dłonie na ramionach i mocniej dociskam... widzę protest w Twoich oczach, chcesz coś powiedzieć - czekałem na to... łapię Cię za włosy, co wywołuje jeszcze większe Twoje oburzenie, w tym samym momencie wpycham Ci w usta członka.. już sztywnego i rozbudzonego... kątem oka patrzysz jak Twoją koleżankę kryje dwóch rosłych Murzynów, za nimi Pazurek się rozbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
białe- czarne-biale-czarne-białe i białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee....tzn doigrałam się tak?😭 protestuje owszem ale co mi po tym kiedy trzymasz mnie mocno i brutalnie gwałcisz moje usta.krztuszę się ,po policzkach łzy spływają ale Ciebie to niewzrusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
białe białe-białe czarne-białe-czarne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek.... :classic_cool: Popycham Cię na podłogę, rozchylam uda i wchodzę w Ciebie. Pochyla się nad Tobą Pazurek, chce Ci pomóc, łapię ją za włosy i siłą przyciągam do Twoich piersi... Jeden z Murzynów odrywa się na chwilę od Z ciała, podchodzi do Pazurka, daje jej klapsa w tyłek i bez zbędnych pieszczot rozchyla jej pośladki i próbuje wejść.. Z ciała musi mu pomóc, czując jednocześnie, że drugi strażnik za chwilę będzie szczytował... Język Pazurka na Twoich piersiach, po pierwszym wzdrygnięciu, zaczyna dawać przyjemność... W Pazurku zagłębia się olbrzymi kutas strażnika... Z ciała patrzy, oblizuje usta... zbliża się do krocza Pazurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
O nie, nie, nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciała - strażnikowi się spodobało... Każde pchnięcie jest coraz mocniejsze... usiłujesz uciec z krocza Pazurka, ale solidny klaps w tyłek przywołuje Cię do porządku... Jesteś rżnięta i patrzysz jak tuż przed Twoimi oczami jakiś kutas rżnie kobietę... strażnik łapie Cię za szyję i nie pozwala się odwrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty na pewno jesteś Mało Stanowczy??? Ja pewnie przestałabym się szarpać i zaczęłabym jęczeć z rozkoszą ...:classic_cool: jednak Pazurkowi Twoja wersja się nie spodoba:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
O taaak... Jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
Jeszcze raz... Kajdanki na rękach... Zakryte oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×