Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

gdyby tak strażnicy sobie poszli mogłybyśmy Mało Stanowczego przykuć do kaloryfera i "zemścić "się na nim....:classic_cool:jednak obawiam się ,że ta "zamsta"mogłaby mu się spodobać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
A nas nie obchodzi, co Mało_stanowczy powie :-) Może nie będzie mógł mówić :-) Może będzie miał zajęte usta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się zastanawiam-czy zostać i popatrzeć, czy szybko uciekać..?;) po takim tekście odważny Amorku możesz mieć tyłek czerwony za chwilę że ho ho! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciała i z duszy
Dziewczęta :-) Z Mało_stanowczym należy inaczej postępować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak coś podejrzewałam,że się pożegna dziś wcześniej niż zwykle:) Amorku-nie udało się...ale może jutro będzie dla Ciebie o wiele bardziej wymagający i w efekcie dostaniesz to, czego chciałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt za mną nie tęsknił?:P i dobrze!!:) byłam dzisiaj niegrzeczna ubrana w czarna bieliznę pas i pończochy zapach i ostry makijaż... oddałam się komuś kto... uwielbia, kiedy w nagrodę zlizuję krople jego pożądania... zlizałam wszystko do ostaniej kropli... na ustach mam jego smak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości nigdy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ależ stanowczy mnie podnieca.............cos niesamowitego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć suczki 🖐️ Widzę jakieś zabawne próby przejęcia władzy :classic_cool: Wystarczyło na chwile spuścić Was z oka... Amorek - no, nazbierało Ci się... chyba nie byłaś jeszcze prowadzana na smyczy... :classic_cool: Pazurek - oj Pazurek, Pazurek.... :classic_cool: Z ciała - jak Twoim zdaniem trzeba ze mną postępować, co? ;) Może podziel się z koleżankami swoimi spostrzeżeniami :classic_cool: W sumie najmniej narozrabiałaś, grzecznie i cichutko klęczałaś w kącie... :) To na dzień dobry zasłużyłaś na 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-D Mało_stanowczy - ja szczebiotalabym wesoło z dziewczętami niezwrcając na Ciebie uwagi. Siedziałybyśmy sobie na kanapie, od czasu do czasu dotknęłybyśmy się niby mimochodem. Zaczęlybyśmy rozpinać sobie wzajemnie guziki bluzek. Co jakiś czas odwróciłabym głowę w Twoją stronę i otarła usta wierzchem dłoni :-) Cześć Dopierdalam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tłumaczenie mnie nie satysfakcjonuje... :classic_cool: Czy mam rozumieć, że chciałaś pokazać koleżankom, że się mnie nie boisz? :classic_cool: Nie pomyślałaś, że mogę to przeczytać i wyciągnąć konsekwencje.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×