Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia766

ostry sex

Polecane posty

Aaaaa... czuję jakiś niedosyt pisania - blogu nie otworzę, nie lubię nieprzewidywalnych czytelników. Zawsze lepiej znać target, nie? ;) To sobie tak poklepię paluchami w klawiaturę, bez ładu i składu. Wiecie, że będzie wojna w listopadzie? :)) Mam takich dwóch ....nie ważne jakich, czytają superaka i dziś ich powaliła wiarygodna informacja od jasnowidza, który stwierdził 'z przerażeniem' że będzie wojna ogólnoświatowa a zacznie się w Iranie.... Czyli podsumowując, ch... bombki strzelił, choinki w tym roku nie będzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, ustalcie może z Suczydłem gdzie to robienie - ona preferuje kucanie w kąciku, Ty na drutach, boję się, że jakiś rozłam powstanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnorodność może i tak, ale jak na dwa obozy podzielicie społeczność może wyniknąć konflikt. Sugestia - dojść do kompromisu, co tydzień zmiana To hmmmm to odnośnie ogólnoświatowej wojny przez jasnowidza przepowiedzianej? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahahahaha :)) Przeczytałem zamówienie jednego z tych dwóch (wczesniej wspomnianych) adres - Plac Chalera.... i uwaga - obejżeć przed mątażem - pisownia oryginalna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skłonna do kompromisów - mogę robić na drutach kucając w kąciku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem dobrze. Mój mąż osssssstroooooo się ze mną zabawił:) przed chwilą:) było jak zawsze boskooooo. Teraz śpi słodko. TZn ostro. BOje się go budzić bo będzie chciał znowu a ja nie mam siły;) A co u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pisze Pani o sobie "żonka"? To takie trochę pejoratywne określenie. "Żona"brzmi porządnie. "Malżonka"oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani MS wybaczy ale muszę zaniechać dalszej konwersacji z Panią gdyż jest ona mocno naciągana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×