Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyymmm

Żele intymne z Durexa - kto doradzi??

Polecane posty

Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyymmm

Kto z was probowal takich lubrykantow i moze sie wypowiedziec na ich temat? Interesuje mnie w sumie wszystko, sposob uzycia, czy mozna przy nich uzywac kondomow, jaki rodzaj najlepszy i wogole... Chcialabym co nieco wiedziec zanim pojde kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolo biurowa
- wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrolo biurowa
ale najpierw zrobie ci loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie, żele bardzo się przydają do różnych zabaw erotycznych i do seksu analnego. Żele durexa są fajne, ale też inne kupowane w sex shopach również spełniają swoje zadania. Taki, że można wykorzystać do nagłych sytuacji do hiszpana i do innych zabaw. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyymmm
zaciekawily mnie te produkty a poza tym jakos trzeba urozmaicic sex :) Widzialam taki czerwony chyba, ktory poteguje doznania, rozgrzewa i cos tam jeszcze i jestem ciekawa czy one rzeczywiscie tak dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działają
miałam czerwony i zielony czerwony rozgrzewał ,jak dla mnie ok ,ale mój facet szybko dochodził zielony z dreszczykiem emocji;) bardzo spodobał sie mojemu partnerowi ,ale mnie niestety piekło i swędziało i niestety mimo chęci ,nie mogę go używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala z rana
wlasnie...jedne z nich...chyba zielony jest z aloesem. rozgrzewa to cholerstwo i nawet ciut piecze. choc lasce sie podobalo. aha...no i plamy zostawia na poscieli. the best jest zel K-Y do dostania w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my używaliśmy durexa czerwony - rozgrzewający. niestety nie polecam bo we mnie się tak rozgrzał że az mnie piekło. ale narzeczonemu bardzo się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×