Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość przyszla zona
tak troszkę poczytałam ale konkretnie nie wiem kiedy która z was ma wesele a wiesz jest roznica jesli ktos ma np.w maju a w pazdzierniku :)ja mam w czerwcu i mysle sobie w pon.zaklepac sale i orkiestre i nastepnie brac sie za kucharki i fotografa ale nie wiem czy to nie za wczesnie czy sie wstrzymac jeszcze:) w kazdym miescie ta sprawa wyglada troszke inaczej..ja jestem z kielc i nie wiem ile wczesniej u nas nalezy robic takie rezerwacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
poczytam poczytam:) mam jeszcze jeden problem..mam zabukowane 2 sale wstępnie:1 jest całkiem fajna ale termin maja dopiero na października a 2: własnie jest budowana i będzie oddana do użytku za jakieś 3 miesiące,ludzie już porezerwowali na 2009 rok tam na wesela ale ja na dobrą sprawę nie wiem jak ta sala będzie wyglądać po całkowitym jej wykończeniu termin jest super bo w urodziny mojego faceta:) i nie wiem czy sie skusić na nią tak troszkę w ciemno!..a z drugiej strony myślę sobie że chyba inwestując taką kasę to gościu też nie odwali maniany z tej sali i będę z niej zadowolona a wy co byście zrobiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ciężko coś poradzić... Ale jakby na to nie patrzeć to tylko sala, bo piszesz, że \"catering\" będziesz miała swój tzn. kucharki. Wystrój pewnie też spadnie na Ciebie, więc jeśli ceny podobne i okolica, to chyba żadna różnica, którą wybierzesz. No, my płacimy sami, więc nie będziemy dziękować za zorganizowanie i opłacenie wesela. I druga sprawa, że rodzice narzeczonego są od dawna po rozwodzie, tata ma nową rodzinę i nie chcemy ich stawiać w niezręcznej sytuacji. A już tańca w kółeczku przy \'Cudownych rodziców mam\' w życiu bym ich nie zafundowała (aż mnie ciarki na samą myśl przechodzą). Za to wymyśliłam, że kupimy im interaktywne ramki na zdjęcia i wgramy na nie fotki z wesela. Myślę, że to ciekawa i nowoczesna pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...u mnie relacje z rodzicami są raczej kiepskie, więc jak pomyślę, ze mam im dziękować, ściskać, przytulać, uśmiechać się, całować i do tego piosenka\"Cudownych rodziców mam\", to przekręca mi sie w żołądku. Najchętniej bym ominęła tę część programu. więc na moim weselu podziękowania ograniczę do minimum, na pewno nie będzie odczytywania życzeń z kartki. I chyba zrobię tak jak na weselu u mojego kolegi, że to orkiestra powiedziała, ze\" a teraz podziękowania dla rodziców...\" , my w tym czasie dajemy kwiatki i tyle. Szopka z tańcami w kółeczku za rączki odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
witajcie dziewczyny, przez ta zmiane czasu to mi sie jakos dzien dłuzy niby tylko godzinka a jakos tak dziwnie:) z tymi podziekowaniami to ja tez sie zastanawiam chociaz przedyskutuje to jeszcze z moim M ale mysle ze piosenka odpada i podzekowania z kartki tez po prostu dwa słowa i kwiatki tyle, przyszla zona ja bym sie chyba nie zdecydowała na niewiadoma tez mam sale ze swoimi kucharkami za duzego wyboru sali nie miałam bo u nas w miescie tylko 2 takie tej ktorej nie wybralismy miała 2 osobne pomieszczenia jedno do tanczenia i jedno gdzie sie je nam sie to nie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żona
kurcze ale ten termin jest strasznie kuszący bo w urodziny mojego faceta no i gościu wydaję się być bardzo konkretny(sam zaproponował żebym poczekała i zobaczyła sale po wykończeniu chodź przyznał że ma być zrobiona na wysokim poziomie)tylko że jeśli będę zwlekać to z zespołem będzie nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No tak godzine dluzej spalismy a ja jak zwykle niewyspana :) U nas na pewno nie bedzie czytania zyczen z kartki czy cos w tym stylu tylko poprostu (jak tu ktos wczesniej powiedzial) zespol zapowie podziekowania my w tym czasie damy rodzicom kwiaty przy piosence ,,cudownych rodzicow mam \'\' (zawsze mi sie to marzylo) i zatanczymy :) Przyszla zono ja na Twoim miejscu zdecydowalabym sie na ta sale jeszcze w budowie.Ja jestem w podobnej sytuacji bo ,,moja\'\' sala na wesele jest jeszcze tez w budowie :P nam spodobala sie jedna sala ale jak poszlismy rezerwowac to sie okazalo, ze ta sala ma rezerwacje z gory na prawie 3 lata!!!!!!! na 2010 zostala jedna data wolna w styczniu i listopadzie!!! ale babka powiedziala nam ze buduje niedaleko druga taka sale :) ten sam wystroj, krzesla itd i sala ta ma ruszyc za 3 miesiace.Obejrzelismy prace i ok stwierdzilismy ze sie na to piszemy :) Ja jestem moze w troche lepszej sytuacji od Ciebie bo wiem juz jak sala bedzie wygladac ale tak na dobra sprawe to jeszcze jej nie widzialam :P wiec na Twoim miejscu wybralabym ta sale :) (no chyba ze naprawde roznia sie cenowo i ze tak tak bardzi odpowiada Ci pazdziernik-a o ile dobrze zrozumialam na tej sali w budowie mozesz zarezerwowac termin letni ) :) To tyle ode mnie :) Buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
DZIĘKI OLEUM:):) ceny są identyczne więc nie martwię się że przepłacę -chociaż ceny i tak wydaje mi się że nie są małe:(:( a tam w sali gdzie jest budowana mogę zarezerwować termin w urodziny mojego faceta więc by była podwójna okazja potem do balowania:) i wiem że on strasznie chciał mieć w urodziny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie fajny termin na ślub.... u mnie nie ma takiej możliwości bo mój przyszły ma urodziny w grudniu...a nie chcieliśmy ślubu w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
przyszla zona a moze udało by wam sie poprosic o projekt budowy czy chociaz jakis mały szkic jak ta sala ma wygladac ja bym sie chyba czuła wtedy choc troche pewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
jutro mam jechać zobaczyć jak idą prace wykończeniowe i mniej więcej się zorientować jak to wygląda wiadomo że troszkę będę zmuszona poruszyć moją wyobraźnię no ale może jakoś da się radę:) a poza tym to się normalnie załamałam bo już miałam rezerwować zespól comapol a tu usłyszałam od jednej osoby że to straszna kiszka!!a wy nie wiecie może coś więcej o tym zespole??pliss odpiszcie coś szybko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chyba nie ten region :) Ale z tego co wiem, to można się zazwyczaj umawiać z nimi na posłuchanie jak na żywo grają, a już na pewno jakiś ich kawałków nagranych posłuchać. W ciemno bym nie brała. Poszukaj na forach różnych opinii o zespołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
tak też właśnie zrobiłam ale opinii jest niestety nie za wiele a na płycie wyszli całkiem nieźle tylko skąd ja mam wiedzieć czy to aby na pewno z próby czy sobie w studiu nie podrasowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla zono ja jeszcze chciala sie do ciebie zwrocic w zwiazku z sala, my tez mamy podobna sytuacje, sala jest w calkowitej przebudowie i bedzie oddana na andrzejki. ogolny wystroj reszty lokalu bardzo a sie podobal wiec dogadalismy sie z wlascicielka ze wstepnie rezerwujemy termin 7.08.10 (bez umowy ani zaliczki) a jakby ktos inny byl zainteresowany tym terminem, i bylby zdecydowany to ma nam dac znac i wtedy sie zastanowimy.. ale narazie nikt dzwonila na szczescie ;P za miesiac pojedziemy tam, zobaczymy sale i wtedy sie dopiero zdecydujemy czy spisujemy umowe czy nie ;) spytajcie sie czy nie mozecie narazie np zaklepac bez zaliczki a zdecydujecie sie za te pare miesiecy jak juz zobaczycie te sale... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxcccONA
Forever czy coma pol????? Proszę o pomoć ponieważ nie mogę się zdecydować pomiędzy tymi dwoma zespołami.Bardzo proszę o konkrety,dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żona
pomysł całkiem niezły tylko jest jeden problem co ja zrobię gdy wtedy się okaże że sala mi się nie podoba a reszta sal które mnie intersesuje już mają strasznie zajęte terminy i wtedy zostaję na lodzie z zespołem i kucharkami:( dlatego muszę podjąć decyzję teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... no to faktycznie trudna decyzja przed toba... ale ja bym zaryzykowala :) powiedz mi jeszcze przyszla zono, ile placicie za sama sale, a ile za kucharki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widze, ze przyszla zona dalej niezdecydowana :) wez wszystkie za i przeciw i rozwazcie razem sprawe :) ale ja tez bym zaryzykowala-sala na pewno Ci sie spodoba jesli naprawde ,,ma byc zrobiona na wysokim poziomie'' :) aaa i zrob tak jak radzi Anuszka :) to dobry pomysl :) a jesli chodzi o zespol, bo rozumiem ze jeszcze nie masz to moze moglabym Ci pomoc :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
dzieki dziewczyy za rady bo ja to sama tu chyba zwariuje a na dodatek moj facet za granica siedzi:( za sale place 3.500 ale licze sie ze jeszcze jakies drobne koszty do tego dojda:( ale walic to wszystko:) a teraz to mam na glowie jak tylko z tym podejme decyzje to biore sie za kucharki mam juz takie 2 na oku:) a jakie ty bys polecila zespoly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
witajcie dziewczyny, przyszla zona 3500 tys za sama sale??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiesz mam w rodzinie kuzyna, ktory zalozyl zespol.Graja na roznych imprezach: studniowkach, weselach itp. i ludzie bardzo ich sobie chwala :) Sa z okolic Krakowa ale dojada raczej wszedzie :) w sobote grali w Łodzi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zona
tak 3500 za sama sale ale to jest bardzo duza sala wiec i tak mi sie bardziej oplaca niz od osoby:) wiesz zalezy kto na ile gosci tez planuje ja tak ok200.. a ja mam wq sumie 2 upatrzone zaspoly ale nie moge sie zdecydowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
pewnie ze to zalezy od liczby osob i regionu my robimy wesele na jakies 90 osob za sale płace jakies 1500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj :) myslalam ze szukasz nadal :) to nic ale jakby ktos szukal to mozna dac znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
dzien dobry, a co u nas taki zastój??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) planowanie slubu to temat rzeka .... :) My planujemy z narzeczonym na czerwiec 2010, niestety az dwa lata musimy poczekac , ze wzgledu na brak wolnych terminow na salach u nas w miescie...paranoja.... 10.07.2010 tez fajna data i moj "przyszly" dosc na nia nalega bo 11.07. mam urodziny i zreszta 11 lipca zaczelismy ze soba byc... wiec bylyby takie 3 rocznice :) Echh....czy te osoby ktore planuja slub na 2010 tez juz marza o przymierzaniu sukni slubnych?? :) czy tylko ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×