Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Chodzilo mi o to,ze zdjecia plenerowe bedziemy mieli po slubie i weselu,innego dnia.Zdjecia z wesela i slubu oczywiscie w ten sam dzien:P Bylam raz na weselu gdzie pra mloda udala sie w czasie wesela na zdjecia i nie podobalo mi sie to ale to bylo jak bylismy na weselu na Slasku a my z mazowieckiego jesetesmy i nie ma tu takich zwyczajow,moze dlatego bylo to dla nas takie dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do WAS wszystkich
Co byscie zrobily, gdyby nagle pojawila sie jakas wpadka? Sluby planujecie na 2010 rok, czesc juz zaplanowana, a co w razie takiego toku wydarzen?? nie myslcie, ze to jakies pytanie ironiczne.Poprostu jestem tego ciekawa :) sama jeszcze slubu nie planuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotin
a jakie wpadki masz na mysli? male potkniecia moga sie zdarzyc i jest to normalne.. a jezeli ci chodzi o odwolanie slubu.. to coz ja z moim nazeczonym jestesmy pewni tego ze chcemy byc z soba juz do konca zycia wiec niczego takiego nie przywiduje... jezeli ktos sie naprawde kocha nic nie jest w stanie stanac na przeszkodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie do WAS wszystkich
chodzi mi tu min. o ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Temat rozwija sie w zawrotnym tempie :) Mam pytanie do WAS wszystkich, otoz moja odpowedz na Twoje pytanie jest taka, ze zadna z nas tutaj pewnie nie przewiduje zadnej ,,wpadki\'\'...ale jak wiadomo wpadka to wpadka...o to w niej chodzi, ze sie jej nie przewiduje :P mowie tu o ciazy :) W naszym wypadku, gdyby cos takiego sie pojawilo...no coz...troche pokrzyzowaloby to nam nasze plany ale cieszylibysmy sie ogromnie :) Na pewno chcielibysmy przesunac date slubu na najblizsze miesiace :) Ja jestem tego zdania, ze tu sie trzeba cieszyc bo nikt nie umiera a wrecz przeciwnie...rodzi sie nowy czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotin
ciaza? owoc miłości wiec sie nalezy cieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadka? Nie przewiduję :) Stosujemy anykoncepcję od ponad 3 lat, myślę, że i przez te 1,5 roku więcej nic się nie \"przydarzy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśmina74
a jaką antykoncepcje stosujecie? my tez sie zastanawiamy nad tym wyborem ale trudno jest sie zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na początku prezerwatywa, a potem ja zaczęłam łykać tabletki i jest wszystko ok. Tylko trzeba do tego podchodzić odpowiedzialnie, a nie łykać jak dropsy, czyli kiedy mi się przypomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czyli dobrze myslałam ze chodzi o zdjecia w plenerze:), a jesli chodzi o wpadke to nawet jesli ktos planuje slub w rok to tez sie przeciez moze zdazyc, mysle ze zadna z nas by jakos specjalnie nie przezywała po prostu trzeba by wszystko przesunac nie było by to wtedy takie dopracowane ale jakby był mus to mus:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasha7223
a co tu zrobic gdyby sama prezerwatywa zawiogla. np pekla\? jednoz abiezpieczenie to za malo. jakosjej nie ufamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to już odpowiedź musisz sobie sama znaleźć, informacji o metodach i skuteczności zabezpieczeń w internecie jest mnóstwo, a jak to nie wystarczy to zapytaj swojego ginekologa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadka...zawsze może sie zdarzyć, czy planuję ślub za pól roku czy za 2 lata. Osobiście bym się nie przejęła, tylko cieszyła :) Cóż stracone tylko zaliczki, wielka rzecz. ale jakie szczęście - dziecko w drodze. Ale ufam mojemu zabezpieczeniu od paru lat i nie zachodzę w ciążę, więc nie sądzę, żeby miało się to zmienić do 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was cieplutko w ten zimny dzień :) Jak Wy śmiecie współżyć przed ślubem???!!! ;) joke Ja brałam prawie 5 lat tabsy, i od pół roku nie biorę, bo co za długo, to nie zdrowo. Teraz od pół roku niczego nie stosujemy tylko nasz zdrowy rozsądek :) Jakby była wpadka to nikt by nie płakał, mi by to trochę plany popsuło, bo bym musiała wziąć rok dziekanki, ale tak poza tym to nie widzę problemu. Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny łykajcie kwas foliowy! Tego nie można przedawkować, a jak już wpadniecie to jego zażywanie praktycznie nie ma już sensu, bo kumuluje się w organizmie przez kilka miesięcy. Zapobiega wielu chorobom u dziecka, więc nie ma co się zastanawiać! Poza tym pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Skoro mowa o tabletkach, to tez kiedy bralam, pozniej przerwalam...a teraz znow mam zamiar wrocic i... rzucic przed slubem :D a pozniej niech sie dzieje wola nieba !!! :D chociaz i tak dziecko planujemy dopiero tak 3 lata po slubie, chociaz moj narzeczony chcialby jak najszybciej :P Kamila masz racje co za duzo to nie zdrowo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm :) widze ze temat Kto na 2010 przeradza sie w temat skutecznej antykoncepcji :P jak juz o ty mowa to rowniez sie podziele :P osobiscie jestem przeciwna braniu tabletek anty szczegolnie jesli nie mialo sie jeszcze dziecka; osobiscie znam kilka osob ktore przez ladnych pare lat stosowaly ten rodzaj antykoncepcji a potem musialy sie leczyc hormonalnie bo nie umialy zajsc... my od 4 lat lat zabezpieczamy sie w ten sam sposob, prezerwatywa + kalendarzyk (co oczywiscie nie oznacza ze rezygnujemy cakowicie w plodne dni :P ), nie jest to moze najbezpieczniejsza metoda, ale wychodzimy z zalozenia ze jak ma sie wpasc to i tak sie wpadnie :P a nawet jakby cos to dla nas katastrofy nie bedzie :) pozdrawiam w ten zimny sloneczny dzien :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Dawno tutaj nie byłam widzę że rozwinęła się ciekawa rozmowa ciut odbiegająca od tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Co tu tak cicho? Co u Was? Jak się mają Wasze przygotowania? Ja już mam weekend, ale roboty na uczelnię nie brakuje, więc siedzę na kompie i piszę pracę... Dwa tygodnie temu zaczęłam dietę... i na razie się trzymam bardzo dobrze, efekty też już są :))) Postanowiłam zadbać o siebie, pozbyć się kilku kilogramów i \"dostać\" jakiś mięśni. Życzę Wam udanego weekendu i dajcie koniecznie znać co u Was!! Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Ja znalazłam nowych fotografów, ich zdjęcia też mi się podobają, a cena o wiele mniejsza - opcja, która nam najlepiej odpowiada jest za 1900 zł (i jest to ich najdroższa opcja). www.cynamon-foto.pl W przyszłym tygodniu mam się z nimi spotkać, obejrzeć zdjęcia i jeśli mi się spodobają to od razu podpisać umowę. Powiem Wam, że pisałam do ok 8 fotografów i tylko dwie osoby zaproponowały mi rezerwację i podpisanie umowy już teraz, reszta każe czekać co najmniej do przyszłego. Uważam, że to dziwne, bo jeśli jest klient, to powinna i być oferta... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka922
no witam po dłuzszej nieobecnosci. cóz zle sie u mnie dzieje. w poniedzialek mój mezczyzna wyjezdza do Wloch na szkolenie z pracy wiec musimy przezyc miesiac rozlaki ,nie wiem jak ja to wytrzymam.:( tylko plakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka922
pobobają mi sie takie zdjecia. robione tak ulotnie, niby zwyczajne ale takie piękne. a skąd jest ten fotograf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf jest z Legnicy, ale może dojechać wszędzie (przedstawia koszty dojazdu). Też mi się te zdjęcia bardzo podobają :) Ja nie lubię się z moim narzeczonym rozstawać nawet na dzień, więc miesiąc to dla mnie prawie nie do wyobrażenia... Ale trzymam kciuki, żeby Ci szybko zleciało :) Mi też trochę z nosa leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkiem :) Co u Was?? No fajne te zdjecia :) :) My juz znalezlismy fotografa ale dopiero po nowym roku bedziemy rezerwowac termin :) bo mowia, ze jeszcze za wczesnie i kosciol tak samo. Agnieszka922 trzymaj sie jakos to zleci :] wiem z wlasnego doswiadczenia.Poza tym takie rozlaki dobrze robia ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka922
jest niedobrze, nie moglisy sie rozstac oczy mam cale opuchniete od placzu. jakby mi ktos podbil, dzieki oleum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dasz radę!! Zobaczysz szybko zleci... a po powrocie sobie to wszystko odbijecie :) 3maj się!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w Ciebie wierze Agnieszko, zobaczysz miesiac szybciutko zleci a za to jakie potem bedziecie mieli piekne swieta :] pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka922
naprawde kochane jestescie. juz dzis 3 dzien rozstania. Moze wam sie nie chwalilam ale w siweta mamy oficjalne( zrodzicamI) zareczyny, juz sie nie moge doczekac ,sni mi sie wybieranie pierscionka. jak narazie to jestem chora i do soboty jestem na chorobowym:( takze bede tu zaglądac. Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×