Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

u mnie mega awantura o....usadzanie gości przy stolikach. Proszę o pomoc!!!! mamy w restauracji stoliki okrągłe,ja koniecznie chcę siedzieć przy stole tak : młoda para, starostowie z mojej strony, starostowie ze strony J i ich 2 dzieci ( a nasi drużbowie) i koniec ( stoliki sa 8 osobowe ) a mój J robi afere ze powinnismy siedziec z rodzicami i starostami ( czyli jak na wiejskim weselu stolik prezydialny na 12 osob -prostokatny - ( cholera jeszcze gołabki i swiatełka z choinki nad nami-szlak mnie trafi !!)bo w tym dniu powinni byc oni blisko nas :-/ jessssuuu beda w stoliku obok , nie posadzimy ich przeciez w kuchni !! ( on zapene boi sie reakcjii swojej despotycznej mamy która ma zapedy do robienia afer o takie sprawy) ja natomiast nie wyobrazam sobie albo takiego stołu "prezydialnego" albo wersi tylko my i rodzice ..pomocy !!! jak to bedzie u Was?? jak było na weselach na których były okragłe stoły??? Napiszcie, ja mu to poczytam i moze skończa sie kłotnie o to :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka_27 - już pisałam na Twoim drugim topiku U nas zawsze Młodzi siedzą z rodzicami plus jeśli jest miejsce chrzestni lub starostowie. U mnie tylko Rodzice bo mamy 6 osobowy stoli. Nie wyobrażam sobie inaczej po prostu! Ganesh- na pewno wygodne te butki, mam takie na wiosnę bardzo podobne. dżoannna- na punkcie zaproszeń ma lekko schiza;-) mam wszystkie zaproszenia z wesele na których byłam. Fajnie się po czasie ogląda jak moda się zmieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka nie martw się nie tylko Ty zbierasz wszystkie zaproszenia;-) Ja mam na nie specjalne pudełko po butach:) dziękuję za opinię w sprawie butów, skoro masz podobne i są wygodne to te też powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w lublinie z racji zjazdu i tutaj niebo zachmurzone ale słońce się przebija. Ciekawe tylko jak będzie dalej. Miarka biżuteria moj typ:) taka sama kupił mi narzeczony:) Czy Wasi mężczyźni też kupują Wam różne prezenty bez okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miarka bardzo ładna twoja biżuteria:) ja muszę mieć bardziej strojną bo nie chce mieć nic na szyi wiec moje kolczyki musza być nieco większe. Widziałam nawet jedne w salonie lisa ferrera i bransoletkę ale troszku drogo to wyjdzie:( Może wspomnę o tym mojemu K;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się narobiło, jeszcze nie mogę wyjść z szoku. Mam doła, cały czas się kłócę z moim N. i już mam dość. W dodatku jestem rozbita jeśli chodzi o suknie ślubną, pojechałam do salonu z moimi rodzicami i suknia, która mi się podoba im nie odpowiada, za to spodobała im się taka w której ja nie czuję się na 100 % przekonana i nie wiem co mam zrobić bo już wpłaciłam zadatek. Proszę rzućcie okiem i oceńcie, w której waszym zdaniem jest lepiej. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/055f09e4eaa718f8.html będę wdzięczna za opinie bo ja już zgłupiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Pandzia mnie bez wątpienia podobasz sie w 1 sukni i wyglądasz w niej naprawde ładnie i szczupło ale to tylko moje zdanie rzeczywiście dotknęła nas straszna tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dużo bardziej się podoba ta suknie z nieprzeźroczystym gorsetem. Ale obie są naprawdę piękne i w obu wyglądasz uroczo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ale pierwsza czyli ta "pierzasta" czy "gładka"? Sorki, że tak wam głowy zawracam, ale naprawdę jestem w kropce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Pandzia zdecydowanie ta gładka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia miałam na myśli ta gładka:) Szkoda tylko, że nie miałaś żadnej fotki w niej przodem do fotografa. Masz super figure i świetnie wyglądasz w tej sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ja to zrobiłam że u mnie się nie wyświetliło?:-( Pewnie coś komp zaszwankowal... ech. Siedzę w domu i nie mogę sobie miejsca znaleźć bo mój Maruda w Warszawie:-( wraca dopiero wieczorem. Szukam troche po internecie materiału na sukienkę na poprawiny, ale jak dotąd nic ciekawego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ja to zrobiłam że u mnie się nie wyświetliło?:-( Pewnie coś komp zaszwankowal... ech. Siedzę w domu i nie mogę sobie miejsca znaleźć bo mój Maruda w Warszawie:-( wraca dopiero wieczorem. Szukam troche po internecie materiału na sukienkę na poprawiny, ale jak dotąd nic ciekawego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandia_1 mi tez zdecydowanie podobasz sie bardziej w tej gładszej. Dziewczyny pisze choc pewnie nie powinnam psuc nikomu nastroju, ale wczoraj w tej katastrofie zginęła moja kolezanka Basia byla stewardesa w samolocie Kaczynskiego. Jestem zalamana i wkurzona tą bezsensowna smiercia!!!!!! Wszyscy dzis przezywaja zalobe narodow,a a ja swoja prywatna, jednostkowa!! Nie moge sie zebrac i czuje sie zle myslac o slubie i przygoytowaniach! Przepraszam za smęty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny.bluszcz12 wyrazy współczucia:-( każdy odczuwa smutek po tym co się stało, ale dla Ciebie to mus być jeszcze straszniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nie chciałam bolerka ale zaczynam myśleć że pogoda nas nie rozpieszcza. Ale jakie? Tafta? Koronka? A może jakiś szal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myślę. We wrześniu pogoda nie rozpieszcza. Miarka tak sobie myślę, że koronkowe do Twojej sukni mi się jakoś nie widzi. Może zamów z tego samego materiału co Twoja suknia plus ewentualnie kilka aplikacji takich jak na sukni? Czy ja wogóle mówię z sensem? Sama też nie wiem co z tym fantem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
a mi już się nie chce... moj ślub będzie z żałobą w tle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię bolerka i pewnie jakieś sobie wynajdę choć w październiku liczę na przedłużenie lata :) wolałabym osobiście koronkę albo coś z organzy, organtyny, szyfonu, czy tiulu (uwielbiam lekkie i zwiewne tkaniny, takie firankowe :) ), tafty nie znoszę, nie dość że materiał ciężki i szeleszczący to jeszcze połyskuje i poszerza. Ale oczywiście każdy ma swój gust. Dziekuję wam za oceny sukienek, jadę dziś jeszcze raz do salonu na ostateczną przymiarkę i ostateczny wybór. Dzwoniłam rano, żeby jeszcze nie zamawiały sukni, to pani mnie poznała i się śmiała "aaa...to Pani co nie mogła się tak zdecydować którą suknię" :) Wszyscy mnie zawsze prosili o rady bo zawsze podejmowałam szybkie i konkretne decyzje a teraz się rozsypałam. Jeśli chodzi o sprawy kobiece to dalej nic i już się naprawdę denerwuję. Generalnie chodzę jak w zegarku, poczekam do środy i robię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia 1- załamałaś mnie bo mam suknię z tafty;-) będę wyglądać jak szafa 3 drzwiowa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka, nie chciałam, powiem tak, jednym pasuje tafta, do mnie napewno nie i się tak czuję, że mnie poszerza, ale nie jestem wyrocznią. Umknęło mi to gdzieś, a na pewno pokazywałaś, ale pokaż mi jeszcze raz swoją suknię, może masz swoje zdjęcie w niej. Byłam dziś w salonie i zdecydowałam się na suknię gładką, mam nadzieję, że podjęłam słuszną decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×