Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

JAGODAX2- same przyjemności ci zostały:-)- - wizyta w USC? - Ubranie samochodu kościoła itp? - bukiet? -dodatki do sukienki? -makijaż i paznokcie? Akurat to mi największą frajdę sprawiało;-) Dziś miejmy nadzieję w końcu dotrzemy do złotnika, bo wczoraj paskud musiał zostań dłużej w pracy i zamknęli. No i zaprosimy dziś ostatniego gościa z mojej strony bo akurt wpadają wieczorkiem na winko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka- tak moj narzeczony jest szczuly i juz kiedyz przymierzal ten pas tylko czarny i powiem Wam ze dla mnie bomba!! Bardzo mi sie to podoba :) Bukiet śliczny- i wlasnie o takim kształcie bym chciala- ale same roze bez zadnego przybrania- sama natura i tylko związane białą atłasówką... tak sobie wymyslilam. musze tylko poszukac jakiejs foty- moze juz ktos taki mial... :p A ja byłam w pierwsze świeto na slubie kolegi mojego narzeczonego i zrobilam sobie pierwszy probny makijaz u znajomej kosmetyczki- ale powiem Wam ze kiepsciutko się trymalo... Ale teraz w sobote mam nastepy slub mojej kuzynki i ide do innej kosmetyczki moze teraz bedzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny klasyczny bukiet ale ja bym go czymś jednak przełamała lekko. Choćby odrobiną zieleni. Kosmetyczka to też moja zmora- podobno trafiłam do najlepszej specjalistki w okolicy:-D sprawdzonej przed koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my juz za dwa dni i do tego sie rozchorowalam- angina chyba. Jest mega szał i straszna bieganina. I juz mam dość, jestem padnięta!!! Dziś przyjezdzaja moi rodzice to trochę pomogą i ściagna nam troche zadan z listy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś załatwiłam wystrój sali--tylko stół główny bo sala sama w sobie jest śliczna więc nie ma potrzeby czegoś tam dodawać...na stołach i tak będą kwiaty itp więc ewentualnie dołożymy szarfy na krzesła no i kościół--tam przyda się wnieść co nieco:) koniecznie krzesła i klęczniki... w weekend mam targi--czyli duuużo pracy:( ja pewnie nie zajrzę do poniedziałku ewent niedziela wieczorem...jutro przygotowania do targów wieczorem imprezka u mojego T w sobotę praca a później imprezka targowa u mnie:) więc .... maanda--ŻYCZĘ CI KOCHANA UDANEGO WESELISKA, WSPANIAŁYCH I NIEZAPOMNIANYCH PRZEŻYĆ I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE!!BUZIAKI no i czekamy na wrażenia po ślubne i foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maanda- zycze powrou do zdrowia i udanej zabawy oraz zeby wszystko poszło po Twojej mysli :) chyba wszystkie tutaj liczymy na to ze po slubie podzielisz sie wrażeniami no i bedziemy czekały na porady doswiadczonej kolezanki :):):) a ja jestem na etapie zapraszania gosci- wczoraj bylismy u mojego chrzestnego i trzymal nas do 23.30- jezeli tak nam pojdzie to do czerwca nawet nie zdazymy :P ale mysle ze inne osoby to po kawce i dalej.... zastanawiam się nad bizuteria... myslalam o naszyjniku i malutkich kolczykach albo duzych kolczykach i wtedy juz nic na szyje... albo moze kryształy... sama nie wiem... cos takiego na szyje mi się podoba: drugie zdjęcie w ostatnim rzędzie taka blondynka w wielkim koku: http://www.slubnefoto.com/portfolio/przygotowania/przygotowania.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii14 - ja też właśnie szukam biżuterii. Ale chyba wezmę tylko kolczyki i wisiorek z svarowskiego bo mam bardzo strojny gorset. ładny ten naszyjnik z linka ale PM trochę przesadziła. Ozdobny naszyjnik kolczyki plus diadem to zdeczka za dużo;-) U nas wczoraj byli moi znajomi z szkoły i z mojej strony są już wszyscy zaproszeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach. Było intensywnie, Święta + chrzciny + zmówiny...ufff... Było bardzo sympatycznie, dostałyśmy z mamą piekne kwiaty od mojego N. i "Teścia". O ślubie dużo nie rozmawiali, stwierdzili że najpierw się poznają a potem jeszcze raz się spotkają i omówią szczegóły. Zaczynam się martwić, bo mam opóźnienie w wiecie w czym, poczekam jeszcze trochę i jeśli dalej nic to zrobię test. Cieszyłabym się z dzidziusia a mój N. to już w ogóle by oszalał bo cały czas mnie namawia, ale nie zniosłabym przekładania ślubu, a jeśli nie to z brzuszkiem do ślubu, ale tak też bym nie chciała. Ehh... mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm. Maanda zdrówka zdrówka i czakmy na relacje :) Miarka też o takich obrączkach myślałam, podobają mi się takie delikatne łączenia. Dostaliśmy złoto od rodziców na przetopienie i zrobienie obrączek, teraz tylko znaleźć dobrego złotnika i do dzieła. No właśnie orientujecie się czy jak złotnik robi obrączki z danego mu złota to na nie jest też jakaś gwarancja tak przy zakupie w "znanych" sklepach" czy nie, czy to jest kwestia dogadania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia_1 z obrączkami z przetopionego złota bywa różnie. Czasem są to różne próby i efekt nie jest całkiem zadowalający. Nie mają już tego połysku. Czasem lepiej sprzedać złotnikowi nasze złoto a obrączki niech robi z innego chyba że te przedmioty miały dla nas wartość sentymentalną. jakoś przed ślubem wszystko się lubi spóźniać wiec bez paniki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maanda__> zdrówka i powodzenia:) W końcu kupiłam dzisiaj buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w końcu mamy zaproszenia, wybieraliśmy i wybieraliśmy ale sie udało. Zaczniemy rozdawać w czerwcu, chyba wystarczy skoro ślub jest 28 sierpnia? oto one:http://moda.allegro.pl/item985640274_zaproszenia_slubne_sliczne_wiele_wzorow.html wzór pierwszy. Za biżuterią też sie rozglądałam i bardzo spodobała mi się bansoleta z kolekcji demetrios http://www.lisaferrera.pl/akcesoria/bransolety/m:106 , ta szeroka, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżoannna Który wzór zaproszeń bo strasznie ich dużo w tym linku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Pandzia, skad jestes?? Bo my w Zywcu w Taxorze oddawalismy nasze złoto (skup po 50 zł ) i robili nam zupełnie nowe obraczki z ich złota (oni to nasze sobie jakos inaczej wykorzystaja, nie wiem o co w tym chodzi:-) w kazdym razie mielsimy an tyle złota od babc, i naszego ze obraczki osztowały 4000 a nasze złoto 3200 wiec dopłacalismy tylko 800 zł. Ja jestem amx zadowolona z takiego układu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka_27 Strasznie drogie ta wasz obrączki. Jaki to wzór że aż tyle wyszło? Masz w nich jakiś kamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka_27 - jestem z mazowieckiego. Dzięki dziewczyny za radę, nawet nie wiedziałam, że tak można, dostałam 10 gr złota + kiedyś podostawałam od mamy i teściowej złote pierścionki i łancuszki więc tylko iść i się rozeznać ile by to kosztowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka nie mogę znaleźć żadnej podobnej pary:( jak znajdę coś podobnego to wkleje. czy mogę wystąpić na poprawinach w czerwonej sukience? Mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wzór obrączk jest na stronie www.taxor.pl i pierwsze które sie wyswietlaja ( trzeba odrobine zjechac na dól ) to sa nasze ( pod numerem 1 ) wyognione w srodku ze nie beda odparzac , swietnie na palcu leża , zaden pierscionek nigdy mi tak nie lezał i maja 6 mm...maja 4 brylanciki ale takie mini mini :-) koszt samych brylancików 250 zł wiec nie zawyzł az tak samych obraczek, drogie strasznie, jakbysmy nie mieli tego złota swojego w zyciu bysmy ich nie kupili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.taxor.pl/obraczki-slubne/breuning/basic/breuning-48-04059-48-04060.jpg nasze obrączk , tak bedzie Wam łatwiej ocenić :-) http://www.allegro.pl/item979315576_zaproszenia_slubne_bordowe_srebrne_zlote.html nasze zaproszenia... te pierwsze z bordowa kokardka , juz sie robią :-) takie same beda winietki i zawieszki na butelke z bordowa kokardka i dzetem Jak się Wam podobaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka bardzo ładne i ciekawe obrączki:0 takie ekstrawaganckie:) zaproszenia też Ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka_27 - obrączki zupełnie nie w moim stylu;-) Akurat się jutro wybieram do Bielska. Chyba skoczę do Sarniego obejrzeć bieliznę bo na przymiarkę już muszę mieć. Ganesh- ładne zaproszenia szczególnie nr 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
maanda tez zycze szybkiego powrotu do zdrowia i pięknego ślubu :) miarka obrączki śliczne w ogóle tyle sie tu działo że trudno nadążyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×