Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Rich Berry- ty zdrowiejesz a ja się rozchorowałam. Mam za sobą tak noc ,że nikomu takiej nie życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie:) Miarka bardzo Ci współczuję:( Miałam strasznie zakrecony weekend. Ale dużo różnych spraw związanych w weselem załatwiliśmy;-) niby drobiazgi ale bardzo ważne. Wracam do pracy bo cały bus towaru do wprowadzenia w komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lepsza połowa stwierdziła,żebym zrobiła test. Ale by było gdybym była w ciąży, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie zrób ten test?:) a teraz pytanie za 100punktów. Myśl o tym że możesz być w ciąży najpierw wywołała radość w twoim sercu czy przerażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm sama nie wiem raczej ogólną panikę. Planowaliśmy dzieci i to już niedługo, ale jakoś nie teraz;-) tuż przed ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz test i wszystko się wyjaśni:-) jesteście o tyle w komfortowej sytuacji że ślub już w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej tuż przed niż tak jak u naszych znajomych, którzy przekładali ślub bo jak się okazało Młoda byłaby w 8 miesiącu ciąży. U mnie cała rodzina się pyta dlaczego dzieci nie robimy (chociaż doskonale znają datę ślubu), cieszyłabym się, oczywista sprawa, ale bardzo bym żałowała gdybym musiała przekładać ślub, zawsze mi się marzyo aby było "po kolei" tj. najpierw ślub a potem dzieci :) Dziewczyny, wiosna w powietrzu, nie chorować :) życzę zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Miareczko wiem:) pisząc komfortowa miałam na myśli, że ewentualnie nie trzeba będzie przesuwać terminu ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Miarka---u mnie podobny problem hahah ale ja w lekka panike wpadłam , bardzo pilnuje kiedy mam miec @ i zawsze w kalendarzu w kuchni w tym dniu mam namalowany Wykrzyknik i jakos dni mi sie pozlewały bo myslałam ze mam dostac tydzień temu i panika strtaszna, test juz robiłam , J sie oberwało, pomału ruchy dziecka zaczynałam czuc :D a on patrzy wczoraj w kalendarz i mówi ze przeciez miałąm miec w niedziele i chyba dwa dni obsuwy to nie jeszcze tragednia ( a ja juz test robiłam !!) ja wiem na pewno ze bym, o orok przesuwałą slub... ( am byc po koleii i nie chce buzyc mojego poukładanego planu, gdzie jest mój okres >??!!!) nie wyobrazam sobie isc do slubu w 7 mcu, spocona, zsapana, opuchnieta i z dzikoscia w oczach, z mdłosciami and rosołem....i nawet sie weselnej wódki nie napic na własnym weselu,,wszystko byłoby nie tak :-/ wiec laseczki szukajcie mojego @ :D Buziaki Kochane !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Miarka zdrowiej nam:)może to jakaś wirusówka dużo teraz tego się kręci... Ja wróciłam jakaś godz.temu i jakaś takaś ospała jestem ale jedna myśl mnie pobudza, że jutro idziemy z T garniaki oglądać mmmm się nie moge doczekać :Dpewnie obrączki tez pooglądamy, moze jeszcze zmnienimy zdanie co do ich wyglądu;) Pozdrawiam Was serdecznie z Wielkopolski bo tak czytam i czytam i widzę,że z innych regionów jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie dokończyłam myśli i nadusiłam;) no że z różnych regionów jesteśmy i z Wielkopolski jeszcze nie widziałam aby ktoś był;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj załatwiłam metryke chrztu. Zapłaciłam za nia 30zl. Brzoskwinka nie panikuj. Rozumiem ze test wyszedł negatywny? Ja własnie mam okres, brzuch mnie wybolał niemiłosiernie. Wogule to boje sie bardzo zebym nie miała okresu na slubie. 1 i 2 dzień to dla mnie meka- straszne bóle brzucha i pleców, zawroty głowy i biegunka. Niewyobrazam sobie w tym stanie wesela. I jeszcze dodam ze 2 dzień mam strasznie obfity:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie będę musiała sukni poszerzać;-) Ale mdli mnie nadal, nic nie pomaga. Chyba trzeba przeczekać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka moze dopadł cie jakis wirus. Ja ostatnio to przechodziłam. Wymiotowałam przez 2 dni a przez nastepne 3 miałam mdłosci i było mi niedobrze. Eh dziewczyny ja zawsze bardzo chciałam miec dzieci i mój D tez a ostatnio sie dowiedziałam ze prawdopodobnie mam PCO- o taka choroba jajników, robia sie torbiele i wogule lipa straszna, utrudnia zajscie w ciąze. Załamałam sie. Moj D mnie pociesza ze ma taki sprzet ze zadne zbuntowane jajniki mu nie straszne:) hehe kochany jest. Cos odbiegłam od tematu....sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik.... Napewno wszystko będzie dobrze:) dużo optymizmu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka ta Twoja połowa wygląda świetnie:) nic dziwnego, że się nim chwalisz;-) :-) żarcik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka ta Twoja połowa wygląda świetnie:) nic dziwnego, że się nim chwalisz;-) :-) żarcik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontanny
Zapraszam do wynajmu Fontanny Czekoladowej jest ona wspaniałym urozmaiceniem każdego wesela Kontakt: eszczygielska@czekoladowefontanny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pominmy słowo "chyba":-) Trafionych wyrobów życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pominmy słowo "chyba":-) Trafionych wyrobów życzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka świetnie wygląda Twój facet w tym graniturku :) a tak ogolnie to dawno mnie tu nie bylo bo przygotowuje sie do egzaminu. Bylismy juz u ksiedza a on powiedzial ze ze wszytskimi dokumentami mamy przyjsc po swietach bo jeszcze za wczesnie!!!! a slub 19 czerca tego roku... on jakis dziwny jest bo wszedzie pisze ze co najmniej e miesiace przed trzeba isc. a wszytsko mnie boli z innego powodu mam klopocik- taki jak ktoras z Was jak czytalam- okres powinnam miec 8 marca i do teraz NIC!!! Nie robie testu bo sie boje... Ale tak mysle ze jutro dostane ( od tygodnia tak sobie tlumacze :() Ale to chyba przez stres- tak mysle. nie wiem. A moj sie cieszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test i nie będziesz się denerwować:) nie dziw się z kochający Cię mężczyzna się cieszy:) rozumiem panikę i strach na początku ale jak ochłoniesz uśmiech nie będzie Ci schodził z twarzy;) a może tylko przez stres okres Ci się spóźnia... Nie dowiesz się póki nie sprawdzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób test i nie będziesz się denerwować:) nie dziw się z kochający Cię mężczyzna się cieszy:) rozumiem panikę i strach na początku ale jak ochłoniesz uśmiech nie będzie Ci schodził z twarzy;) a może tylko przez stres okres Ci się spóźnia... Nie dowiesz się póki nie sprawdzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dubluje moje posty dzisiaj:-( przepraszam za to dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrączek nie kupiliśmy nic z oferowanych nam nie wpadło w oko. A naszego wypatrzonego wzoru akurat nie robią. Za to wybraliśmy się na "przejażdżkę" rowerową. Wylądowaliśmy u teściów którzy mieszkają ok 60 km od nas:-D Ale wróciliśmy już pociągiem, sił brakło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Dziewczyny dostałam @...jesssu kamień z z serca...nie ten czas jeszcze .. Miarka masz przystojniaka tego swojego Bogdana ( mam miłe wspomnienia zwiazane z facetem o tym imieniu :-) ehhh stare czasy ) i kondycje tez nie kiepska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka_27- rozumiem Twój stres;-) Trzeba kondycję na wesele łapać;-) W pon skoczymy zapytać o kilka lekcji tańca. Może jeszcze trochę się podszkolimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×