Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Witam wszystkie nowe PM :) Więc :P Sukienkę będę wybierała z tatą (on ma najlepszy gust!), z siostrą cioteczną i w ostateczności z mamuśką, piszę w ostateczności z mamuśką, bo ona nie lubi chodzić ze mną na zakupy, bo ja jestem niezdecydowana :P hehe Marzę o białej sukience typu: księżniczka ;) ale zobaczymy jak to będzie ;) Jeśli chodzi o wiek :P za 8 i pół miesiąca skończę 23 lata, a mój TŻ za 20 dni skończy 25 lat ;) tak wiec w dniu ślubu on będzie miał 26 lat a ja prawie 24 :P Ach. no i welon będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
A ja chyba wybiorę się do jakiegoś salonu ślubnego i wybiorę krój sukienki w której wyglądam najlepiej i od jesieni tego roku (jak już skończy się sezon na wesela) będę się rozglądać za jakąś na komisach internetowych. Może trafi się coś fajnego w dużo niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koloru sukni, najbardziej podobaja mi sie biale...ale jeszcze zadnej nie przymierzalam, wiec nie wiem jak bym w niej wygladala :P pewnie i tak wybiore jakas smietankowa biel :) moim zdaniem najbezpieczniejszy kolor :D takze wszystko wyjdzie w praniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.. wsyslo mnie dziewczyny bo miałam problemy z kompem, ale moj przyszly maz wykazal sie kreatywnoscia i juz wszystko dziaila :D :D Co do sukni to ja tez chce białą... madziulek86 ja tez cows w rodzaju ksiezniczki, tylko kazda z nas moze miec inne spostrzezenie :D ja model juz mam, ale linku do niej znaleźć nie moge.. wiec nie mam wam jak pokazac.. Wrr... bo mam ja wydrukowaną, a na zakupy to z ojcem, babcia i ewentualnie chrzestną, bo mama niestety zmarla mi niedawno i eh :(( wiec z jedenj strony ciesze sie ze biore slub, ale z drugiej, tej najwazniejszej osoby na nim zabraknie . . ale nie bede wam tu smutac bo to nie o tym post... a co do wieku widze ze ostatanio wszyscy mowia... to ja za 2 miesiace 22 a moj juz skonczyl 25 :D czyli za rok ja 23 a on 26 , czyli chyba w sam raz na slub :D no i musze wam dziewczyyny powiedziec, ze padla u mnie ostatanio propozycja od narzeczonego abysmy zamieszkali juz razem tak na stałe, wiec rozwazam opcje, bo nie chce moich chlopcow (ojciec,brat)zostawictak szybko samych w domu.. oj ciezkie to zycie... i przepraszam ze tak na koncu, ale takze witam wszystkie nowe przyszły PAnny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sie Wam pochwalić dziewczyny. Znalazłam zespół który jak dla mnie jest idealny :) Jestem już w trakcie podpisywania umowy. Bardzo się cieszę bo już myślałam, że nie znajdę takiego który będzie mi sie w 100% podobał :D Większość była już zajęta a jeśli jakiś miał wolny termin to albo dawał cenę z kosmosu albo delikatnie mówiąc fałszował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopppppppp
2010: Styczeń: -Agucha-ropucha 23.01.2010 Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -ja_23 wielkanoc 2010 -biedronaa 17.04.2010 -kwiecienplecien 24.04.2010 -sylvvia85 24.04.2010 -crazy_green_eye 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 -vavava 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -_majka_ 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -Novomova maj 2010 -medea23 wiosna 2010 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -anik... 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -Ancia1979 12.06.2010 -czona 12.06.2010 -makusia 12.06.2010 -kika5 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -pcheła 19.06.2010 -Ewelina1985 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Mycha38 26.06.2010 -motylek_85 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 - Blond Dajmond czerwiec lub sierpien 2010 Lipiec: -kasienka19 3.07.2010 -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -JA TEŻ MAM 10/07/2010d 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -marcowa narzeczona 17.07.2010 -ewelelinka 17.07.2010 -gosiag88 17.07.2010 -salsera 24.07.1010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 -cosinusss_ lipiec 2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -JMS 7.08.2010 -agula8686 7.08.2010 -yolla2 7.08.2010 -k-eight 13.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -jagodowe_pole 14.08.2010 -pannna młoda 14.08.2010 -oliwka8 14.08.2010 -achajka27 14.08.2010 -sylwunia23 14.08.2010 -kalianasza 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -DOminikaSyrenka 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 -madziulka_85 28.08.2010 -szczęśliwa narzeczona 28.08.2010 -szkajaca82 28.08.2010 -kasia kasiulenka 28.08.2010 -sylwuska88 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -Brzoskwinka_27 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -lakkika pazdziernik 2010 -daisy mum pazdziernik 2010 -Lenka1402 pazdziernik 2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010 -Novitka rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkkkuuu ile nas jest :) :) wow!! no i chyba najwiecej na 28 sierpnia 2010 :) Ja dzis sie dowiedzialam, ze jednak kolezanka ze studiow wychodzi za maz tydzien po nas :D heh w koncu ktos po nas :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... Sesja się zbliża a mi tylko wesele w głowie i to marudzenie, że jeszcze tak dużo czasu zostało. Chciałabym, aby już jutro był ten wymarzony dzień. Ale nie będę narzekać, wystarczy, że luby znosi moje miałkanie. Suknie chcę także pooglądać w to lato, a kupić dopiero, a może aż na początku roku. WSZYSTKIM studentką życzę szybkiego zdania sesji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka19
Hej a myślicie dziewczyny ze może być problem tego typu, że w salonie nie pozwolą mi zmierzyć bo powiedzą że jeszcze dużo czasu. Myślicie że trzeba im nakłamać ze to już w tym roku? (tylko kiedy w tym roku chyba w grudniu bo to tak trzeba z pół roku wcześniej zamawiać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!! Dlugo sie nie odzywalam, bo w sumie przygotowania stoja... U mnie tez wido sesji niestety ale ja jak zwykle siedze na necie zamist sie uczyc i ogladam sukienki i kurna znow znalazlam swoja wymarzona na allegro za bardzo okazyjna cene i juz maila napisalam nawet, powanie sie zastanwiam nad nia, w sumie moglaby wisiec, rok to szybko zleci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam, czy tego wszystkiego w pizdu nie odwołać. Kasę za zaliczkę w hotelu spokojnie odzyskam, a reszta nieważna. Głównie przez moich rodziców, którzy mają wielkie fochy o wszystko (nawet to, że ich mój narzeczony o moją rękę nie poprosił), mają swoją wizję wesela i z każdym sprzeciwem słyszę, że w takim razie ani oni, ani ich goście nie przyjdą. Do pionu stawia mnie narzeczony, że on się nastawił i chce wesele. Jednym słowem mam do wyboru - albo skłócić się z rodzicami i robić po swojemu, albo we wszystkim przytakiwać i dać komuś decydować. U nich nie ma nic po środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDYBYBYłOTAK nie odwoluj niczego, to ma byc TWOJ dzien i nikt ani nic go nie popsuje, gdy na spokojnie wszystko przymyslisz, dojdziesz do takiego wniosku,uwierz mi... Rodzicami sie nie przejmuj, wiadomo, kazdy rodzic ma swoje fanaberie, trzeba to olac i juz:) Glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze z tymi rodzicami to trudna sprawa :/ czasem potrafia spieprzyc humor swoimi widzi mi sie :( az sie odechciewa co??? Jesli nie pomagaja Wam finansowo to robcie jak Wy uwazacie, a takie gadanie, ze rodzina nie przyjedzie to tylko ich wymysl bo nie sadze, zeby Twoja rodzinka nie przyjechala, bo np. Ty z Twoimi rodzicami jestes troche na bakier :) Jesli zas, pomagaja Wam...to odpusc :) rodzice tez sie wszystkim przejmuja i chca miec jakis udzial w weselu, bo to dla nich tez wielkie wydarzenie :) a co do przymierzania sukien slubnych teraz, to sadze, ze w salonie mozna troszke sklamac, zeby sprzedawczynie patrzyly przychylniejszym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam nie bylo mnie dzien a widze ze temat idzie i idze.. :) ... ja suknie raczej bede miala baial.. ab la smietankowa biel czy zlamana juz slyszalam dwie nazwy na ten kolor:) .. zob w czym bedzie mi najlepiej:) suknie moze bede przymierzac po wakacjach ale zob i wclanie nie musze mowic ze to dopiero w sierniu powiem ze w styczniu i co mi zrobia?:) GdybyByloTak.. Cale szczescie ze u mnie rozice do niczego sie nie wtracaja! ... co najzwyazej doradza i podopowiedza a bardzo czesto dobrze:) .. .i mowie tu z WIELKIM NACISKIEM na moich rodzicow:D ... hihihi.. nareszcie weeeekend mam nadzieje ze sie choc troszke opale bo inaczej chyba sie załamie:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest trudna, bo my chcemy sami finansować i odkładamy regularnie na ten cel, natomiast moi rodzice absolutnie nie przyjmują tego do wiadomości. Z jednej strony mogę iść na wiele ustępstw, żeby nie było kwasów, ale są pewne granice. Natomiast moi przyszli teściowie w ogóle nie wtrącają się naszych planów, ani się na nas nie obrażają, jeśli nawet coś im nie do końca pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybytakbyło nic nie odwołuj!!! Wiem ze rodzice potrafiączasami ostro przeginac ale nie wolno ustepowac. Wiem to sama po sobie. Zarówno moi rodzice jak i mojego narzeczonego do niczego sie nie wtrącają. Wyrazaja swoje zdanie, ale nic nam nie narzucają i to my podejmujemy ostateczne decyzje. Naprawde dziwi mnie taka postawa rodziców. Moze po slubie tez sie mają zamiar wtrącac w wasze zycie, a jak niepozwolicie na to to sie obrazą? dziecinada. Ja bym niczego nieodwoływała, ale zrobisz jak zechcesz. Wazne zebys była szczesliwa, mozecie przecierz wziąc skromny slub, bez wielkiego wesele i przynajmniej bedziesz miała spokój. Ale pamietaj ze to jest jedyny taki dzien w zyciu. My na początku niechcielismy wesela bo nas na nie niestac, ale jak rodzice dowiedzieli sie o zareczynach to sie bardzo ucieszyli i odrazu powiedzieli ze oni finansują. Niechciałam sie zgodzic. Ale mama sie wygadała ze juz dawno maja odłozone pieniądze na moje wesele. No i sie zgodzilismy. Moje wesele nie bedzie jakies wielkie góra 90 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z moim narzeczonym tez oszczedzamy ile sie da bo chcemy pokryc chociarz czesc wydatków. Napewno suknie, garnitur, obrączki, zaproszenia oraz kosciół opłacimy sami a reszte zobczymy na co nam starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale ta nasza lista długasna:) Policzyłam nas i wyszło mi 112!!! Mogłam sie pomylic o jedna,dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez od razu powiedzielismy, ze sami sobie fundjemy impreze, ale rodzice powiedzieli, ze nam pomoga :) chyba bez ich pomocy nie dalibysmy rady :) no ale my tez ladnie oszczedzamy i powoli sumka rosnie :) ale sie pogoda popsula :/ a my dzis z misiem wyjezdzamy na weekend do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak troche moze niekulturalnie ze pytam tak na forum, ale mam sprawe do Ciebie myaja, czy ja moglabym do ciebie napisac mejla? to jest twoj mejl? (myaja@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta... wiecie zastanawiam sie ile przed ślubem można sobie kupywać dodatki do sukni ... hmmm bo nie chce zeby zżółkły bo raczej stac to nic im sie nie stanie jedynie to może im chyba grozić, bo znalazlam swój wymarzony welon, prześliczny :D i podwiązke.. :D wiem wiem ja to mam już totalnego bzika na tym punkcie :D a jutro ide sobie robić \"mokrą włoszke\" ale mysle ze jak cos to za 11 miesięcy mi zejdzie , bo tyle zostało do mojego slubu... doradźcie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, nie zdecydowałabym się na trwałą za żadne skarby. Już nawet nie chodzi o zniszczenie włosów, ale o odrosty (wiadomo, rosną naturalne, a potem nagle pudel). Jeśli nie boisz się, że będziesz musiała je mocno ściąć potem z różnych względów, to rób :) Powiem Ci, że mnie kusiło, żeby nawet suknię kupić, ale też się boję, że może zszarzeć lub zżółknąć. Nie wiem, ile w tym prawdy. Tak luźno rozglądam się za butami, bo w moim przypadku to spory problem, bo i noga niemała ;) Szpiców nie noszę, niewygodne i nie podobają mi się zupełnie, a takich niestety jest największy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdtbytakbyło swietnie cie rozumiem z tymi butami. Tez mam sporą stope i nie nosze szpiców. Jak patrze na buty to praktycznie kazde mi sie podobają, ale jak zobacze ten sam but w moim rozmiarze to normalnie kajak:o porazka z tymi butami:o Dobrze ze suknia długa to nie bedzie az tak ich widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tez caly czas zastanawiam sie nad kupnem tej sukienki o ktorej wam pisalam ale boje sie, ze bedzie na mnie za mala. Jakby byla za uza to pol biedy, zawsze moznaby zwezyc a poszerzyc to nie bardzo sie da.......Nie moge jej przymierzyc, bo bym musiala jechac 100 km.Poza tym ta sukienka ma juz 2 lata, czyli za rok mialaby 3, wiec boje sie, ze moze zmienic kolor, chociaz to ecrue to nie powinna, sama juz nie wiem...... Moim zdaniem kupowanie welonu i butow przed suknia nie jest dobrym pomyslem, bo to wszystko sie do sukni dobiera, wiec najpierw suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GdybyByłoTak ale ja nie chce efektu lokóóóóóóóóóóów, tylko malutkie fale... rozmawialam z fryzjerką i mowila ze ewentualnie zrobi na dużych wałkach... bo jej powiedzialam ze nie chce być pudlem :D no i mowi ze trzyma sie 6 miesiecy.. maksymalnie 10.. a znajac zycie i moje wlosy to dlugo trzymac sie nie bedzie bo sa dosc sztywne i proste... Hmmm... Hmmmm.... :D :D kiniam85 ale moja sukienka będzie bardzo prosta... nie bedzie falbanek.. dodatków upięc czy nie wiadomo co , wiec w sumie chyba wszystko bedzie do niej pasowac... to taka mini prosta ksiezniczka :) z kołnierzykiem taka mini stujką .... :D :D a slyszałam że buty kupic sobie juz do sukni zeby na przymiarki mozna bylo je zakladac aby dlugosc sukni byla dobra... no i dziewczyny ja tez nie chce mega szpilek...widzialam mnustwo pikenych bucików na malutkich kaczuszkach czy jak to kto nazywa... a kurcze i tyle dylematów mam... porazka.. wrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak suknia bedzie biala to mozesz kupic a jak ecrue to przeciez sa rozne odcienie a buty to dopiero jak juz wybierzesz suknie to przynosisz na ktoras przymiarke zeby dopasowali, zreszta moze sie myle, nie wiem,nie chodzilam jeszcze po salonach... Mnie kusi w tamtej sukience przed wszystkim cena, nie chce wydawac pozniej 3 tys a gdzie sukienka na poprawiny, fryzjer,kosmetyczka, to z 5 tys na samo moje ubranie trzeba bedzie wydac. Oprocz tego mamy podzial,ze moj narzeczony kupi kwiatki, obraczki a ja zaproszenia, polowe na kosciol.Poza tym kobieta kupuje facetowi koszyle a on jej buty, tak???? Rodzice placa tylko wesele, orkiestre, zdjecia, nie chce zeby kupowali mi sukienke i potem narzekali ile to ona kosztowala, dlatego tak kombinuje ale w sumie slub ma sie raz w zyciu i moze warto wydac tyle na sukienke ehhhhhhhhhhhhhh ale mam dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia bedzie napewno biala :) i bede sobie szyc u krawcowej bo narazie w zadnym salonietakiej nie widzialam, jedynie co to na internecie, a mam kilka dobrych krawcowych, wiec ktoras napewno sie tego podejmie :)) a co do kosztów to ja juz totalnie nie wiem kto co komu bo my staramy sie wszystko płacić na połowe, mamy po tyle samo gosci. a nie chce zeby pozniej bylo ze ktoras strona zaplacila mniej czy wiecej, kiedy bylo inaczej, młoda zaopatrywała w jedzenie a młody całą reszte... tylko kiedys wesela trwały tydzień albo i dwa :D a teraz ludzie nie maja na to czasu bo cale zycie w biegu :( porazka... jedynie ja sama placa swoja suknie i dodatki . . a moj P swoje ubranie ... a reszta sie dzielimy... tak chcemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno chce ecrue:) Poluje dalej na suknie jak sie jakas trafi tak ze bede mogla przymierzyc to biore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie bierzesz taka ktora ci sie spodoba ? chyba nie pierwsza lepszą... :D ja po wakacjach w sensie wrzesien ,pazdziernik ruszam w swiat w sensie do krawcowych, zobacze ktora jaka cene mi rzuci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×