Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

ojjj ja znam wiele przypadkow, gdzie kobiety biorace tabsy zaszly w ciaze. Tez bralam swego czasu, ale niestety wyladowalam w szpitalu z podejrzeniami zakrzepicy i zawalu. Zaluje, ze sie w ogole trulam i moglam posluchac mojego narzeczonego, ze mam nie brac tego swinstwa. Nieposluchalam....i stalo sie tak jak sie stalo :( no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka brała dwa lata tabletki - regularnie mieli już synka i chcieli odczekać zanim wezmą się za drugiego no ale wpadli - też byłam w szoku no ale przecież tabletki to też nie 100 % pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Motylek Gratulacje! i głowa do góry :) bedzie dobrze. U mnie małe zmiany w koncu znalezlismy fajna sale i za tydzien jedziemy podpisac umowe jest jeden minus nasza data jest zajeta wiec prawdopodobnie przełozymy na 21.08.2010 troche szkoda bo jestem nauczycielka i bardziej pasuje mi 7.08 bo pod koniec sierpnia zaczynaja sie konferencje i przygotowania ale mam nadzieje ze jakos to bedzie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .. troszkę się nie odzywałam bo ciągle w biegu... ale czytałam co sie tu dzieiej... więc tak.... motylek_85 gratuluje ci.... ja marze o tym aby byc w ciązy ! :)) ale narazie że tak powiem się wstrzymalismy od prób i błędów skoro slub zaplanowany na kwiecień... w sumie to 9 miesiecy wiec akurat w sam raz i porób i slub hehe :D:D nie no żartuje... co do tej świecy co pisałyście wcześniee to powiem wam że u nas też czasem jest coś podobnego tyle że młodzi mają tą świecie odpalona przez jakis czas podczas mszy w kościele i tyle, bez żadnych bajerów z wchodzeniem i wychodzeniem z kościoła... powiem wam że u nas troszkę ruszyło się do przodu bo zamówilismy zaproszenia które będą już niebawem u nas.. rodzine która będzie proszona na 100% wypisana juz na gotowo i kilkju znajomych a kilka zamowilismy z wolnymi miejscami do wpisania wiec rewelka :D i nawet moj P tak poruszyl pierwszy temat, to musze go pochwalic ze cos wreszcie chcial sam :D musze sie wam dziewczyny pożalić ze moja papuzka.. strasznie zachorowala i jezdzilismy z nia codziennie do chorzowa na zastrzyk po ponad 00km.. kosmos i nie wiemy jak to dalej bedzie... kasa zamiast na wesele to na papuzke.. Dziewcztyny chyba juz wiem jaki chce miec bukiet a raczej z ajkich kwiatków z frezji ! są takie piekne i delikatne.... musze rozważyć ten pomysł, widzialamu kolezanki na zdjęciach slicznie to wygląda... a do mojej prostej sukienki będzie to chyba dobrze wygladac.. :D co myslicie o bukietach z frezji ? lub ewentualnie frezje z rozami... luib taka jakas mieszanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! motylek gratulacje :) ja już jestem w 14 tygodniu ciąży :) i parę dni temu dowiedzieliśmy się że to chłopak :) więc będzie Szymon. Na naszym weselu będzie miał ponad 4 miesiące ale nie bierzemy go na sale. Zostanie z opiekunką bo na sali za głośna muzyka jak dla takiego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Gratuluje dzidziusiów:) Dziewczyny plisss doradzcie mi. Znowu wyczailam suknie na allegro, jest super, chyba bedzie dobra, musialabym dokupic halke do niej, kupiona w zeszlym roku, cena 1000. Nie moge sie zdecydowac, nowa kosztuje 4 tys... Kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem, znalazłam piękną suknię za niecałe 900 zł (nowa ok 3 tys). Musiałabym ją kupić w ciemno, bo nie mój region, ale rozmiarowo powinna być idealna. Zakochałam się w niej, ale waham się, bo do ślubu 11 miesięcy zostało... Na razie napisałam do właścicielki, zobaczymy co odpowie. Narzeczony i przyjaciele też mi mówią, że śliczna i żeby się nie zastanawiać. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam metlik w glowie. Z jednej strony szkoda mi troche biegania po salonach, przymierzania tych sukni, w koncu ma sie to raz w zyciu a z drugiej to nie chce wydawac 4 tys na sukienke, ktora zaloze raz i nie wiadomo czy potem sprzedam.Zreszta tej sukni nawet nie znajde u siebie tylko musialabym jechac do wawy, bo to kolekcja pronovias... RATUNKU!!!!!!!!!!chyba zablokuje sobie allegro i nie bede miala takich dylematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko o to chodzi, to kupuj :) A po salonach przecież i tak możesz pobiegać ;) Ja bardziej się martwię tym kupowaniem w ciemno i tym, że prawie rok będzie wisiała w szafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kupowaie w ciemno tez mnie martwi, chociaz widze, ze chyba by byla dobra... u mnie by wisiala rok i miesiac a suknia z tamtego roku, wiec by miala juz 2 lata, a ta twoja w tym roku kupowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolekcja jest też z 2008, ale założona w tym roku ;) To, że nie jest z najnowszej kolekcji w ogóle mi nie przeszkadza, byle się podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kupiona w tym roku, to jestes w lepszej sytuacji, bo za rok bedzie miala rok a moja dwa, troche lipa a toja jaka jest?bo ta moja pronovias levante

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pierwszy link mi sie nie otwiera ladna ta sukieneczka, taka delikatna, no i nie bedziesz miala problemu z halkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://img207.imageshack.us/img207/3406/foto136kadrqb7.jpg&imgrefurl=http://forum.trojmiasto.pl/sprzedam-suknie-slubna-PRONOVIAS-LEVANTE-t70061,1,11.html&usg=__3rqDCY0h-99ahz3IYRo9X8dduEU=&h=640&w=463&sz=89&hl=pl&start=9&um=1&tbnid=_XcrM586ZYgt9M:&tbnh=137&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Dpronovias%2Blevante%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DX%26um%3D1 może ten dłuższy zadziała, a jak nie to w googlach wpisz "pronovias levante", wejdź w wyniki wyszukiwania obrazów i tam dziewczyna z różowym bukietem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ja juz:) przeszukalam w necie chyba juz wszystko co mozliwe odnosnie tej sukienki... ona miala halke pod spodem a ta, ktora ja wyczailam halki nie ma i bym musiala dokupic, bez halki nie pasuje tak mi sie wydaje. Sa suknie, ktore w originale sa bez halki i wtedy jest ok ale takie, ktore maja halke a sie jej nie zaklada wygladaja jak nie dokonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo noo widze, ze juz coraz wiecej z nas znajduje swoja wymarzona suknie :) :) ja juz tez znalazlam ;) GdybyByloTak bardzo ladna ta suknia, taka delikatna i skromna :) mi sie tez takie podobaja tylko bardziej nowoczesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nie :D :D :D jeszcze za wczesniej, ale znalazlam juz model, ktory bede szyla :) :) w tym roku sie zapisze tylko, bo i cena bedzie z tego roku :) a do salonu pojde dopiero w lutym/marcu na pierwsza przymiarke :P tak doradzila mi kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatkow za wiele nie bedzie bo tylko kwiat we wlosach i jakis bajerancki bukiet :) :) nie mierzylam jej ale pojade w najblizszym czasie bo salon, ktorego stronke podalam jest ode mnie jakies 20 km :) :) wiec zobaczymy co i jak :) mam nadzieje, ze bedzie ladnie na mnie lezala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum-bardzo ladna sukienka tez kiedys myslalam o kwiatku we wlosach ale nie wiem czy nie padnie jak bedzie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wasze suknie sa baaaardzo ładne:) i jak to znajoma mojej mamy powiedziala: kazda panna mloda wyglada pieknie w zupelnie innej sukiejce... :) sama sprzedaje w salonie sukien slubych i mowi ze nim cokolwiek kupimy powinnysmy przymierzac przymierzac i jeszcze raz przymierzac az w koncu pojawi sie ten blysk w oku i powiemy sobie: TO TA! ZADNA INNA!;) ... a to podobno widac;D ... ehhhh ja juz sie nie moge doczekac szperania po salonach slubych ale z tego co widze to bede szyc suknie bo jej zakup nie wchodzi w gre... dac ok 4rech tys zlotych odpada;) .. ehhhh... zobaczymy;) gozej bo juz mam \'dodatki\' (które i tak zreszta sa w znikomych ilościch;) ) itd a sukienki tak naprawde brak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) ja wlasnie lubie takie prosciutkie sukienki :) mam nadzieje, tylko ze fajnie bede w niej wygladala ;) do tego fryzurka bardzo naturalna, tzn. na pewno nie zaden kok ale wlosy rozpuszczone , moze tylko troszke upiete i kwiat :) taka jest moja wizja i mimo, ze do wesela nadal ponad rok, to chyba mi sie nic nie odmieni :P myaja ja tez bede szyla, nie wiem ile ta suknia kosztuje w salonie ale pewnie sporo :P a ja uszyje ja za 900-1000 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jej nie wezmę :/ Niestety pani mi podała wymiary i suknia by była albo na styk abo za wąska pod biustem i w talii, a ciężko powiedzieć, czy dałoby się ją poszerzyć bez szkody dla sukni. Także będę szperała dalej, ale chyba już tylko w bliższych rejonach, żeby w razie czego podjechać i przymierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybys tak uszyla sobie taka suknie w jakims salonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×