Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość Brzoskwianka_27
myslisz wiec ze nie bedzie z tym szarpania przy ołtarzu?? U nas bedzie niósł mój chrzesniak , ma 10 lat ale jak to facet..pewnie jak strzała przeleci przez kosciól i pogubi obraczki a wtedy go zamorduje :D i co z tymi obraczkami dalej?Dziewczynka Wam poniesie i cała msze az do przysiegi bedzie z nimi stała gdzie obok Was?Jak to jest ?? Czy np połozy na ołtarzu te obraczki??? Sorry ale ja na zywca nie widziałąm tego a u siebie chce miec ale nie chce z tym robic cyrku:-/ A jestem z Bielska-Białej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam bedzie niosla moja 3,5 letnia chrzesnica ;) poniesie je do oltarza tylko :) i tam zostawi :) w sumie ja tez nie wiem jak to jest ale sadze, ze tak bedzie najlepiej :) szarpania sie z tym raczej nie bedzie, bo co za problem pociagnac za jeden koniec sznureczka :) hmmm to nie az tak daleko mieszkamy od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
odpowiesz mi czy ten kolega spiewa na slubach "na codzień"czy to w ramach koleżeństwa tylko u Was?? i czy ewntualnie moge prosic o jakies namiary an niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ale podaj mi maila albo gg :) on spiewa na slubach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
czaterianka@amorki.pl dzieki wielkie!!!!!! moze na NK mozna go namierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wysle Ci szczegoly :) a nk nie wiem zaraz sprawdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Dzieki :-) a skad Ty jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam różne stare wątki i jestem w "tyle" tutaj. U nas w Kościele będzie organista(etatowy w naszej parafi) i dziewczyny słuchajcie orkiestra dęta;-) no to już pomysł przyszłego teścia. Wielkim plusem ich jest, że jak grają to ciarki po plecach przechodzą:) byłam na ślubie gdzie grali, pięknie było chociaż dosyć nietypowo:) Kieliszków i poduszeczek nie kupujemy. Za to robimy drobne podziękowania dla gości i będą kotyliony (taki zwyczaj u nas). A propos poprawek suknii slubnej. Salon w którym kupiłam swoją, twierdził że jak suknia jest przeceniona to nie należą się w cenie poprawki! Jak się rozprawilam z właścicielka salonu to dostałam jeszcze 300zł rabatu:-) ekspedientka chciała ze mnie idiotkę zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka_27- widzę żeś krajanka- ja mieszkam w okolicy Bielska i długo tam pracowałam:-) Ja chyba jestem tradycjonalistka bo mnie najbardziej podoba się jak ksiądz podaje nam obrączki na złotej tacce. Do ołtarza z mężem przyszłym czy może z ojcem a może z obojgiem rodziców? Jak to u was wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie tradycyjnie...czyli z narzeczonym :) nie wyobrazam sobie inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura189
Ja też z narzeczonym :) A co zrobić z obrączkami to nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie zalamalam,mnie juz ojciec nie poprowadzi,dzis dowiedzialam sie ze zmarl.Nie wiem co ze slubem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka--a Ty skad jestes?? Mnie do ołtarza poprowadzi tata, juz jest dumny i blady z tego powodu:-)widze ze to ważne dla niego, fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo czesto bywam w Ustroniu bo mamy tam przyjaciól i słuzbowo czesto odwiedzam ustron:) moja przyjaciolka miała slub w slicznym kościólku w Ustroniu..koło Banku ślaskiego na rondzie jechało sie do góry...strasznie klimatyczny z pieknym sufitem, zajebiscie to na fotach im powychodziło (kosciól na górce to chyba mowia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne miasteczko- nawet myśleliśmy nad ślubem i weselem tutaj. Ale w końcu robimy w mojej rodzinnej parafii bliżej Oświęcimia. I wesele też tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam !!! fote mojej sukni slubnej !!!Oceniajcie i wezcie pod uwage ze jestem gruba :-) http://elizabeth.com.pl/ jak tam wejdziesz to w zakładce kolekcje-2010-pod nr 08 jest moja sukani ślubna, ewentualnie nr 013.... Dzieki za uwagi krytyczne lub nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , nie ładnej slubnej biżuterii...macie jakies namiary na strony w necie z czymś fajnym, zapierającym dech w piersiach???? Suknia bedzie skromna wiec na biżuterii moge poszalec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka piekna suknia - jedna i druga :) bedziesz wygladala bosko :D uwielbiam ten styl, szkoda ze mi nie lezy. Najwazniejsze jest to, ze suknia prosta, skromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka_27- obie suknie naprawdę piękne i dobre dla Twojej figury (i przestań gada że jesteś gruba !):-) Suknię numer dwa widziałam ostatnio na sprzedaż i tam były fotki na dziewczynie właśnie o pełniejszych kształtach iw wyglądała bosko:-) Faktycznie suknia jest prosta więc z biżuterią można poszaleć. Może /bizuteria.php jakiś svarowski? http://www.centrum.whiteroses.pl/bizuteria.php Ja właśnie muszę wybrać coś delikatnego bo moja suknia aż kipi od ozdób wiec nie ma co robić z siebie choinki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze Wam sie podoba, posłalm tego linka mojej Pani krawcowej i tez mówi ze bede w niej spoko wygladac do tego ten wachlarz zeby boczki przysłoniło, plus dieta i cwiczenia moze nie bedzie tragedii:-) mój J dzis dostał tel ze dostał sie na ostatnia turę rozmów kwalifikacyjnych do firmy medycznej...ciesze sie a obaw we mnie jeszcze wiecej...teraz pracuje od raoku jako zwykły PH , kasa średnia, wraca późno...ehhh..boje sie ze tu sie zwolni tam mu nie wyjdzie...z drugiej strony wiem ze jak sie nie spróbuje to sie nie przekonamy...wkurza mnie to dorosłe zycie, do tego dzis mi pralka klękła...całe dwa miesiace od zakuu..chyba sie zmęczyła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka_27- jak ja Cię rozumiem;-) czasem mnei to "dorosłe'" życie przeraża;-) Strach o pracę o to żeby człowiek mógł żyć na jakimś poziomie normalnym. Mój B też szuka czegoś innego choć teraz źle nie ma. Ale ja nie mogę znaleźć pracy i ciężko nam. Właśnie mi napisał że umówił się z mama na poniedziałek że pojedziemy oglądać garnitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×