Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Ja tera żyję myślą o przymiarce sukni;-) nie widziałam jej od października i zastanawiam się czy tak samo mnie zachwyci jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa no roznie z tym wiekiem jest :) my mamy wlasnie po 23 lata :D heh w dniu slubu bedziemy ze soba rowne 5 lat :) anik ladne zaproszenia :) mi dzisw facet przyslal projekt naszych :) teraz tylko potwierdzic i zaczynaja sie drukowac :) pewnie w przyszlym tygodniu bedziemy je juz mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to my mamy zdeczko krótszy staż;-) aż się ksiądz dziwił co tak szybko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleum--dlatego napisałam,że każdy sam za siebie decyduje...niemniej ja uważam,że najwcześniej to po25roku:) a zmieniając temat--dziewczyny robicie weselisko 2dniowe czy też 1dzień i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeden dzień- można było dwudniowe, ale tam gdzie robimy wesele to tylko obiad jest więc żadna atrakcja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Finanse- pomagają nam rodzice ( moja mama sie uparła bo jestem jedynaczka i za punkt honoru sobir obrała "wyszykowac" mi wesele) kazda strona rodziny płaci za swoich gosci ( a płaciomy sporo bo 250 zł od osoby z alkoholem ale tort sami organizujemy). Sami płacimy za dodatki typu: ubrania, obraczki, orkiestra, kamera, fotograf, kwiaty..itd ehhhhh Mielismy sami sobie za wszystko płacic ale kupilismy mieszkanie i wzielismy mniejszy kredyt a oszczedności poszły na remont i zmiejszenie kredytu..zawsze coś za coś... Wesele robimy na 100 osob 1 dzień ( startujemy o 13,00 u mnie w domu z błogosławieństwem, na 14 mamy mszę) Nauki i poradnia juz za nami, obraczki sa, fotograf,kamerzysta, sala. Suknia wstepnie wybrana, kwiaciarka w miare dogadana, makijarzystka i fryzjer tez...teraz sie odchudzam, cwicze bo musze zgubic jakies 20kg :-) Dziewczyny wkleje film z Youtube , ma na nim młoda panna wiązankę slubna moich marzeń:) Suknie mam bardzo, bardzo skromna i mysle ze na takie kwiaty moge sobie pozwolic...napiszcie szczerze co o nich myslicie. A jak gdzies znajde suknie jaka bede miałą zaraz wkleje linka zebyscie mogły doradzic juz w 100% Ahaaa no i zaproszenia..moja zmora bo nic mi sie nie podoba Dla rodziny i mało wyluzowanych cotek mamy takie : http://www.allegro.pl/item940924344_zaproszenia_slubne_bordowe_srebrne_zlote.html nasze z bordowa wstązeczka, takie same winietki i zawieszki na butelkę. Dla znajomych i wyluzowanych krewnych takie zaproszenia: http://www.allegro.pl/item934275098_super_wezwanie_zaproszenia_slubne_anonim_zobacz.html A to ten linka w którym podoba mi sie bukiet w kształcie wachlarza http://www.youtube.com/watch?v=w3YD5beodps Za wasze uwagi i porady dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy w jeden dzien. Tam gdzie mamy wesele pytali sie czy chcemy robić poprawiny ale nie chcemy. Sale w dniu wesela mamy do 6.00, a że duzo młodych mamy to myśle, że do tej godziny sie wybawią:D;) anik... bardzo ładne zaproszenia, my nadal szukamy;) Ja w dzień ślubu bede mieć 26, a T 28 i powiem Wam,że gdyby było nas stac na wesele w tamtym roku to juz bysmy byli po czyli miałabym 24 lata więc ten wiek to chyba kwestia dojżałości osoby,a nie metrka;) Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
ahaaa jesli chodzi o daty..w dniu slubu ja mam 31 lat a mój J bedzie miał 27 :-) znamy się od 1,5 roku ( po 6 mc zaczelismy załatwiac wszystko zwiazane ze slubem) ....krótko ale czy to starz decyduje o szczęściu w związku?? ja przedtem była w długim zwiazku i jakos nie było szczęśliwego finału wiec terorii na to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy ten wachlarz z kwiatów ale nie w moim stylu, nie lubie takich bukietów ślubnych, kwestia gustu oczywiscie:) na moje to pasuja one do sukni takich właśnie hiszpańskich ale to tak na moje.Być może pasuje do Twojej sukienki:) Zaproszenia dla ''sztywnych''fajnie, te dla ''luzaków'' mnie nie bardzo podchodza;)ale ale powiem, że dłużej ogladalismy takie w podobnym klimacie tyle, że były w formie biletu teatralnego. http://www.allegro.pl/item917960358_zaproszenia_slubne_bilet_teatralny_retro.html Ostatecznie szukamy jakiś klasycznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie jaaaa i to wlasnie w tym wszystkim chodzi, ze nie ma czegos takiego jak ,,niemniej ja uważam,że najwcześniej to po25roku'' :P zalezy od dojrzalosci osob. Ty dojrzalas do tego pozniej widocznie i Twoj narzeczony tez :D Miarka a jaki macie staz ?? :P U nas tez wesele dwudniowe, chociaz wolalabym jednodniowe. Niestety duzo osob z rodziny mojej i narzeczonego jest z daleka i zostana u nas na drugi dzien wiec wypada cos urzadzic :) myslelismy, ze moze w domu cos zorganizowac ale bedzie ok 50-60 osob wiec ciezko byloby sie pomiescic :( brzoskwinka te pierwsze fajne, a te drugie zupelnie mi sie nie podobaja. Dostalismy takie w pazdzierniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka_27 - taki wachlarz moim zdaniem tylko do sukni w stylu flamenco-hiszpańskim pasuje:-) oleum- w maju będziemy mieć 1.5 roku związku;-) A mieszkamy z sobą od sierpnia;-) Decyzja o ślubie przyszła bardzo szybko-mniej więcej na rocznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do drugiego dnia;-) to planujemy grilla dla znajomych. Będzie kega piwka plus mięsko- bardziej na luzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grill fajny pomysl :) my mamy taka opcje na naszej sali :) przed sala jest piekny ogrod z fontanna i ogromna altana z roznem i grillem, jest tez nawet miejsce dla zespolu, gdyby ktos chcial organizowac wszystko na zewnatrz :) nie mam pojecia jaki jest koszt tego, wiem tylko tyle, ze za drugi dzien placimy 30 zl wiecej i w sumie nie wiem czy za grilla sie cos doplaca czy to w cenie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
chyba tu jestem najstarsza (31) .. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
hm..nie znajde tej mojej sukni.... ale znalazłam coś w 99% podobnego: http://www.kareen.pl/index1.php wchodzicie na Kolekcje , suknia jest z kolekcjii Elegance , 10 z koleii ( odcinana pod biustem)...z tym wachlarzem to sobie tak wymysliłam ze skoro suknia skromna wachlarz z kwiatów moze być krzykliwy :-) pozatym pieknie zakryje moje wałeczki i boczki :-) nie bedzie az tak wielki ( mysle o tych krótszych rózach) i powinno byc fajnie ....ehhh zaczynam sie wkrecac w ten cały cyrk ze ślubem a byłąm taka spokojna i olewajaca temat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Niby nie ma znaczenia a jednak ma :-) heheh ale jestem przed @ wiec wszystkiego sie czepiam i zasypuje postami forum slubne na Kafe hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ważne na ile sie czujesz, a nie ile masz lat;) Ja mam teraz 25, T ma 27, 2 tyg.przed ślubem mam urodziny hehe:D I widze, że pomysły z grillem tak jak chcieliśmy na początku są u Was:) Super Miarka:) uważam, że to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam nie ma :P ladna sukieneczka :) bo skromna :) tez myslalam o odcinanek pod biustem ale jak przymierzylam takie..... :o wiem juz ze to nie moj ktoj - wygladalam jak kloc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwianka_27 chodzi o tą sukienkę w stylu greckim? To dobry krój dla kobiet z większym biustem i ogólnie krąglejszych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
white one, w ogole nie podoba mi sie ta suknia na ich stronie na modelce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Miarka ----no to mnie pocieszyłas ..bo ja w ogóle jestem gruba//:-/ ale nie mam 5kg nadwagi tylko wiecej, wiecej..wiec z przymierzeniem sukni w salonie nawet nie startuje..pojechałam na targi slubne i ta mi sie spodobała do tego pani z tego salonu piała nad moim sadłem jak bede w niej slicznie wygladac..jesssu jakas masakra..ale wiem ze bezy odpadaja, najlepiej czuje sie w spodniach i zawsze marzyłam zeby isc w garniturze białym, z długa marynareczka, wysokie szpilki plus kapelusz..ale moj J powiedział ze z facetem w garniturze nie pojdzie :-/ i znajomi tez mi tłuka ze sukna slubna to raz w zyciu a garnitur zawsze moge sobie uszyc...sama juz nie wiem a te kroje sukien najbardziej do mnie przemawiaja....i ten wachlarz z kwitów boczki zasłoni jak bede sie pilnowac zeby go trzymac odpowiednio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo sukien pokazuje swój urok dopiero jak ubierze je prawdziwa kobieta:-) z kształtami w normalnej pozie, a nie wykrzywiona w każdą stronę jak te modelki;-) Ja w swojej suknie zakochałam się dopiero gdy ją ubrałam, na manekinie czy na stronie nie zwróciła mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ja to znam :) wiele sukien zalozylam bo mnie panie ,,zmusily'' i rzeczywiscie ladnie w nich wygladalam niestety jeszcze ani jedna nie jest ta jedyna - w kazdej bym cos zmienila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
Miarka-- ma z Twojej stopki tz wynika ze sie odchudzałas( dobrze wnioskuje??) chwal mi sie tu ile schudła w jakim czasie i co robiłas ??? Niech mnie skreci i zmotywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh nie odchudzałam się;-) choć pewnie powinnam;-) W mojej stopce raczej chodzi i podejście do życia. Kiedy wreszcie przestałam się wszystkim przejmować , szczególnie sprawami męsko-damskimi trafiłam na właściwą osobę:-) Nabrałam pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×