Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH. Czy ktoś może mi dopomoc z wyborem fryzury i bukietu do mojej sukni slubnej? Moja suknia do Ganesh Cymbeline. Niestety jak na złość nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnego zdjęcia:( są ewentualnie jak ktoś chce sprzedać używana:( dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny.bluszcz
Witam wszystkie kolezanki:) nie pisalam tu dawno ale ciagle jestem i czytam na bieząco.U mnie z suknia byl dylemat bo marzylam o takiej dla ksiezniczki ale pomyslalam ze moze w moim wieku juz nie wypada tak szlec i przymierzalam takie proste, skromne. Musze powiedziec ze mialam dylemat bo i w tej i w tej bylo super-zastanawialam sie nawet orzez chwilke nad dwoma;)Jednak moja tesciowa powiedziala ze powinnam spelniac swoje marzenia i kupic sobie taka jaka wymarzylam bedac dziewczynka.Bedzie to sincerity 3159 moim marzeniem bylo tez znalezienie jak najbardziej pustej sali aby moc wejsc tam z dekoratorka i stworzyc sobie swiat jak z bajki i tak tez bedzie:) Cala sala w kremowych kwiatach, w krysztalkach i przedziwnych konstrukcjach na bazie drzewek bialym kwieciem i podswietlane lampkami. Jednak ta dekoracja pochlonie bardzo duzo pieniedzy dlatego musielismy zrezygnowac z poprawin ale bedziemy mieli duzo przyjezdnych wiec sadze ze oni i tak wrocili by do domu w niedziele. Teraz zostal mi do zalatwienia tylko kosciol i zaproszenia. Potrzebuje jakis kremowych eleganckich macie jakis na oku?? ?przepraszam ze sie tak rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja tez mam dylemat sukienkowy, ta moja wymarzona w realu okazala sie kompletna klapa i jestem teraz tak zbiota z tropu ze masakra, nie wiem co wybrac, a chcve szyc i wiem, ze niedlugo musze cos postanowic :? cholerka w zeszlym tygodniu kupilismy winko na wesele i w koncu umowieni jestesmy na pierwszespotkanie w poradni :) teraz szukamy zaproszen bo chcemy juz zamawiac :) aaaa i zaklepalismy kapele goralska na blogoslawienstwo i do kosciola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh- jakie masz włoski? Długie krótkie kręcone czy proste? Ciężko tak dobierać bez takich danych. Czarny bluszcz-piękna suknia, nie w moim guście ale i tak bardzo mi się podoba:-) Oleum - tez miałam niewypał z suknia która podobała mi się w necie. Na mnie wyglądała przeciętnie. Natomiast suknia która na manekinie nie podobała sie wcale przymierzona stała się ta wymarzoną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie, bo suknia ktora mi sie nie podobala, a zachecila mnie do niej sprzedawczyni okazala sie super :) ale to jeszcze nie ta wymarzona :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację Kobiety moje niedopatrzenie:-( to tak szybko się opisze. Wzrost 164, szczupła z mocnym wciecięm w talii (koszmar przy zakupach) włosy brazowe proste, z prosta grzywka, ich długość w tej chwili za ramiona. oczy szaroniebieskie. Oj i bladzizna ze mnie ale temu da się zaradzic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do oleum:) Ja cały czas miałam w głowie suknię Gasha firmy Gala i nie było mowy żeby była inna. Napewno znajdziesz wymarzoną:) Najważniejsze byś mniej więcej wiedziała jaki fason Ci opowiada, ale daj się namówić na przymiarke innej:) zobaczysz w którym fasonie się czujesz najlepiej! Do tej pory się śmieje jak wyglądałam w księżnicce;-) dosłownie tonelam a kupiłam syrene bo biust mały to zaakcentowałam talie. A jakie są Kobiety wasze przygody z sukniami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bałam zakupu sukni bo mam bardzo duży biust i ciężko mi coś dobrać;-) Jak babka mnie mierzyła już po wybraniu modelu to się śmiała, że krawcowe nie uwierza ze mam takie wymiary jakie mam%-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja druhna ma podobnie. Strasznie chuda i duży biust. Koszmar ma z kupnem ubrań:( kupic kupiłam ale do września będę się martwić czy napewno wszystko będzie Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
dawno nic nie pisałam bo niewiele się działo, a teraz w końcu coś ruszyło, zamówiłam dziś zaproszenia, tzn dziś już zapłaciłam wiec teraz tylko czekać kiedy przyślą, sukienka zamówiona już dawno wiec jak tylko kupie buty i bieliznę to pójdę przymierzyć kolejny raz bo już nie pamiętam jak wyglądałam. Powiem wam że ciesze sie ze wybrałam sukienkę w wakacje bo teraz w tych sniegach to mi sie z domu nie chce na zakupy wyłazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
a tak w ogóle to dlaczego dziewczyny które miały śluby w styczniu i w lutym się nie odzywają i nie opowiadają jak poszło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Aaanule, rzeczywiście było kilka "zimowych" Panien Młodych, piszcie jak poszło, a może przeniosły się do działu "Młode mężatki" :) Ja mierzyłam jeszcze kilka innych sukien, jutro jadę do miasta obok pooglądać jeszcze suknie, ale powiem wam, że teraz to mi w głowie siedzi pierwsza suknia jaką w ogóle mierzyłam, wcześniej podobała mi się ale sądziłam, że to jeszcze nie to. Jedna z perspektywy kilku innych sukien stwierdzam, że ta pierwsza to chyba jednak to. Też tak miałyście, że w efekcie wróciłyście do pierwszych sukien czy po długich poszukiwaniach znalazłyście swoją wymarzoną. Diety ciąg dalszy :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedziałam jaki fason chce i podobała mi się strasznie jedna suknia w internecie i jak chodziłam po salonach obejrzeć to nic mi się nie podobało bo miałam w głowie tamtą. Mierzyłan różne ale kupiłam syrenke ganesh cymbeline w ciągu dwóch dni. Jednego zobaczyłam drugiego kupiłam. I teraz jak chodziłam z koleżanka to nic mi się nie podobało bo oceniałam przez pryzmat swojej. A mój model jest 2008 roku ale w 2009 sprzedawali ją pod inna nazwa. Ale oszuści! Tylko zdzieraja kasę bo niby sukienka z nowej kolekcji! A tu z poprzedniego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ostatnio wystraszyłam- wchodzę na stronę ,mojego salonu a tam ani jednej sukni z firmy z której kupiłam suknie! Ale zadzwoniłam i się okazało ,że już nie mają w sprzedaży kolekcji tej firmy ale zamówienia wcześniej przyjęte będą realizować:-) A ja byłam w sumie w jednym salonie , kupiłam trzecią przymierzoną suknię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo z tymi sukniami tak jest, ja wcale nie planowalam kupic. Przejezdzalam przypadkiem i skorzystalam z tego ze jestem w okolicy i odwiedzilam jeden salon. Podobaly mi sie skromne, wiec z kazdej wybralam sobie po jednej i ostatnia wybrala mi mama. Przymierzylam ja jako pierwsza bo mi sie srednio podobala( zbyt strojna) i ta kupilam:-) We wszystkich innych wygladalam jak dziecko komunijne!! Mam zamowiona taka: http://www.brzozowiak.pl/pokaz_ogloszenie.php?nr=17670 Na poczatku marca jade na przymiarke do butow i bielizny, a po 2-3 tyg do odebrania. W sumie termin slubu sie zbliza wielkimi krokami, a to ze nie mieszkamy w Pl nie pomaga:-( Ostatnio zakupilismy garnitur W Sunset Suit, fajna cena nam sie trafila za tak dobry gatunkowo garnitur. Nastepny tydzien mamy caly zapelniony terminami, bo jeszcze duzo zostalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ganesh :) ja juz wiem w jakim kroju mi najlepiej :) teraz tylko wybrac suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najgorsze już za Tobą;) chyba;-) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ciekawy weekend;-) Były urodziny paskudy i wpadła chyba z połowa jego rodziny blisko 20 osób i mnóstwo maluchów;-) biegających pełzających i jeszcze na rękach:-) Jestem wykończona,ale szwagierka i teściowa dużo mi pomogły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Jesli chodzi o przygotowania to jutro zamawiamy zaproszenia i zawieszki na wódke. Zostało nam jeszcze kupno obrączek i oczywiscie wszystkie sprawy papierkowe typu odpis aktu urodzienia, aktu chrztu itp. Do mojego slubu jeszcze 3 miesiące i przyznam sie wam ze juz zaczynam sie stresowac. Jak czasem sobie pomysle ze to juz niedługo to łapie mnie stres.... eh taka ze mnie panikara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny.bluszcz
Dzieki maanda za wskazówki bede miala na uwadze te zaproszenia bo calkiem mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widzę ze wasze przygotowania postępują a u nas jak narazie cisza strasznie szybko leci ten czas zaczynam powoli się denerwować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek dzwoniłam do USC i niestety B będzie musiał wziąć dzień wolny żeby tam załatwić formalności bo bardzo krótko maja otwarte. Ale do ślubu 3 miesiące wiec można to już robić bo zaświadczenie do księdza tyle jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia którą planuję zamówić (zobaczę jeszcze co rodzice powiedzą bo jej nie widzieli, ale i tak decyzja należy do mnie) wygląda tak: http://www.sinceritybridal.com/eu_en/sincerity-bridal/3542.html Podoba się wam? Jak ją mierzyłam to oniemiałam, ale jak zobaczyłam potem na zdjęciu to się wydaję taka zwyczajna. Ale i tam mi się bardzo podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×