Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Cześć Wszystkim:)! Bierzemy ślub we wrześniu 2010 no i stwierdzam, że czas leci jak głupi niedawno były zaręczyny, a to już 7 miesięcy pozostało. Pandzia_1 Suknia bardzo ładna, ja mam w stylu empire, prosta, z muślinu ale nie moge znależć zdjęcia w necie jak znajde to pokaże chociaż podobną;) Zastanawiam się natomiast nad kolczykami, chcę delikatne i baaardzo podobają mi się te: http://www.apart.pl/pl/bizuteria,c,kolekcje,Perly,299 Co o nich sądzicie?a moze macie jakieś już tez upatrzone? Jestem wysoka, mam czarne włosy i stawiam na fryzurkę upięta z boku, loki, i do tego 2 kwiatki we włosy , bez wolonu;D a takie kolczyki wydaje mi się, ze beda pasować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ten link nie do końca działa hmmm i juz wiem dlaczego:( miałam linka w zakładkach i okazuje się, że juz tych kolczyków nie ma do kupienia on-line:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rich berry-też myślę o perłach. Twoje bardzo ładne i delikatne. Tez nie będę miała welonu tylko upięte włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane :-) Rzeczywiście link nie działa, ale podobno nie powinno się mieć pereł, jakiś przesąd taki jest. Ale jakby wierzyć we wszystkie te przesądy :-) Ja myślę, że do tej sukni to dobiorę tylko kolczyki, na szyję chyba nic bym nie chciała, a kolczyki to uwielbiam wiszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten z allegro link działa?;D Też słyszałam o tych perłach, ze jak sie je założy to potem sie bedzie wylewać łzy czy coś w tym stylu...heh tak jakby to one były czemuś winne;)wiec nie dam sie zwariować heh Na szyje tez nic mieć nie bede no i zamiast bolerka mam taki szal matko to chyba tiul jest, przeżroczysty, biały lekko połyskujący wiec chyba to tiul;) Troche martwi mnie jednak, ze to wrzesień i może być juz chłodno... Macie jakies inne propzycje oprócz bolerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba działają tylko w pierwszym trzeba spacje usunąć w jednym miejscu;-) ja nie jestem przesądna a perły akurat uwielbiam;-) Ja w maju tez mam obawy co do ciepła i raczej w stronę szala się kieruję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia_1 Taaak dokładnie ślubne,takie klasyczne, takie jak lubie:) Miarka Szal to nr.1 w moim wyborze co do okrycia, jakoś takoś nie przepadam za bolerkami. No i kolejna sprawa jaka przemawia za szalem to to,że nie lubie żeby było za ciepło, wiadomo kościół, emocje...i się zagrzeje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka nie chce Cię martwić, ale czytałam taką sezonową prognozę pogody, że marzec, kwiecień, maj mają być mokre i zimne, ale będę trzymać kciuki żeby słonko pogrzało i poświeciło trochę :-) http://www.twojapogoda.pl/encyklopedia/prognozasezonowa.htm Ja do października to jeszcze coś wymyślę jeśli chodzi o okrycie wierzchnie, ale pewnie jakieś bolerko, napewno nie chce żadnych futerek i etolek, strasznie mi sie to nie podoba, ale wiadomo, rzecz gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż emocje będą musiały nas zagrzać;-) przyjaciółka miała w zeszłym roku ślub końcem czerwca i w nocy w górach był przymrozek;-) Pogoda zmienna jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chodzi o pogode to nie ma co kombinowac bo u nas wszystko jest mozliwe. Moja znajoma miała slub w lipcu i lało a kuzyn pod koniec wrzesnia i był upał, wiec nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wybieraliśmy termin to jakoś nie myślałam o pogodzie;-) tylko żeby był w miarę szybko:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Znalazłam niemalże identyczną suknie ślubną taką jaką mam, nawet szal jest bardzooo podobny wieć wrzucam. W ciąży nie jestem hehe a zdjęcie tej podobnej sukni znalazłam na allegro w... sukniach ciążowych heh:) Mała różnica: moja kokardka jest z tyłu i ramiączek nie mam . http://www.allegro.pl/item933330308_suknia_slubna_dla_ciezarnej_slubna_ciaza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosta, ale na pewno będzie ci w niej wygodnie;-) ja już czekam z niecierpliwością na weekend bo już powinny by zaproszenie i będzie można rozpocząć zapraszanie gości;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ wkurzyłam się. Liczyłam ,że będziemy już zapraszać w ten weekend bo jedziemy do mnie a tu mail ze dopiero dziś wysyłają zaproszenia. Wiec raczej nie dojada do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
Dziewczyny mam takie pytanie.. co z dokumentami? czy jezeli akt chrztu jest ważny 3 miesiace to on musi byc ważny w dniu spisywania protokołu czy w dniu ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje ,że w dniu ślubu. Bo akt ślubu dostaniesz z tą datą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Witam! W czasie urlopu znalazłam moją suknię :) Było ciężko bo praktycznie każda, którą przymierzałam to mi się podobała. W dodatku wszystkie na mnie dośc dobrze się prezentowały. Wybrałam jednak sukienkę, która najbardziej do mnie pasowała. W dodatku ceny sukien o dziwo mnie nie powaliły. Teraz poszukujemy zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 27 może masz gdzieś jakieś zdjęcie Twojej sukni? No ceny mogą zabic dlatego wiedziałam, że wydam max 3 tys i ani zł więcej. I droższych salonów w ogóle nie brałam pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wy wybrałyscie a na nadal się waham co do sukni...ale dziś muszę się zdecydować bo inaczej nie ma szans aby mi uszyli na lipiec:( muszę zdecydować się pomiedzy dwiema w których super leżały i w których czułam się najlepiej... co do cen to faktycznie są czasem zabójcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna forma wesela
Dziewczyny poczytajcie sobie topik Panien Młodych na 2011 i ich przygotowań i powiedzcie czy tylko dla mnie jest jakimś obłędem już zamawianie obrączek i kupowanie naklejek na wódkę ze zdjęciem młodych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej akty i inne dokumenty sa wazne 3 miechy. i musza byc wazne w dniu slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie szaleństwem jest załatwianie czegokolwiek na więcej nie 7-8 miesięcy wcześniej. A już na pewno takich pierdółek jak naklejki. Nam zostały 3 miesiące i dopiero się za tym rozglądamy. Obrazki zamówimy ok kwietnia bo wcześniej nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka--my wszystko zaczeliśmy załatwiać w styczniu tego roku:) i zdążyliśmy...sala taka którą chcieliśmy, zespół też....godzina ślubu również...okazuje się,że wcale nie trzeba rezerwować wszystkiego 2lata wcześniej:) no ja dziś zamówiłam wreszcie suknię...ale już biję się z myślami czy aby dobrze zrobiłam...??? bardzo podobały mi się 2 a musiałam wybrać jedną..yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny suknie piękne... a my już mamy wybraną piosenkę na pierwszy taniec :) Zostało tylko poroznosić resztę zaproszeń, suknia jest zamówiona i się szyję, garnitur narzeczony kupił (muszę dodać, że extra w nim wygląda) zostało kolka drobiazgów... alt to już jak odbiorę suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
http://www.allegro.pl/item901528779_suknia_slubna_oliwia_z_kolekcji_2009_firmy_msmoda.html To jest moja sukienka. Bedzie nowa (szyta na miarę). Bedzie się różniła kilkoma szczegółami tzn: bede miała cieniutkie ramiączka i na nich zdobienia jak na sukni (cyrkonie) i z tyłu na plecach bedzie taka siateczka, no i ostatnia różnica moja suknia bedzie miała zamek z tyłu a nie sznurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:)nie bylo mnie jakies dwa tygodnie ,a widze ,ze sie dziewczyny rozkrecilyscie troche:) Ja zaproszenia rozdaje na swieta,slub w lipcu,mysle ,ze bedzie dobrze.W sumie mam rzeczy ktorych nie zalatwilismy jeszcze,mysle ,ze w ciagu 4 miesiecy sie wyrobimy:)np. nie mam welonu i dodatkow... taka sobie jaaa nie mart sie na pewno wybralas ta wlasciwa,mialam ten sam problem,mialam dwie do wyboru i serce mi pekalo jak mialam wybrac jedna sukienke,ale wybralam i teraz sni mi sie po nocach nie moge sie doczekac kiedy przyjdzie z zamowienia i kiedy ja zaloze oczywiscie:)Na pewno dobrze wybralas tylko szkoda Ci jeszcze tej drugiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×