Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

cheysula ja tez mam kilka drobiazgow:)przed chwila o tym pisalam,ale zazdroszcze Ci ,ze Twoj narzeczony ma garnitur ja mojego nie moge zmobilizowac do wybrania sie po niego,bo on twierdzi ,ze zajmie to jemu tydzien.Jestem wsciekla! Piosenka u nas tez juz jest niedlugo zaczniemy cwiczyc taniec:) lena27 sukienka sliczna w moim stylu:)z trenem,ale bedziemy piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
http://www.allegro.pl/item901528779_suknia_slubna_oliwia_z_kolekcji_2009_firmy_msmoda.html To jest wzór sukni. Moja bedzie nowa szyta na miarę. Bedzie sie różniła kilkoma szczegółami: będę miała cienkie ramiączka, a na nich zdobienia (cyrkonie) takie jak na sukience, z tyłu na plecach bedzie taka "siateczka"też delikatnie ozdobiona cyrkoniami, a z tyłu bedzie zamek a nie sznurki. Coraz czesciej mysle czy dobrze podjęłam decyzje. Bardzo dobrze się w niej czułam, ładnie w niej wyglądam,ale jest tyle sukien i każda ma cos w sobie ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Widzę że 2 razy wysłałam moja wypowiedź sorry ale pokazał mi się jakiś błąd i myslałam że nie doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 27=- widzę że też lubisz klasyczne suknie jak ja;-) ale ja mam bzika i specjalnie szukałam zapięcia gorsetowego z którego zrezygnowałaś. Panna Młoda 79-namówić moja paskudę na zakupy to koszmar;-) ja bym chciała by kupiła garnitur stalowy lub czekoladowy a on upiera się na czerń. Anik- romantyczny kawałek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny lena 27 bardzo ładna suknia ja dzisiaj byłam w salonie na zdjęciu miary.. zastanawiam się nad bolerkiem nie wiem czy kupic w sumie załoze je tylko do kościoła a jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna mloda79--pewnie masz rację...szkoda,ze nie mogę zamówić dwóch hihihi Teraz szukam fajnego kapelusika do sukni-mam nadzieję,że znajdę coś ciekawego...musimy też zamówić zaproszenia bo w święta chcemy zacząć prosić gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam suknię w kolorze ivory dlatego tak go namawiam na ten brązik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena27
Dziekuje za miłe komentarze dotyczące mojej sukni :) madziaaa 89 mnie się podobają bolerka, zależy jaką ma się suknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przepadam za bolerkami, jeśli już to założę szal do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak piszecie o tych bolerkach...a moze macie jakies stronki,gdzie moglabym cos znalesc,najlepiej jakby byly bardezo skromne z tiulu.Hmm za bardzo do mojej sukni nic nie pasuje,ale ksiadz do kosciola nie pozwala wejscz gola gora:( wiec trzeba cos poszukac.Macie jakies pomysly? Tak poza tym chyba przekonalam mojego do malego wyjazdu na zakup gajerka:)jedziemy wstepnie sie rozejrzec:)pozdrawiam dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny- jak daaawno mnie tu nie było :):):) ja jestem na etapie zaproszen. tak sie zastanawiam kiedy musze zaczac zapraszac na 26.06.2010??? Wreszcie mam suknie!!! chodzilam, chodzilam, chodzialm po salonach i juz z braku laku mialm sie z\decydowac na tka sobie... ale zaczepilam o jescze jeden salon i po prosu "to jest to" jak przymierzylam to od razu wiedzialam ze o to mi chodzilo :):):) przesle wam link ale szczerze wam powiem ze na stronie nie ciekawie wyglada bo jest w innym kolorze niz ja chce no i jak zwykle na modelce jak na wiesszaku. Ocencie: zaznaczam ze ja bez tej kokardy zamowilam http://www.annaisbridal.pl/pl/fota-romance-pompadour_m1 a propos bolerka tez juz zamowilam bo u mnie tez ksiadz nie wpuszcza do kosciola z odkrytymi ramionami... ale nie przeszkadza mi to bo lubie bolerka. ja wybralam sobie z takim stojacym kołnierzem ale nie moge znalzezc w internecie nic podobnego... no i jeszcze jedno o co chce sie Was poradzic to buty!! mam problem bo chce wysokie bo zawsze w takich chodze tzn. 12 cm a wybor jest nie wielki. No i juz sie prawie zdecydowalam tylko jeden WIELKI mankament buty maja czerwono- czarna podeszwe.... nie moge znalezc takich ladnych ale z inna podeszwa :( no i zastanawiam sie czy musi byc biala podeszwa skoro i tak mi nie bedzie widac butow nawet jak bede klęczała bo mam bardzo szeroki dół sukni. Oto link tych bucików: http://www.fleq.pl/fleq/product/view.do?id=8589&name=bia%C5%82a-kokarda Ale sie napisalm... pewnie nie bedzie sie Wam chcialo czytac.... :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemii-suknia śluczna...nie w moim stylu,ale ładna:) Buciki również sliczne--bardzo podobne do tych które ja chcę mieć...u mnie koniecznie muszą być sandałki--tylko mam problem bo jak już mi się podobają to nie ma w kolorze ecru:( Co do tej podeszwy, to faktycznie będzie mało widoczna i jeśli Tobie osobiście nie będzie 'przeszkadzać' to śmiało kupuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o proszenie gości to moim zdaniem już powinniście prosić:) ale to zależy jakie są u Was zwyczaje...u mnie prosi się min 3-3,5 miesiąca wcześniej...a chrzestnych 4 miesiące przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii14- niestety zmartwię Cię ale widać buty np jak wysiadasz z samochodu i tego się nie da ominąć. Bardzo ciekawa Twoja suknia;-) Co do okrycia byliśmy wczoraj u księdza w sprawie zapowiedzi i nic póki co na temat strojów nie mówił. My na ślub prosimy teraz tj ok 2-3 miesięcy przed ślubem. Wcześniej nie ma co chyba, że ktoś mieszka z granica i ma trudniej;-) Wczoraj odkupiliśmy od znajomych kamizelkę dla młodego i jednak za tydzień lecimy juz po garnitur i buty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura189
Witam :) Co do bolerka to ja też jeszcze nie wiem, zawsze jest jednak przydatne jeśli się w pogodę nie trafi i będzie chlodno, co do zakazów księdza to ja nic nie slyszalam u siebie, może jeszcze nie :p Ja też biorę ślub 26.06.10 i już chcemy zacząć zapraszać gości tylko czekamy aż przyjda...w tym tygodniu powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja buty zamówiłam od razu przy zakupie sukni s tego materiału co suknia są. Zaokrąglone przody pięta i 4 cm obcas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny buty tez mam wysokie do kosciola i do sesji natomiast musze kupic troszke nizsze do tanca! Noemi14 suknia przepiekna:) dziewczyny poradzcie z tymi bolerkami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zysiolinka
hej:) a ja dzisiaj w koncu zamowiłam suknie ślubną mam nadzeje że wyjdzie śliczna :) 14 kwietnia pierwsza przymiarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi przepiękna suknia, chce bardzo podobną tylko obawiam sie że w żadnym salonie nie wypożyczą mi tiulowej sukni. pewnie bede musiała sie zdecydować na coś innego a one sa cudowne. Zaproszenia spokojnie 2-3 miesiące wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu sobie gadu gadu a ja wlasnie po klotni z narzeczonym... wrr... powiedzcie ze Wy tez sie kłocicie?? i jak zwykle to ja amm njwiecej do powiedzenia tzn. nagadam sie, nagadam co mi przeszkadza (dodam ze prawie zawsze to robimy przez tel. jakos tak osobiscie nie umiemy) a potem jak juz sie nagadam to do poduszki i placze ze za mocno cos powiedzialam i mi Go szkoda... Sorki dziewczyny ze sie zale ale jakos tam mi zle... Ciesze sie ze Wam sie podoba tu jest link w bialej wersji: http://www.annaisbridal.com/en/events1.php?a=9 http://www.annaisbridal.com/en/events1.php?a=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemiii14--każdy się kłóci...a jeśli nie to znaczy,że coś złego dzieje się w związku..ja też kłócę się z T,ale osobiście...na szczęście dość szybko się godzimy:) Kochana nie martw się...atmosferę trzeba czasem oczyścić-jutro będzie dobrze:) ściskam mocno i życzę dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się bardzo mało kłócimy- wszyscy się dziwią nawet. Jeśli to o pierdoły typu niesprzątnięte kubki w domu. Mieszkamy razem więc jakiś pretekst się zawsze znajdzie- ja nie umiem się gniewać. Jak raz poszliśmy spać po kotni to nie zasnęłam tak się denerwowałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miarka-- my też mieszkamy razem kilka lat i zdecydowanie mniej sie kłócimy niż jak mieszkaliśmy oddzielnie:) no,ale jak mówisz powód do spięcia zawsze sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×