Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość lusiatczew
Anuszka88 dobra masz tą orkiestre z metalica mnie juz w ogole przekonali! super:)Pozdrawiam i udanego wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
KAPELA AKCJA!!!!!!!!!!!!!!! Biora 8000zl? za co ????? Za ten łamany angielski dajcie spokoj:) Szczerze? Za 1000 bym ich nie wziela!!! Naprawde jak dla mnie to sa naprawde na 2,5 w skai od 1 do 10:) i za co 8000zl????? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) Dawno mnie nie bylo :) tyle czytania teraz...:D Po pierwsze musze sie pochwalic, ze wczoraj z ukochanym swietowalismy, bo minelo nam juz 3,5 roczku razem :D a od dzis do slubu zostalo nam jeszcze 1,5 roku :) lusiatczew a skad jestes?? u mnie bedzie zespol Anonym :) oni tez maja w swoim repertuarze metalice :) sa swietni, mozna powiedziec, ze w moich okolicach najlepsi :) Lista nam sie wydluza ;) nooo i coraz wiecej osobek z moja data :) SUPER. AA tak poza tym to witam nowe przyszle panny mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i wczoraj minelo nam pół roku od zareczyn ;) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loplipopp
2010: Luty: -loloinka 13.02.2010 Kwiecien: -biedronaa 17.04.2010 - kwiecienplecien 24.04.2010 Maj: -mroofka 22 1.05.2010 -chysula 1.05.2010 -iff 1.05.2010 --manika 15.05.2010 -muffinka 21.05.2010 -krea 29.05.2010 -patricio76 29.05.2010 -wesola holenderka 29.05.2010 -anusll maj 2010 -przyszlazona maj 2010 -medea23 wiosna 2010 - manika2626 Czerwiec: -komi 5.06.2010 -aniolek27 5.06.2010 -raamonaa 5.06.2010 -N.O.R.M.A.L.N.A 12.06.2010 2 -yeenna 12.06.2010 -GdybyByloTak 19.06.2010 -Anulka 84 26.06.2010 -Dotin 26.06.2010 -evvvunia 26.06.2010 -bez pomocy 26.06.2010 -olqaa88 26.05.2010 -mia85 26.06.2010 -Ewelina 1985 czerwiec 2010 -ul3k czerwiec 2010 -Katii23 czerwiec 2010 -natalak czerwiec lub lipiec 2010 Lipiec: -izis888 10.07.2010 -Wenecija 10.07.2010 -agusiaaaaaaaa 10.07.2010 -ewelka 17.07.2010 -zabcia_ 17.07.2010 -lusiatczew 17.07.2010 -krolowazycia 86 31.07.2010 -blackksieczka 31.07.2010 Sierpień: -havanka 7.08.2010 -Anuszka 88 7.08.2010 -agnieszka 9922 7.08.2010 -aaaanula 7.08.2010 -błyskotka6 7.08.2010 -madziulek86 7.08.2010 -smkttwmm 14.08.2010 -Toczek 14.08.2010 -Antonina123 21.08.2010 -magdunia1987 21.08.2010 -kamila 1986 21.08.2010 -kiniam 21.08.2010 -oleum 28.08.2010 -cytrynka277 28.08.2010 -Dominika2888 28.08.2010 -sczzesliwa1111 28.08.2010 -myaja 28.08.2010 Wrzesień: -kala19 11.09.2010 -ihgkljk 18.09.2010 -Ania_G. wrzesien 2010 -świeżanarzeczona wrzesien 2010 -sunrise girl wrzesien 2010 -Łukasz88 wrzesein 2010 Październik: -samasamotna 10.10.2010 -asienka 23 rok 2010 -Katii23 rok 2010 -23latkaaaa rok 2010 -ewela85 rok 2010 -salsera rok 2010 -Gosiuniaczek rok 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
lucynka mam na imie i jestem z tczewa woj pomorskie okolice gdanska:) bardzo mi milo pozdrawiam was wszytskie cieplutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie będzie zespół Impuls z Krakowa, widziałam płytkę z wesela na którym grali, będzie superrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakkika
hej:) podłaączam sie do topiku:) ... masz ślub bedzie w pażdzierniku 2010:):):) ja bede miec wtedy 25lat .. moj luby 27:) ... wesele malopolska - oklice zakopanego:) a zespól :) ...Bajeranty:) byc moze o nim slyszeliście.. jesli nie wejdżcie na youtube.pl i wpiszcie poporstu w wyszukiwarce Bajeranty:) ... taka nasz malopolska kapela:) Panowie sa baaaardzo symplatyczni i mozna sie z nimi bez problemu dogadac:) acha! .. i nie maja sie ABSOLUTNIE za 'gwazdy estrady':) ... i graja w pieniazkach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich znam :) bylam na jednym weselu gdzie grali ;) taki typowo goralski zespol i szczerze mowiac ludzie to sie przy nich naprawde bawia :D w naszych oklolicach rozchwytywany jest tez zespol baciary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakkika
taaaak.. baciary tez byc miały:) .. ale TERMINU nie było:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamimimimika
Dziewczyny.. prosze NIE ZBESZTAJCIE mnie... ale mam pytanie.. a moze akurat ktoras z was slyszała?!... otoz koncze dwuletnie studium administracji w Mszanie Dolnej (jesli cokoliwke komukowielk to mowi;) ) i mam pyatnie czy znacie szkole gdzie moglabym kontynuowac moja nauke w zrobic licencjata? wiem ze istnieje cos takiego ale nie wiem gdzie.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, w każdym większym mieście, gdzie są szkoły wyższe o profilu ekonomicznym. Internet masz, to wpisz \"szkoły wyższe nazwa najbliższego miasta\" i sobie znajdziesz. A tak poza tym tu jest forum weselne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
no własnie forum weselne... nie zaśmiecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia85
Dzieki lolipopp na umieszczenie mnie na liście;P Jestem juz u kresu rozwiązywania problemu z wyborem kapeli... Wesele mamy dwudniowe, w pierwszy dzień bedzie grała kapela Panmajster- mieli ostatni wolny termin w czerwcu,uff:) Podobno nieżle dają czadu. Na drugi dzień troche zmienimy repertuar bo najprawdopodobniej bedzie kapela góralska! Ale jeszcze nie wiem jaka. Z tym nie powinno być problemu bo jestem niemalże góralką więc pewnie znajdę kogoś bez problemu. Dzwoniłam z ciekawości do tej kapeli "Baciary" , fajna jest! Dziewczyny, pytanie, za co mam sie teraz zabrać?? Kogo trzeba wczesniej rezerwować?? Kamerzyste czy fotografa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia85
Oleum a tak a propos skad jestes:)?? Bo chyba z moich stron..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh a ja jestem z pewnego uzdrowiskowego miasteczka Twoich stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
DZIEWCZYNY A CO NA PIERWSZY TANIEC CHCECIE ZATANCZYC??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja z narzeczonym ustaliliśmy datę 26.06.2010 :) Zaczynamy właśnie szukac sali i szczerze mówiąc patrząc na to ile to przygotowań to zastanawiam sie czy 1,5 roku wystarczy żeby sie do ślubu przygotowac... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
Mycha38 : jestes kolejna ososba do tej daty!!! Gratuluje ja też w tym dniu biore ślub. jest zalozony topik poświęcony tylko tej dacie! serdecznie zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widze, że sporo osób w tym dniu bierze ślub:) Gratuluje serdecznie wszytskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszle panny mlode;) ja rowniez ostatnio rozmaiwalam z ukochanym na temat slubu i myslimy o lipcu 2010.jednak nic oficjalnego jeszcze nie padlo.zazdroszcze wam ze juz mozecie robic przygotowania do tego dnia.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejne panny mlode :) Tydzien temu zareczyl sie moj kolega i slub planuja tez w 2010 :) chyba nawet wczesniej niz my :D lusiatczew nam bardzo podoba sie piosenka ,,Niebo bez Ciebie\'\' - Sumptuastic http://www.youtube.com/watch?v=wgah-7YRBuY nooooo i moja ukochana The Righteous Brothers - \"Unchained melody\'\' http://www.youtube.com/watch?v=t-idDbIfGvw - jest poprostu cudowna :) . Teraz na weselach standardem jest ,,Zabiore Cie\'\' Kancelarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUSIATCZEW
OLEUM:):) Righteous Brothers - Unchained Melody SUPER KAWAŁEK!!:):) jA MYSLE O POLSKIM KAWALKU... NP: *JUSTYNA I PIOTR - TY I JA *ELENI - TYLKO W TWOICH DŁONIACH *PIOTR RUBIK - PSALM DLA CIEBIE *BEATA BARTELIK - SEN NA POGODNE DNI *K. KRAWCZYK - TO CO W ZYCIU WAZNE *KINDLA - Z KIMS TAKIM JAK TY *ANNA JANTAR - POZWOLIŁ NAM LOS *ANNA JANTAR - MOJE JESYNE MARZENIE * KRAJEWSKI - WIELKA MIŁOŚĆ Warto przesłuchać dziewczyny:):) Moze cos sie spodoba:) PS: G.Tomczak NIEBIESKA PIOSENKA rowniez polecany kawalek przez inne forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejalam kiedys juz ten link tutaj gdzies chyba :) mi sie bardzo podoba i mojemu narzeczonemu tez :) kto wie czy my nie wymyslimy czegos orginalnego na pierwszy taniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
ja bym chyba sie nie odwazyla na cos takiego. wolalabym zeby ten 1 taniec byl taki romantyczny piekny i wogole a nie smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Witam kobietki. Przyjmiecie mnie do swojego grona? :) Mam date slubu 5 czerwca 2010. Sala i zespół juz zamówione. Jestesmy razem juz ponad 3,5 roku. Juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy i cieszymy się razem z Tobą :):) jest nas coraz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
aaaaaaaaaaaa... witam dziewczynki:):):) daaaaaaaawmno mnie tu nie było:) ale przeprwa w pracy mi sie skkoczyla ;) i nie mam czasu - niestety!:| ALE ... widze ze jest nas coraz wqiecej -i pieeeknie!:) ehhhh... my rowniez nie mozemy sie doczekac naszeg dnia... choc to jeszcze tyle czekania .. od marca rowne 1,5 roku!.. .:) ... mam nadzieje, ze szybko minie!:) jesli chodzi o tez zaproszenia z dec... cos am (z linku wyżej..) osobiscie bym odradzala.. moja kolezanaka zamaiwla u nich zaproszenia w PAŻDZIRNIKU zeszlego roku! na maj tego roku .. i ICH DALEJ nie ma.... boi sie ze jak sptrzekrecaja jakies daty albo nazwiska to potem nawet nie bedzie jak przedrukowac.... poza tym tu sa ceny z kosmosu.. takie same zaproszeia a tansze nawet od 1zł w góre sa na allegro:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
teraz pozostaje mi jeszcze 'jakos' ułożymoje zycie zawowodwe i bedzie pieeeknie! .. :( .. choc z tym moze byc problem.. ehhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×