Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Gość aaaaanula
witam, ja wczoraj dostalam zgode z mojej parafii na slub w innej i na szczescie odbylo sie bezbolesnie w miare, powiedzial ze nie trzeba placic zostawilam 50 dych tak zeby nie bylo. Nie wiem za co zabierac sie teraz, czy jest cos jeszcze co moze sie okazac ze sa terminy zarezerwowane na 10 lat do przodu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
aaaaanula -> czy moge sytac gdzie mieszkasz? ... tz. Krk.. w-wa? jakies wieksze miasto? .. bo ja narazie nawet ie myslalam o ksiedzu.. mieszkam w malej miejsowosci i mam nadz ze jeszcze zzdarze... slub w sierpniu przyszego roku... w tym 'sezonie weselenm' ostatnio sie dow ze w naszej parafi jest 16ście wesel!: kiedy doradzacie isc i zapytac?:) ... ja myslaam dopiero gdzie w grudniu tego roku.. ale moze wczesniej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
aaaaanula -> czy moge sytac gdzie mieszkasz? ... tz. Krk.. w-wa? jakies wieksze miasto? .. bo ja narazie nawet ie myslalam o ksiedzu.. mieszkam w malej miejsowosci i mam nadz ze jeszcze zzdarze... slub w sierpniu przyszego roku... w tym 'sezonie weselenm' ostatnio sie dow ze w naszej parafi jest 16ście wesel!: kiedy doradzacie isc i zapytac?:) ... ja myslaam dopiero gdzie w grudniu tego roku.. ale moze wczesniej?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
ja jestem z Krakowa i byłam zaskoczona, ale z parafii gdzie bede brala slub zapisy sa juz na 2011, ale wiem ze nie we wszystkichparafiach Krakowskich tak jest, na wszelki wypadek idz zapytaj, lepiej zapytac wczesniej niz potem zalowac, ja np bardzo zaluje ze z tym zwlekalam bo slub o 13 to dla mnie za wczesnie a innej godziny juz nie bylo;/ moze jeszcze ktos z pozniejszych godzin odwola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
...my chcemy miec śłub o godz. 15stej... kurde... w umie gdzies tam kiedys podpytywalam naszego proboszca kiedy., ale o pow ze na poczatku roku mozna spokojnie... ALE... on to miwil jakis czas temu a teraz to wszytko do przodu poszlo .. wiec chyba zdeyduje sie na wakacje jakos w sierpniu si epodejdzie i spyta... zebym późiej nie zalowała!:)... achaaaaa..... mam pytanie,... czy znacie jaks hurtownie internetowa.. lub w krk... hurtownie papiernicza?... chcemy sie rozejzec za skladanymi pudelkami na ciasio:) zaproszeniami:) ... i za tymi etykietami na alkohol... choc chyba beda zwykle kokardki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
hej mnie też jakiś czas nie było... szukaliśmy innej sali bo ta co nam sie bardzo ale to bardzo podobała max 100 osób, po przemysleniu nie chcieliśmy jednak nikogo skreślać z wstępnej listy i jednak zmieniliśmy lokum na wesele... przed chwilą dzwoniłam i na 15 maja mają wolny termin i rezerwacja tylko 500 zł ale fakt faktem nie jest tam tak uroczo jak w poprzedniej ale też jest blisko rzeka las... teraz to jest bardzo duży namiot a obok restauracja ale z pomysłem wszystko urzadzone;) a slub planujemy w kościele na godz 16... i jesienią mamy zamiar wybrać sie do księdza, nasza parafia jest mała i kilka m-cy przed wystarczy! na szczęście hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
manika2626-> hej:):):) a jednak zmaieniliscie lokum- i moim zdaniem bardzo dobrze!:) .. a z Twojego opisu wynika ze nowe miejsce jest rownie urocze niz poprzednie!:) i napeweno nie bedziecie żałowac!:) zobaczysz! ... :):):) a masz moze jakiegos linka zeby sie pochwalic nowym miejscem?:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
no własnie na nowe miejsce nie bo nie ma tam tego namiotu tylko jest okolica ale na stare mam... ciesze się, że mnie popierasz;) a to tak poza tym jest ośrodek wypoczynkowy a poprzednie to była agroturystyka ale miejsc za mało;( http://fojutowo.pl/09/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
manika-> ale ten link to jest dokładie miejsce gdzie odbedzie sie wesele, czy tylko miejsce gdzie ewentulanie mozecie nocowac? ... tak czy naczej miejsce bajeczne:) ... my nas zośrodek mamy nad wodą... takie zacisze.. wokól drzewa .. a przed ośrodkiem wieeeelkie jezioro.. ktore otacza kilka miejscowaci;p ..planujemy zrobic jeszcze takie'wieczorny' rej statkiem dla gosci, bo mamy taka mozliwsc:D ale zob czy sie z czasem wyrobimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
i jeszcze jedno... bylam na dwoch weselach gdzie goscie byli upychani tak na 'ino ino' i uwirz mi ze potem sama bedziesz sobie w duchu dziekowac ze wybraliscie jednak cos innego!:) a jak roznica w cenie od osobie? .. bo my placimy ok 160 za dwa dni:) i to jest tak wmiare normana cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
kurde, jak poszłam do księdza w mojej parafi to powiedział ze jeszcze za wczesnie na rezerwowanie terminu, przypominam ze slub mam 5 czerwca 2010, czyli za rok i 4 miesiące. Jestem z małej miejscowosci pod Warszawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
to jest miejsce gdzie chcieliśmy mieć wesele ale że max 100 osób to zrezygnowalismy... a tutaj gdzie teraz chcemy mieć też jest ładnie itd ale nie bajecznie... a ty masz może linka gdzie Twoje wesele odbedzie się? narazie nie wiem ile będziemy płacić za osobe bo to zalezy od menu, dlatego musimy podjechać i popytać... napisze jak już będę wiedziała! a odnośnie ciasnoty na weselu to nie wyobrazam sobie tego dlatego zmieniliśmy miejsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie wesele na ok 90-100 osób. A moja sala jest na ok 120, wiec mysle ze bedzie ok. Podaje link do strony mojej sali. Jak wam sie podoba? co myslicie?? http://www.alami.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
śliczna sala myślę, że miejsca wystarczy! a my będziemy mieli tak na ok 120 osób a sala-namiot na 150 osób i wszystko w stylu staropolskim... takie duze stoły drewniane i ławy... bardzo mi się taki wystrój podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tym wystrojem po staropolsku. My bedziemy mieli taki mały akcent- wiejski stół. Wielki drewniany stół z takim drewnianym daszkiem ubrany po staropolsku z wędzonymi wędlinami, kiełbasami, ogórkami kiszonymi z beczki, smalcem z glinianego garnka, wiejskim chlebem, miodem itp. Bedzie sobie stał gdzies pod scianą i kazdy kto bedzie miał ochote moze podchodzic i sie częstowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
Wtam to stronka z restauracja w torej bedzie nasze wesele :)http://www.zajazdsloneczny.pl/index.php?page=galeria zastanawiam sie czy na okolo 80osób brac dwie sale czy lepiej jedna... Nie chce by pozniej na filnie byly pustki na salach gdzienczesc gosci bedzie balowac a czesc siedziec przy stole:) POMOZCIE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna sala. Wiesz ciezko powiedziec, chyba lepiej zeby było luzniej niz za ciasno. Chociarz jak mają byc pustki to tez niefajnie. Pamietaj ze na weselu są takie momenty kiedy wszyscy goscie wychodzą na parkiet i musza sie tam bez problemów zmiescic np pierwszy taniec, jakies konkursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
dziekuje anik za odpowiedz myslenze masz racje z tym miejscem na parkiecie dla wszytskich gosci tyle e to trwa chwile a potem to juz bedzie pewnie pustkowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że u was dużó się dzieje, a u mnie katastrofa bo zespół który miał u nas grać to nas wystawił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piekne sale :) Anulka a co sie stalo, jak Was wystawil??? Wiecie dzis postanowilismy, ze z rezerwacja mszy chyba jeszcze poczekamy, bo zrezygnowalismy (chyba) z tego zabtykowego kosciolka na rzecz pieknego nowego slonecznego kosciolka we wsi obok mojego miasteczka :) a tam pewnie nie trzeba rezerwowac terminu tak wczesniej ;) Poza tym znalezlismy fotografa i kamerzyste, ktorego pewnie wybierzemy :) znam juz ceny i calosc uslugi...i pewnie sie zdecydujemy pod koniec miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
dziewczyny śliczne sale! nparawde!:):):) ... my niestety nie mamy AZ tak pieknej sali... no ale poprostu innej w naszej miejscowosci jako takiej nie bylo! ... a dojeżdzac ok 30 km do naszego 'wymarzonego' miejsca sie nie opłaca... :( ... bo osrodek w ktorym my may weselicho jest pod nosem!... w niecale 5min od kosciola!...:) ..niesteyy teraz robia przebudówke strony int naszego osrodka i nie moze wrzucic linku!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
achaaaaaaaaaaa.... powiedźcie i doradźcie... czy mysliecie ze połozenie na stołach swiec i zapalenia ich na wieczro bedie dobrym pomyslem czy tylko ludzie sie wypodpalaja?:D ... bo moi rodzicie doszli do wniosku ze to jest fajne na pocztaku imp gdzie wszyscy sa ttzeźwi.. a ze wtedy jasno bedzie to raczej to nei ma sensu... peweni maja racje... acha.. my tez bedziemy miec tzw. wiejski stół;D .. a produktu bedziemy miec z zakopanego a czesc dostaniemiy od mojej rodziny ktora mieszka na wsi i robi takie rzeczy:D a ze sami sprzedaja to do jakis sklepów to musi byc to dobre:D .. to bedzie nasz prezent weselny - bo sama swinak wypatrzoszeni itp. kosztuje nie bagatela bo - 800zł! ... a oni nam to w prezencie dadza!:) ... i jezcze jak sie uda wywedza nam prosiaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
a nooooooo... i najwazniejsze.. ostatnio zaczynam sie rozgladac za suknimi;D ... wiem ze wczesnie no ale... moze polecicie jakies WYPOŻYCZALNIE sukien slubych w KRK?.. i podpowiecie jakie terminy wypozyczenia terz obowiązuja? to sie tez jakos rezerwuje wczesniej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaanula
no dlatego ja mam zamiar wplacic juz zaliczke za orkiestre w tym tygodniu, troche to dla mnie szybko wszystko, ale biznes ślubny widać się kręci wiec wole potem nie żałować niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, po co sie potem stresowac ze nie ma terminów? Ja mam zarezerwowana juz sale i zespół. Jezeli chodzi o suknie to zaczne sie na powaznie rozglądac jakies 4 miesiące przed slubem. narazie czasami przeglądam suknie w necie i wzdycham ze jeszcze tak długo musze czekac zeby taka załozyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę miała świnię na weselu, ale dziką hehehe i do tego płonącą! Mój przyszły teść jest myśliwym i to będzie dla gości niespodzianka :) Co do sukni ja już poważnie za szukanie wezmę się w czasie wyprzedaży z salonów, czyli grudzień/styczeń. Jeśli nic nie wyszukam, to jestem nawet skłonna odkupić od kogoś z allegro za rozsądne pieniądze i po przymierzeniu oczywiście (chyba, że wcześniej w salonie zmierzę model). Ze świec zrezygnuj, bardzo ryzykowne i tak naprawdę lepiej w to miejsce jakiś stroik z kwiatków, czy nieduży bukiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manika2626
ale dzisiaj tutaj cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myaja
moje 'faworytki' podczas weselnych poszukiwań sukni ślubenj:D 1. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/790607b45e30267c.html 2.http://www.madonna.pl/pl/herms.php?s= 3. http://www.madonna.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=18.820 (zastanwiam sie bo w sumie ZUPELNIE odbiega od reszty ale 'cos' ma w sobie':) jest jeszcze jenda strorna z dwiema sukniami..ale nie moge jej znaleśc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
myaja 1 nie zobaczylam nie moglam jakos :/ str weszla fotka nie. sliczna jest atelier diagnoal te se nad nia zastanawialam ale ad 818 z rozem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×