Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lukulukuluku

Bolesne zaparcia

Polecane posty

Gość dfkj
ja też miałem i zjadłem kartofelki i popiłem sodąoczyszcząną lub octem :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukulukluku- może masz zapchane jelita jak moja współlokatorka? miała 23 lata i lekarz ją skrzyczał, że tak się urządziła. może pomoze jakiś delikatny, ziołowy lek na przeczyszczenie? coś w rodzaju xenny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43gk
weź ściereczkę z mikrofibry i umocz w roztworze octu z sodą oczyszczoną i kolistymi ******* przecieraj po słoninie.kolega/koleżanka wyżej: "dfkj ja też miałem i zjadłem kartofelki i popiłem sodąoczyszcząną lub octem :d" dobrze powiedzial .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zaparcia stosuję Dicopeg i zawsze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
menda wyszukuje wszystkie watki z tematem zaparc i reklamuje co i rusz te same swintwa. nazryj sie tej trucizny i nakarm twoje dzieci, ale innym NIE WCISKAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech założycielka tego forum zrobi sobie lewatywę i po sprawie może to coś pomoże na zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekwasz
cZesty seks analny jest dobry na zaprcia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris1
Zaparcie jest wynikiem potężnego odwodnienia organizmu! Ciało zasysa wodę z jelit bo nie ma skąd jej pobrać. Zdrowy stolec powinien wyglądać jak u małego dziecka - być bez kształtu, wodnisty. Trzeba się natychmiast nawodnić przez jedzenie pokarmów bogatych w wodę, (nie żadne kefiry, jogurty zawierające skrobię, i zagęszczacze), warzywa, owoce, soki warzywno-owocowe, kiszonki, jak najmniej suchego jedzenia które organizm musi rozpuścić żeby strawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję, zaparcia to coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja miałam silne zaparcia to mnie pomogła Intesta http://www.intesta.pl/ . Zrobiłam sobie nią kurację no i oczywiście zmieniłam nawyki żywieniowe. I szczerze to już nie pamiętam kiedy miałam tego typu problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj znam to wiecznie wzdęty brzuch jak balon.Jak stosuje ten produkt to już nie mam tego problemu -> http://nplink.net/keL8JJhc oprócz tego pije dużo wody i zielonej herbaty i już nie pamiętam kiedy miałam zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na krótkotrwałe zaparcia można stosować domowe sposoby: suszone śliwki, sok z kiszonej kapusty i trzeba też zmienić dietę. Wyrzucić z niej wszystko co może powodować, po kolei i obserwować co powoduje problem. I dużo pić. Można też przyjmowac probiotyk z wieloma szczepami bakterii, np z błonnikiem, dla uregulowania pracy jelit i ich mikroflory. Ale jak już to dłużej trwa to konieczny jest lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie znowu nagminnie problem w druga strone.. mecza mnie czeste i okropne biegunki. Ostatnio jak juz nie dawalam rady i doslownie nie wychodzilam z lazienki to maz polecial do apteki i przyniosl mi tabletki http://tasectan.pl/ - rewelacja dziewczyny. Szybko pozbylam sie biegunek i odczulam ulge w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam problem z zaparciami na początku ciąży. Konieczne jest pilnowanie diety. Mi pomogły suszone śliwki, siemię lniane i jakiś syrop z laktulozą (już nie pamiętam nazwy). Przepisała mi Pani ginekolog. No i trzeba dużo się nawadniać - najlepiej niegazowana woda mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momo

U mnie stres powoduje zaparcia. Mimo tego że piję sporo wody, uprawiam sport to w okresie wzmożonego stresu dopadają mnie zaparcia. Stosuję wtedy czopki evaqu. Bardzo skuteczne w działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na pewno z pomocą może przyjść Procto Zac w czopkach. Działanie kurkumy jest nieocenione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×