Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JasnowidzKarlygash

Przypowiem zdarzenia , ostrzegam przed przyszłością

Polecane posty

ojej a czemu?? :( jeszcze osobiscie go nie znam, nie powinnam sie z nim spotykac?? a czy i kiedy poznam kogos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.09.1989 chciałam zapytac czy co s osiagne w zyciu ? cyz ten chłopak z ktorym etraz jestem to jest ten właściwy czy wroce do starej miłości >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja??? o mnie zapomniałeś buuu :( to ja sie przypomnę :P Witam. To ja zapytam czy i kiedy poznam miłość. Czy wyjdę za mąż i będę miała dzieci. I czy znajdę pracę po studiach. Dziękuję bardzo. Justyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
zagubiona w krainie uczuć Madziu , proponuje zmienić swoje nastawienie di zycia, za dużo wymagasz od zycia, partner to nie tylko wymagania ale i dawanie siebie, uczuc. Samotnosc spoowodowała ze zmienilas sie, nie potrafisz byc z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata56
Witam Powiedz mi wrózko , jak długo jeszcze pożyje mój mąż . Ja juz nie mam siły dłuzej się nim opiekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo Cie proszę powiedz kiedy poznam tego własciwego z którym założe rodzinę? przyznam się że jestem pod wrażeniem Twoich zdolności, bo z tego ćo piszesz jest duzo prawdy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to znaczy, że pisane mi jest być samej, że nigdy nie znajdętego właściwego? A co z moją pracą? Czy będę dalje pracować tam gdzie pracuję? Katarzyna 30.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.03.1992 jak z moim zdrowiem ? czy ten partner z tym co etraz jestem to jest ten właściwy ? czy mnie kocha i jak długo potrwa jeszcze ten zwiazek prosz eo odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
wagamama jak narazie widze że musisz sie opiekowac kims, ale mezczyzny stałego narazie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbeluu
przepowiedz prosze mi. Ania . co mnie czeka w przyszłości? życie rodzinne i uczuciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Ruda kitko, zagubiona duszyczko jesli chcesz załozyc rodzine, zacznij przebywac w otoczeniu ciut starszych mezczyzn, nie młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.03.1992 jak z moim zdrowiem ? czy ten partner z tym co etraz jestem to jest ten właściwy ? czy mnie kocha i jak długo potrwa jeszcze ten zwiazek prosz eo odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
czarna sukienka praca po studiach znajdziesz, i bedziesz mile zaskoczona, zycie zawodowe masz juz od urodzenia w gwiazdach zapisane pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja;) spedzilam urocze dwa tygodnie w cudownym miejscu i chce wiedziec czy wroce tam kiedys... czy jest na to jakas szansa? no i jak bedzie moja najblizsza przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a czemu?? jeszcze osobiscie go nie znam, nie powinnam sie z nim spotykac??jakos nic dobrego nie jest mi pisane??co jeden to gorszy :(:( a czy i kiedy poznam kogos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy związek, w którym jestem to już ten do grobowej deski? czy będę miała kiedykolwiek dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona anusia
chciałabym wiedzieć czy ponownie ułożę sobie życie , czy czeka mnie jeszcze uczucie , a jeżeli tok to jak długo jeszcze będę czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.03.1992 jak z moim zdrowiem ? czy ten partner z ktorym teraz jestem to jest ten właściwy ? czy mnie kocha i jak długo potrwa jeszcze ten zwiazek prosze odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
martunia_25_ w Twoim zyciu widzę sprawe rozwodową:( czy ty masz chłopaka , kogos stałego? bo ta osoba nie jest wearta Twojego zaufania, za bardzo jemu wierzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko 2 pytania, jeśli można. czy znajdę dobrą pracę po studiach? czy zmienię miejsce zamieszkania? dziękuję. Katarzyna 13.01.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
ruda kitka do okoła jest mnostwo fajnych ludzi, ale na razie musisz sie sychicznie pozbierać, a dopier o pozniej mozna mowic o zwiazku, ten ktoś za bardzo cie zranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra 04.05.1989 Czy czeka mnie na mnie milosc ? Gdzie mam jej szukac ? Czy ktos mnie pokocha ? Czy zrealizuje sie na studiach ? Co z moim zyciem zawodowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×