Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JasnowidzKarlygash

Przypowiem zdarzenia , ostrzegam przed przyszłością

Polecane posty

dziękuję bardzo 🌼 czyli ta praca nie będzie związana z kierunkiem moich studiów? kim jestem dla pana 1.10.84? jakie ma wobec mnie tak na prawdę zamiary? trudno go rozszyfrować niestety. Niby mu na mnie zależy, jak twierdzi, ale nie wiem czy tak jak na przyjaciółce czy on coś do mnie czuje? czy będę mogła mieć dzieci? Katarzyna 13.01.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka672
On 20.06.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi. Tak, krazy za mna 'duch przeszlosci', aczkolwiek wspominam ta osobe milo, choc pewnie on juz nie... :) A czy spotkam kogos kto przycmi mi przeszlosc i pokaze swietlana wspolna przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak na poważnie, to niech będzie u mnie na bardzo poważnie. Czy mam się rozwieść? I co dalej? Nie bój się, ze będziesz powodem tego rozwodu jak mi napiszesz \"tak\". Prawdę napisz! I nie pisz mi, że mąż mnie bardzo kocha, mam to gdzieś, chcę uciec na koniec świata tak mi tu źle. Uciec?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy uloze sobie zycie, czy bede szczesliwa zona i matką? 07,03,1968 dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy bede miala kiedykolwiek dziecko i czy spotkam sie z kims o imieniu na P...bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbeluu
powiedz prosze strasznie jestem ciekawa i długo czekam na wróżbe ... co mnie czeka w przyszłośći - uczucia rodzina dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Ja Teresa C. Słońce, koło Ciebie jest 3 panów, ale Tylko jeden z nich ma baaaaardzo powazne zamiary, drugoi to taki hmmmniezdecydowany człowiek, za bardzo słucha opinie publiczna, natmiast trzeci to flirciarz. zreszta jesienią sama sie przkonasz, zostaniesz zaproszona na jakies przyjecie i tam ten pierwszy zacznie pokazywac swoje wzgledy, powazne wzgledy wobec Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w przyszłości zdobędę satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę? Jeśli tak, to w przeciągu mniej więcej ilu lat? ur. 26.03.1990r, Agata Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
kicia1974 czy spotkasz sie czy nie, ale nie zwiazesz z nim swojego zycia ani przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja- 20.03.83r. On-12.05.85r Jesteśmy razem 4 lata jestesmy bardzo szczesliwi ...czy nas zwiazek przetrwa ? kiedy sie mnie odświadczy ??kiedy bedziemy mieli dziecko?czy moj znajdzie stala i dobra prace?jak moje i jego zdrowie i moich rodzicow z gory dziekuje .Czekam na odpowiedz.cierpliwie:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
renka* a ja ci powiem cos innego czy co sie to spodoba czy nie, męzowi na Tobie bardzo zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasnowidza
juz drugi raz mnie pominąłes :( grazyna 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilKaaaaaa
ja jeszcze raz..bede załowac ale czy z jego strony to szczere?czy tylko sie bawił? z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka84
Przepraszam, że nie zaczerniony, ale zlaezy mi na czasie. Moje pytanie -1.Czy na swojej drodze spotkam wartościowe osoby, autorytety, przyjaciół itp. , które wywra pozytywny wpływ na moje życie? 2.Co możesz powiedziec na temat mojego zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Ja Teresa C. kochan poczekaj do jesieni:) wtedy dopiero zobaczysz co to sa atrakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JasnowidzKarlygash Bardzo, bardzo proszę, powiedz, czy czeka mnie odwzajemniona miłość? Czy bedę miała z nim dzieci? Jeśli tak to kiedy spotkam tego mężczyznę i czy będzie to związek na całe życie? ja 07.10.1984 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnę się :) Czy ten niebieskooki to będzie już ten czy odpuścić sobie?? Ja 26.09.82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę odpowiedz mi :( Co mnie czeka w życiu rodzinnym i zawodowym. 09-09-1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
kochani moi, muszę was opuścic, uwielbiam to co robie i ze moge wam pomoc, ale musze wyjsc, jesli chcecie dalej prowadzic nasza dyskusję, bardzo prosze, zapraszam wieczorkiem. Było miło z wami spedzic popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do kiedy mam czekac na jakies atrakcje:( czy juz bede na zawsze sama i spotykala nieodpowiednich facetow??:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×