Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JasnowidzKarlygash

Przypowiem zdarzenia , ostrzegam przed przyszłością

Polecane posty

semtrka nikt nikogo nie zmusza do zadawania pytań, a jesli juz zada ktos pytanie to duże prawdopodobieństwo że otrzyma odpowiedź, a co z tym zrobi??? ja nie mogę za to brać odpowiedzialności? jesteśmy ludzmi drosłymi i sami dokonujemy wyborów, mamy przeciez wolną wolę:) mnóstwo ludzi chodzi do tarocistów, którzy tez nie stawiaja 100% prognozy, my jasnowidze też możemy mieć lepszy lub gorszy dzień i możemy się mylić. Należ podejść do otrzymanej odpowiedzi z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka moja i tylko moja podaczas prodnozy wyłaniają sie rózne nieoczekiwane zdarzenia i do tego rodzą sie pytania, lepiej żeby ta osoba sama zwróciła sie do odpowiedniej osoby, sama ją sobie wybrała i zadawała pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele bum cyk cyk
kolejka jak w miesnym za PRL-u a koleś dał noge Wolne wolnym ale po nim to nawet to smrodu tu nie widać dziekuje za takiego samozwańczego jasnowidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1409 85 dorota kiedy spotkam milość kim będzie ,i kiedy ślub, ile dzieci, czy widzisz jakąś prace? kiedy?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka moja i tylko moja
Kitka, Bardzo miło mi sie z Toba rozmawiało :) Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i zyczę miłej niedzieli:) Wieczorkiem zajrzę tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bedę zmykać poza tym to nie mój topck :) i nie powinnam zamieszczać tu swoich wypowiedzi pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wróżbę Aneta 09.02.1983 kiedy spotkam milość i kiedy/z kim ułożę sobie życie/albo nie ułożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semtrka
do "ruda kitka" "ja nie mogę za to brać odpowiedzialności? jesteśmy ludzmi drosłymi i sami dokonujemy wyborów, mamy przeciez wolną wolę" Tylko wiesz ja sie nie pytam o wolna wole, ale o wymiar etyczny a to co innego. mam pytanko- skad wiesz że twoje przepowiednie sie sprawdzają, czy ludzie daja Ci jakoś znac że to co im powiedziałaś sie sprawdziło bądź nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semtrka etyka to zasady moralne :) wyrwałaś moje słowa z kontekstu, proszę przeczytaj je jeszcze raz ze zrozumieniem i przemyśl odpowiedz jasnowidza jest oparta na wizji - widzi, czuje, słyszy... każdy ma wolna wolę i dokonuje wyborów - nawet wtedy gdy zgłasza sie z pytaniem do jasnowidza to juz jest wybór - podjęta decyzja!!! Odpowiedz jest prognozą, ma pomóc dokonać wyboru, przestrzec... czy powinnam miec wyrzuty sumienia za to co widzę??? :D ale nikt za nikogo nie dokona wyboru co ma zrobic w zyciu, a tym bardziej jasnowidz nikt nikogo nie zmusza, zeby przyjąć odpowiedz czy odrzucić:) ja nie mogę brać odpowiedzialności za ludzkie wybory... i nie czuje sie winna jesli ktos dokonał złego wyboru - ma wolna wolę chyba prościej nie dało sie wytłumaczyć :D a co do mich przepowiedni i ich wiarygodnosci - to fakt prowadzenia topiku przez kilka miesięcy juz o tym swiadczy, osoby które tam poznałam korzystały z moich porad wielokrotnie a z niektórymi mam kntakt do dziś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semtrka
do "ruda kitka to co piszesz to troche takie masło maślane po drugiego czesto używasz słów wolna wola, skoro wiec w nią wierzysz jak możesz przepowiadac, wrozyć przecież kazy z nas ma wolną wole i wkażdym momencie może podjąć decyzje która zmieni jego życie, czyli próba określenia czyjejś przyszłości jest niemożliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semtrka ale mozliwe jest aby dowiedzieć sie co nas czeka i pokierować naszym zyciem tak aby podjąć słuszna decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dodam - kazdy z nas ma wolną wolę - chyba do konca nie wiesz co to znaczy skoro tak piszesz - to mozliwośc dokonywania wyborów (pomijam osoby chore) więc jak nie wierzyć w coś co jest oczywiste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semtrka
do ruda kitka nie zrozumiałaś sama piszesz wolna wola to możliwość dokonywania wyborów, tak? wiec jak możesz przewidywać czyjąś przyszłość skoro kazdy z nas kształtuje ją w każdej chwili swego zycia, sekundzie... Jedna, konkretna przyszłość każedo z nas nie jest nigdzie zapisana, nie możesz jeje widziec mówi ci coś hasło determinizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semtrka znam tą koncepcję filozoficzną, a filozofii jest wiele i naprawdę nie zmuszam cie żebys wierzyła w moje poglądy a poza tym ja nie muszę nikomu nic udowadniać i nie muszę użerać sie z kimkolwiek, tym bardziej że to nie mój topic :D wiec odpuść i wyluzuj.... :) sugeruję tobie założenie włsnego topiku... powodzeeeenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka moja i tylko moja
Weszłam popatrzeć co słychac na topiku ... a tutaj wymiana pogladów na temat jasnowidzenia. Jesli mogę swoje zdanie wyrazić to uważam, ze z wróżeniem i jasnowidzeniem jest jak z religią. Nikt nie widział Stwórcy a wiele osób wierzy w jego istnienie. Religii i sił nadprzyrodzonych nie mozna zmierzyć, zbadać i ludzie jednak bezrytycznie ufają. I to zaufanie trwa całe wieki. I do tego naszego tematu mozna również podejśc w ten sam sposób, bo tego co nie mozna zbadać czy zmierzyć to wcale nie znaczy , że nie istnieje. Po drugie, chodzi o sumienie wróżących .... czy jasnowidzenia ... Kitka ma rację kazdy ma wolną wolę może zadać pytanie i zaufać w 100 % , może zadać pytanie i podejśc do tego jak do horoskopu z kolorowej gazety z usmiechem na twarzy, albo wogóle dac sobie z pytaniami spokój. Tutaj jeśli ktos zadaje pytania ... to są Ci ludzie z pierwszego lub drugiego przedziału. Pozostali nie sa tym tematem wogóle zaiteresowani. I własnie o to chodzi ... nikt na nikim nie wywiera presji aby sobie wrózyć .... Dodatkowo moge tylko powiedzieć od siebie, że ja wierzę w to, że każdy człowiek na swój LOS zapisany w gwiazdach. I wcale nie mam zamiaru przekonywać kogoś, aby przyjął mój poglad ... podobnie jest z religią .... szanuję każdą religię i nie mam zamiaru dyskutować ... która religia jest ta prawdziwą i czy wogóle jakas opcja ma odzwierciedlenie w ziemskiej rzeczywistosci. Podchodzę do takich zjawisk w ten sposób ... to że czegos nie rozumiem, nie czuję, nie widze moimi zmysłami ... to wcale nie oznacza , że to nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruntownik
ciekawi mnie co dalej, jak potoczy sie moje zycie, jakich WLASCIWYCH doborow zyciowych dokonac. mysle, ze warto wierzyc w Boga. Prosic o dobry wybor. Czasem sie martwimy, ze nojn stoop zle sie uklada, ale potem okazuje sie, ze na cos to mialo byc!!! Ja nie zdalam 2 razy w liceum. Obecnie jestem po studiach na krajowej uczelni. Jesli bym zdala, to nie poznalalbym milosci swego zycia!!!! Dzieki Ci Boze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kobieta 30.08.87 , czy moje losy , zycie, przyszlosc bedzie powiazane z ktoryms z tych panow T.. - 23.08.85 lub M... -28.03.84 , tzn. czy ustatkuje sie z ktoryms z nich ? czy raczej bedzie jeszcze ktos inny , i co oni do mnie czuja.. ? , z gory dziekuje za odpowiedz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyka moja i tylko moja
No widzisz gruntownik widocznie tak miało być :) ciesze się , ze znalazłaś swoja miłość życia ... wiele osób o tym marzy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×