Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JasnowidzKarlygash

Przypowiem zdarzenia , ostrzegam przed przyszłością

Polecane posty

Gość JasnowidzKarlygash
była betAnka partner z poprzedniego zwiazku bardzo Cie kocha, nie warto angazowac się w nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
sz....a Kasiu, przykro mi ale nie widze w przyszłosci obok ciebie stałego męzczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie chodzi mi najbardziej o przyblizenie o ile sie da zajscia w ciaze mniej wiecej kiedy moge sie spodziewac dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja od tych dwoch niezdecydowanych. juz sie zaczernilam. jest jakas szansa dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomne sie bo zotałam pominięta :( czy mój chłopak chce zaplanować ze mna przyszłość? kiedy poprosi mnie o rękę i kiedy bedziemy mieli dzieci? Ela 32 i Michał 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to znaczy, że pisane mi jest być samej? Katarzyna 30.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To ja zapytam czy i kiedy poznam miłość. Czy wyjdę za mąż i będę miała dzieci. I czy znajdę pracę po studiach. Dziękuję bardzo. Justyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
boroweczka dziecko pojawi sie w przeciągu 2 lat, w miesiacach chłodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
wagamama przeczytak dokładnie co pisałam na 1 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy poznam kogos na stale ? jezeli tak to koedy?a moze zsze juz bede sama? Czy studia beda dla mnie kłopotliwe? 31-03-69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
czy bede miala kiedykolwiek dziecko , czy spotkam sie z P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 01.05.1981 1 osobnik mi się oświadczył, jest Żydem, ale nie odpowiada mi pod wzgledem intelektualnym i wydaje mi sie że dybie na mój posag ... Mam rację? 2 osobnik nie daje mi spokoju też, że niby jest zakochany itd, ale też pod wzgledem intelektulnym mi nie odpowiada, jedynie fizycznie mnie pociąga Czy poznam 3 osobnika, z któeym zafiniszuje w USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ur. 27.08.1980 kiedy poznam kogos fajnego, w kim sie zakocham z wzajemnoscia?? co powiesz o Marcinie ur. 25.05.1980??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
ruda kitka spytałaś czy twój chłopak, ale ja nie widze obok Ciebie uczucia jakiegos mezczyzny, jesteś bardzo pochłonieta jakims mezczyzną, ale on nie jest twoim partnerem to mezczyzna który dobrze sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Medalion Ty juz poznałas tego kogos ale wasze drogi sie rozeszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JasnowidzKarlygash ruda kitka spytałaś czy twój chłopak, ale ja nie widze obok Ciebie uczucia jakiegos mezczyzny, jesteś bardzo pochłonieta jakims mezczyzną, ale on nie jest twoim partnerem to mezczyzna który dobrze sie bawi. ----------- jeteśmy na etapie rozpadu związku, liczyłam na to ż sie ułoży miedzy nami, czyli ten związek rozpadnie się? dobrze to rozumiem?:( a czy w najbliższej przyszłości poznam kogoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
Jasnowic odpowiedz mi please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze raz, poprosze :) 04.05.1989 Aleksandra. Kiedy kogos pokocham i kiedy ktos pokocha mnie Kiedy odnajde milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
***Beatka*** ten człowiek namiesza w Twoim zyciu, nie angazuj sie w zwiazek z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a le nie mam szans spotkac juz nikogo?? czyli przeczucie mnie nie myli juz bede sama.:( a studia ,uda mi sie ukonczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
ruda kitka tak to czułem że nie masz partnera, tak, ten ktos nie bedzie z Tobą, on nie czuje do ciebie tego co Ty do niego, potrzebuje wolnosci, nie dorosł psychicznie do bycia w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×