Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JasnowidzKarlygash

Przypowiem zdarzenia , ostrzegam przed przyszłością

Polecane posty

Gość wyyyderka
Bardzo proszę mi odpowiedzieć ja 21.10.89 on 21.04.88 Czy to będzie coś dłuższego na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
zagubiona anusia Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ikkunaprincessa
obłudnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka184
A dlaczego mój chłopak mnie zostawił? Potrafisz odpowiedzieć na to pytanie? Czy muszę pytać o przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbeluu
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Ikkunaprincessa nie zwracaj uwage na osoby nierozumne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Wybaczcie ze tak powoli odpisuje ale to nie tak jak myslicie, czasem wolałambym rzucic karty zobaczyc i piwuedziec, ale ja nie uzywam ani kart ani innych rekwizytów. Troszke to meczące jest, bardzo prosze o wyrozumiałosc i przepraszam jesli kogos pominełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie omijaj mnie proszę :) Witaj Mam wielką prosbę - czy możesz mi powiedzieć czy ten który ukrywa uczucia do mnie w końcu zdecyduje się zrobić pierwszy krok ? 26.05.63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula to ja
Ania 02.11.79 i Tomasz 16.10.81 czy uda nam sie zrealizowac to to planujemy , czy sie przeprowadzimy i co ze sprawami finansowymi? wiem, ze sporo tych pytan, ale ostatnio jakies dolki mnie dopadaja i juz nie wiem co dalej robic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Poprosze o odpowiedzi na dreczce mnie pytania, jestem na rozstaju drog i zakretow i naprawde nie wiem, co wybrac... Aleksandra, 04.05.1989 Przestraszylas mnie...cos nie tak z moim zdrowiem jednak ? Poprosze takze o odpowiedz dotyczaca zycia uczuciowego, czy jest ktos kto mnie pokocha i czy ja pokocham ta osobe. A takze czy ten kierunek studiow jest dla mnie jednak odpowiedni ? Dziekuje P.s. tak wiem, jestem uparta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna 42.
jak rok ? bedzie lepiej ,finansowo? czy w tym roku ktos umrze ? co ze zdrowiem >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
Ikkunaprincessa rozumiem Twój ból, ale ten człowiek nigdy cie nie kochał, on ciagle sercem był przy dziewczynie z która sie rozstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odpowiedz , a czy da się określić jak długo będę czekać,. Przepraszam za niecierpliwość, ale mimo pewnych faktycznych i prawnych zawiłości , wydaje się mi że jestem sama od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyyyderka
Bardzo proszę mi odpowiedzieć ja 21.10.89 on 21.04.88 Czy to będzie coś dłuższego na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cierpliwie czekam :) (czy będę miałas dzieci i przede wszystkim czy obecny związek to już TEN?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Justa***
ja ur. 27.08.1980 on Rafał 24.04.1980 co nas czeka??kiedy znajde lepsza prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
aleksandrowa wiecej optymizmu wiary w siebie. Jesteś fajna dziewczyna, studia skonczysz, w trakcie poznasz ciekawych osob, jest ktos z przeszłosci kto nie daje ci spokoju, ktos o kim wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela ==
bardzo prosze o odpowiedź, czy w dalszej przyszłości bede miała dzieci, bo bardzo bym chciala? z meżem jesteśmy szczęśliwi, bardzo sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka672
Czy spotkam wreszcie swoja milosc i czy mam szanse u Jacka?czy mu sie podobam i czy bedziemy razem? prosze o odpowiedz Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka672
Ja ur. 3.07.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×