Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JasnowidzKarlygash

Przypowiem zdarzenia , ostrzegam przed przyszłością

Polecane posty

I tak odejdę, tylko nie wiem czy już czy jeszcze. Z tego napewno nic nie będzie, a przynajmniej z mojej strony. Jemu służącą wynajmę, bo na tym mu zależy. Krzywdy mu nie zrobię, wolę sama odejść. Jakaś inna opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic poczekamy z niecierpliwoscia na jasnowidza bo sama kurcze jestem ciekawa co mnie spotka hihi:) takze badzcie cierpliwwi napewno nam odpisze:)krucze ale sie denerwuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy mam podawac date, czy nie trzeba...? ja 08.11.1989 w kazdym razie... czy ta osoba, z ktora jestem juz od dlugiego czasu jest mi pisana na zawsze? Co mozesz powiedziec o moim partnerze i czy bedzie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość połowe ominełas
tyle ludzie czekali olałas ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
lisska w zyciu rodzinnym bez zmian, w zawodowym w niedługim czasie dostaniesz propozycje ciekawej pracy, dobrze płatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję JasnowidzKarlygash to dobra wiadomość :) Już myslałam , że bedzie posucha do końca moich dni haha :) a tu cud miód i orzeszki :) Buziaki miłego wieczorku Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
Drogi jasnowidzu mam 30 lat ,mam też męża i 3 dzieci . cHCIAłABYM WIEDZIEć CZY NASZ ZWIąZEK JEST JEDYNY W SWOIM RODZAJU I CZY PóJDę KIEDYś NA PRAWO JAZDY. nO I ZA KTóRYM RAZEM ZDAM.? mYśLę,żEBY Iść DO PRACY, ALE DZIECI Są JESZCZE MAłE ,A DO TEGO MIESZKAM NA WSI I NIE MAM SAMOCHODU. Chciałabym wiedzieć czy mam przed sobą jakąś szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasnowidzKarlygash
bardzo przepraszam jesli pominełam kogos, proszę od razu sie przypomniec , i odpowiem wam wieczorkiem w pierwszej kolejności, poprostu teraz wyslijcie swoje niki tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do kiedy mam czekac na jakies atrakcje czy juz bede na zawsze sama i spotykala nieodpowiednich facetow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się przypomnę, odpowiedz mi proszę wieczorem, zależy mi. JasnowidzKarlygash Bardzo, bardzo proszę, powiedz, czy czeka mnie odwzajemniona miłość? Czy bedę miała z nim dzieci? Jeśli tak to kiedy spotkam tego mężczyznę i czy będzie to związek na całe życie? ja 07.10.1984 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGARETKA 55
Czy w te wakacje znajde sobie chlopaka, czy moze czekaja jakas pocalunki z bylym, czy kompeltne uczuciowe dno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
Tak naprawdę to nie wiem czy mam w to wszystko wierzyć, bo tyle już zła mnie w życiu spotkało, że czasem sama nie wiem w co wierzę....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Justa***
ja ur. 27.08.1980 on Rafał 24.04.1980 co nas czeka??kiedy znajde lepsza prace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
Proszę o szczerą odpowiedz ......zależy mi żeby ktoś mi pokazał właśiwą drogę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 01.05.1981 1 osobnik mi się oświadczył, jest Żydem, ale nie odpowiada mi pod wzgledem intelektualnym i wydaje mi sie że dybie na mój posag ... Mam rację? 2 osobnik nie daje mi spokoju też, że niby jest zakochany itd, ale też pod wzgledem intelektulnym mi nie odpowiada, jedynie fizycznie mnie pociąga Czy poznam 3 osobnika, z któeym zafiniszuje w USC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
A o której pani jasnowidz będzie dostępna jeśli można spytać????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak pyta, czy zda na politechnikę wrocławską i czy jego życie zawodowe będzie wyglądało tak, jak on chce. Georg 30.10.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jeszcze zaświeci słońce
czy to już koniec naszej miłości i związek się rozpadnie? ja 10.02.79 on 29.11.69 mam wrażenie, że już mnie nic w życiu nie czeka pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogłabym jeszcze trochę Cię pomęczyć ;) to chciałam się spytać o zdrowie moje i bliskich, a także o moją przyszłość zawodową. Ale na pierwszym planie - tak jak pytałam wcześniej -interesuje mnie co z moim życiem uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
No to może ja też się przypomnę. ur. 20.06.78 mam na imię Lucyna i proszę o odpowiedz. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca30
Co tu robić by mąż nie widział poza mną świata? Jak wychować dzieci żeby były szczęśliwe itd... te pytania nurtują chyba wszystkie kobiety świata. A ja tylko bym chciała wiedzieć czy będę zawsze z moim mężem i czy osiągnę w życiu jakiś cel lub sukces, bo narazię się na to nie zanosi..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy poznam tego jedynego mezczyzne, z ktorym stworze prawdziwy zwiezek i bede z nim szczesliwa? Spotykam sie od niedawna z Marcinem, czy bedzie cos z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×