Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Gość mimi28
moim planem jest zrzucenie jeszcze minimum 10kg :) mam juz za soba 4,5 kg ale teraz waga stanęła i powoli zaczyna mi brakować motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka25 - jesli faktycznie jestes na diecie z jogurtow, batonikow i muesli to srednio to widze. liczy sie nie tylko ilosc, ale tez przede wszystkim jakosc tego co jesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój cel-15 kg
witajcie! 169 cm, 81 kg... tak było przynajmniej 21.07 (mam cichą nadzieję, że jest już mniej, ale nie chcę się jeszcze ważyć) od tygodnia jestem na niskowęglowodanowej diecie atkinsa, a od 1.08 zaczynam kopenhaską.... do 15.08 muszę mieć minimum 15 kg mniej.... pozdrawiam i liczę na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakarta
Moge sie dolaczyc?? 1,66 cm 75kg 19 lat. Tez chce schudnac 15 kg. Od jutra zaczynam. Mam nadzieje ze tym razem moj brak silnej woli nie zwyciezy i dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój cel-15 kg
czy ktoś zaczna ze mną 1.08 kopenhaską? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
ale tutaj cicho....co do kopenhaskiej to nie polecam....ale oczywiście to twój wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój cel- 15kg
dlaczego? (wiem, że są wady i zalety, więc zastanawiam się co masz na myśli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka123
witam,moge sie przylaczyc do was?163, o zgrozo 70 kg, 29 latek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka123
tez bym chciala 15 kg,ale jak uda mi sie zrzucic 10 to bede wery happy:)jedynie nie wiem jaka diete zastosowac,bo tyle juz ich w zyciu przerabialam,i to jojo.Mysle ,ze sprobuje 1200-1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oponka123
KAKURAKUKUKAKINIA,sorry jak przekrecilam,ale sama rozumiesz:)napisz jakim sposobem tak pieknie ksiazkowo chudniesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
do autorki topicu: dlatego nie polecam kopenhaskiej bo: 1)toż to głodówka prawie jest 2)jeśli po jej zakończeniu wróci sie do starych nawyków żywieniowych to jo-jo pewne! 3)taka dieta na pewno nie jest obojetna dla organizmu i ni jest polecana przez dietetyków... ale wybór jest oczywiście twój i mnie nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Czy mozna sie do Was jeszcze przylaczyc ? Ja mam 171 i 75 kg. Chcialabym wlasnie zrzucic 15 kg. Za trzy tygodnie jade na wakacje i chcialabym do tego czasu zrzucic chociaz z 5kg. Mam zamiar jesc mniej, zdrowiej i ograniczyc weglowodany. Poza tym zaczne tez cwiczyc na orbitreku, hula hop i hantle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
w moim przypadku jakakolwiek szumnie nazywana dieta nigdy sie nie sprawdziła...po prostu nie mam czasu ani głowy na analizowanie zawiłosci kazdej z nich i nigdy nie byla to w 100% jakas dieta tylk ozawsze modyfikacje co nie przynosilo skutkow... wiec nie stosuje diet :) po prostu racjonalnie ograniczam wysokokaloryczne posiłki, lub ich wielkość (kiedy zapachy zwyciężą;) ) zrezygnowałam świadomie z cukru pod wszelką postacią i z chleba...pije duzo zielonej herbaty a to co jem kroje na milion małych kawałeczków siadam z widelcem i celebruje posiłek przez 20 minut :) nawet nei zdajecie sobie sprawy jak bardzo mozna najesc sie plastrem białego sera i pomidorem pokrojonym na malutkie kawałki kiedy je sie to powoli i własnie tak "kęsami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
hmm...dobry patent z tym krojeniem na kawałeczki...muszę wypróbować :) Ale obawiam się ,że działa na króko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Hej wszystkim:) po ładnym progresie wczoraj "straciłam kontrolę" :(i późym wieczorem zaszalałam:cheesburger, duże frytki,3 krewetki i 3 łyczki coli+pół princessy Wiem 100000000000000000 kcal. Ale dziś nie rozpaczam tylko wracam do diety i mam nadzieje ze następny wybryk będzie nie wcześnie niż za miesiąc. PS: ostatnio jak jadłam "junk food" to było kilka miesięcy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
DO:kakurakukakukakinia nie jestem na żadnej diecie jogurtowej Rano jem muesli bo lubię:) w południe jem normalnie obiad:sałatka lub mięso z surówką wieczorem: np:sałatka lub 2 kromki z chudym serem i pomidorem DO: MalinowySorbet "do autorki topicu: dlatego nie polecam kopenhaskiej bo:" nie jestem na kopenhaskiej Witam Was:mój cel-15 kg,Jakarta,oponka123, Ewelina1985:) DO:mimi28 "w moim przypadku jakakolwiek szumnie nazywana dieta nigdy sie nie sprawdziła...po prostu nie mam czasu ani głowy na analizowanie zawiłosci kazdej z nich i nigdy nie byla to w 100% jakas dieta tylk ozawsze modyfikacje co nie przynosilo skutkow... wiec nie stosuje diet po prostu racjonalnie ograniczam wysokokaloryczne posiłki, lub ich wielkość (kiedy zapachy zwyciężą ) "ZGADZAM SIĘ %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
czy ktoś tu jeszcze zagląda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
ja zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Was:) widzę że mój topik odchodzi w zapomnienie...:( zapraszam do dyskusji:) w tym tygodniu nie ważę się codziennie tylko pod koniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krewetka25 dasz radę- jedz 5 posiłków dziennie- dużo pij wody, nie łącz mięsa z ziemniakami tylko z warzywami ani chleba z wedliną , serem - krótko mówiąc - węglowodanów nie łącz z białkiem - efekt murowany po mcu 6 kg w tył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludek123
oooo jak się cieszę Ida2008:) DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA WSPARCIA:) Właśnie zaczęłam tak się przestawiać:) dziś zjadłam kurczak na lunch z surówką z marchwi i oliwki zielone:) rano musli z mlekiem drugie śn:batonik z musli 25 gr wieczorem przed 18 zjem jedną nadziewaną paprykę:) wodę piję na potęgę:) min. 2 l to prawda że jadłam kanapkę z wędliną lub z serkiem ale bez przesady 2-4 max a Ty>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
oooo jak się cieszę Ida2008 DZIĘKUJĘ ZA SŁOWA WSPARCIA Właśnie zaczęłam tak się przestawiać dziś zjadłam kurczak na lunch z surówką z marchwi i oliwki zielone rano musli z mlekiem drugie śn:batonik z musli 25 gr wieczorem przed 18 zjem jedną nadziewaną paprykę wodę piję na potęgę min. 2 l to prawda że jadłam kanapkę z wędliną lub z serkiem ale bez przesady 2-4 max a Ty>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be slim
witam dziewczyny! Czy ja tez sie moge dolączyc?:) mam sporo do zrzucenia.... 69kg/159 cm Masakra co??? zaczelam od dzisiaj...na sniad wypilam koktajl-slimfast-ok 220 kcal a na obiad salatka z pomidorkow, cebulki i ogorków.....ciezko jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cie beslim :) Zapraszam serdecznie:) masz ułożony plan?byłaś u dietetyka? co stosujesz? PS: wg mnie to Twoja waga jest w porządku Twój wskaźnik BMI wynosi 24.2. 24 19,5 - 24,9 - waga prawidłowa aczkolwiek rozumiem ze nie czujesz się dobrze przy tej wadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Ewelina1985:) masz bardzo dobre i zdrowe podejście do sprawy:) jak Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
jest tu ktoś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
co dziś miałyście na obiad>?\ ja rybę w ziołach z brukselką gotowaną i kalafiorem:)pyszne mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Hej dziewczyny:) wczoraj byłam u dietetyka.było b sympatycznie:) mam dietę i zamierzam się jej trzymać:)dziś drugi dzień:)jest całkiem ok:) a u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×