Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Gość krewetka25
Tak jak wczoraj mówiłam ... cd.: Produkty których muszę unikać podczas mojej kuracji to: 1.Tłuste mięso,tłuste wędliny, boczek,parówki, pasztet, inne podroby, tłuste ryby -np. makrela, łosoś,halibut;tłuste sery białe, sery zółte, pleśniowe, topione, feta; 2.nie należy stosować:majonezu, smalecu, śmietany;nie wolno jeść zapiekanek, pizzy, frytek, hamburgerów, potraw panierowanych.Cukier i słodycze;napoje słodkie gazowane oraz wszelkie napoje alkocholowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Co jeszcze chciałabyś wiedzieć KONWALIO?:) Ja dziś mam już 4 dzień diety:) w skrócie nazwę 4D -dla uproszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
a Ty Konwalio możesz coś więcej o sobie powiedzieć? np. jaka waga jaki wzrost i ile kg? oczywiście jeśli chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
...znów tu pusto....:( zapraszam tak czy inaczej:) ja będę tu pisać tak jakby pamiętnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krewetka:) Mnie się marzy zgubić choć 10 kg,przydałoby się :) Wracając do Twej diety mam pytanko:jakie ilości mozna zjesc wymienionych przez Ciebie produktow,czyli chleba,makaronu itpe? Tak się składa,że zakupiłam wagę i mogę wszystko zwazyc przed zjedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Hej Konwalio:) Na wstępie pragnę zaznaczyć, że kuracja to bardzo indywidualna sprawa i tylko lekarz może ją zalecić. Ja dostałam Diete 1100 - 4 posiłki dziennie Przykładowo dziennie: chleb 130 gr ziemniaki 120 gr -produkt surowy lub mięso,ryba -120 gr -produkt surowy Właśnie zjadłam pyszny obiad: kurczak,ziemniak, brokuły gotowane, +sałatka z kalarepy pomidora i papryki czerwonej i zielonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
malutki update:) ktoś się dołącza? gdzie jesteście dziewczyny/kobietki;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge dołączyc ale wpisuj co jesz wg tej diety i ja bede po Tobie papugowac bo chcę trzymać się tych ilosci gramow ,ktore Tobie zapisał lekarz,ok? krewetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Krewetko podaj przyklady obiadów i kolacji ,wraz z iloscią produktow ktore mają byc ograniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Część Konwalio:) Niestety nie będę pisała (przepisywała) zestawów kt. dostałam od swojego dietetyka bo to bardzo dużo - głównie z braku czasu. Mogę natomiast powiedzieć, że na podstawie tego co podawałam jako produkty polecane i zakazane można samemu kombinować. Tobie równiez polecam dietetyka bo to konieczne jeśli chcesz rzeczywiście zacząć kuracje.:) Przykłądowo mogę podać co jadłam wczoraj: Śniadanie (godzina 7:00): 2 kromki (60 gr) chleba żytniego, pasta z sera (50 gr chudego twarogu, 3 łyżki jogurtu, 1/4 cebuli, sól pieprz ), 1/4 papryki, 1 pomidor(130 gr)(godzina 7:00) O 10: 150 gram owoców(4 małe morele i jedna śliwka) Obiad (godzina 12:00): tak jak pisałam w moim wcześniejszym poście: kurczak 120 gr, brokuły(jedna porcja- nie ma ograniczeń gr) 1 ziemniak(120 gr) sałatka z kalarepy papryki (1 porcja- bez ograniczeń gr) "Drugie śniadanie" o 16:00: 1 kromka 30 gr 1 plasterek wędliny z kurczaka (20 gr) Kolacja: 18:00 - sałatka- tuńczyk -60 gr, 4 oliwki, 1/4 papryki, 1 pomidor, 1,5 ogórka, 1/4 cebuli, 1 łyżeczka oliwy z oliwek, sól, pieprz, ocet z jabłek 1 łyżeczka Około 21- byłam głodna trochę i zjadłam kefir(100 ml) 2% tł. ale się rozpisałam, uff...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
zapomniałam dodać, że do kolacji również kromka chleba 30 gr (musi wyjść 130 gr chleba - dziennie) chrupki mam dozwolone 3 razy w tygodniu - po jednej -10 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Skoro piszę sobie sama bo Was nie ma to powiem co miałam na lunch: kurczak z ananasem i brzoskwinką, surówka z kapusty, papryki i marchewki, ryż + woda niegazowana:) pyszne:) Ponownie zapraszam chętnych do dyskusji, wspierania się, dzielenia wrażeniami:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko z jakiego powodu
nie mozesz chrupkiego,co lekarz mowil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
DO : krewetko z jakiego powodu Nie potrafie Ci odpowiadać na to pytanie ale mam tak w materiałach z zasadami napisane.Czyli: max 3 razy w tygodniu ale tylko do jednego posiłku.Nie jest napisane jakie pieczywo jakiej marki tylko 10 gr 1 sztuka(ja akurat mam wasa lekkie i ważą po 5 gr każda wiec zjadłam razy 2). Zapytam jak do niej zadzwonię z pytaniami bo mogę dzwonić kiedy mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
Ja jestem!Mam do zrzucenia 20kg,ale od 10 lipca już zrzuciłem 7kg,jeszcze tylko13kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
DO Zuzasek: "Kolezanko Krewetko ile masła,oleju wolno Ci w ciagu dnia ? Jakie warzywa są dozwolone bez ograniczen? A cio z owocami ?" 1. masło - 0 gram 2. olej - tylko oliwa z oliwek 2 łyżeczki dziennie 3. warzywa:buraczki, marchewka, seler, pietruszka - max 500 gr, reszta znacznie więcej 4. owoce - bez banana i winogron, reszta 150 gr max dziennie, arbuza i grejfruta znacznie więcej 5. nabiał - rano 50 gr serka chudego, lub 1 jajko, lub 20 gr serka piątnica light i 20 gr wedliny czyli 1 plasterek wędliny z kurczaka wieczorem np 20 gr serka turek light i 50 gr tunczyka nie jestem w stanie podać dokładnie i jednoznacznie ale mniej więcej tak wygląda bo to zależy jaki mam dzienny menu więc są różne wariacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię serdecznie Denn:) Gratuluję i zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denn
A więc mam 183cm wzrostu i ważyłem 95kg,obecnie 88kg.Zabrałem się do pracy nad sobą 10 lipca.Mój plan to do 15 sierpnia ważyc 85kg,a do 1 września 80kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
zuzasek:) Bardzo Cię proszę napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
bardzo mi miło zuzasek:) a jaka waga i jaki wzrost:) pytaj co Cię interesuję, będę w miarę możliwości odpisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Krewetka a co ze słodyczami,lodami :całkowicie wykluczone są z diety ? Chleb tylko razowy ?Czy moge sobie pozwolić na cappuccino albo kawę z mleczkiem? zamiast cukru słodzik ? To jest dieta 1100 kalorii ? tak słodycze są wykluczone całkowicie chelb tylko razowy, żytni, graham bez pestek soi, z dyni ze słonecznika na capuccino sobie możesz pozwalać jak masz ochotę :)nikt Ci nie zabrania;) ja piję kawę raz dziennie ze słodzikiem i mlekiem 0,5% tak to jest dieta 1100 już wcześniej pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
a mogę spytać skąd już wszystko wiesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Hej Zuzasek:) jak Ci dziś idzie:) mi całkiem całkiem fajnie:) trochę zmęczona tym ciągle jedzeniem (5 razy dziennie):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
do Zuzasek: fakt, wspomniałam wcześniej w jakimś poście. pewnie że można samemu ułożyć menu:) w takim razie powodzenia i trzymam kciuki:) nie zapomnij zdawać relacji jak CI idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacznica nieładnie
kreweta nie mozesz po prostu dziewczynom rozpisac swojej diety,dokładnie jak masz podane przez lekarza ? nie pytały by i chudły.Co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Hej Wam:) chciałabym sie z Wami podzielić dobrą nowinką: WAGA STARTOWA 2.08. 83,8 WAGA PO TYGODNIU 9.08. :):):) 79,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creativve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creativve
Moze tutaj doradzicie... czy to możliwe, że jedząc normalnie czyli w przyzwoitych ilościach i unikając słodyczy można przybierać na wadze? Jem tyle co zawsze ale od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie miłosiernie wciąż tyje... czy to może być spowodowane jakąś chorobą? martwię się strasznie, bo tak z niczego przytyć 10 kg w ciągu 4 miesięcy? :((( poradźcie coś drogie babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creativve
Krewetko? Jak to możliwe, że tyle kilogramów Ci ubyło w przeciągu tygodnia? Jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Czy to ważne jaką ? Nie chce mi się wyjaśniać . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×