Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Gość Idka1988
Witajcie ;) Jesli moge to dolaczam sie do was. mam 20 lat , 1,72 cm, 65kg. Wiem ze to troche żenujące bo moje BMI jest wlaściwie, natomiast mam figurę typu gruszka - zero biusta bardzo waska talia a od pepka w doł- szkoda gadać (wymiary- 90/69/102) Stosowalam miliony diet cus- kopenhadzka, kapusciana, glodowki itp. Wszystkie dawaly bardzo szybki efekt i rownie szybkie jo-jo. Najdluzej wytrwalam na diecie niecale 2 tygodnie. Moja zmora sa wszelkiego rodzaju fast foody i piwo, ktore niestety na studiach jak wiadomo leje sie hektolitrami ;P I oczywiscie slaba wola. Od piątku jestem na oczyszczającej diecie weekendowej Dr. Bardadyna. Pije sie na niej koktajle 4 rayz dziennie o okreslonej porze, dla zaintereownych moge przeslac plan diety. Trwa ona dwa dni + piatkowy wieczor. Autor zapewnia, ze mozna na niej zrzucic 1,5-3 kg bez efektów jojo, gdyż jo-jo po głodówce występuje dopiero opd rozpoczecia sie 4tej doby glodowania. Przepraszam, ze tak bez ladu i skladu pisze ;) Przeczytalam wszystkie wasze posty. jak wam idzie, odkrylyscie cos ciekawego :D? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
widzę że już nikt tu nie zagląda:(:(:( ...chciałam się z Wami podzielić tym, że kupiłam wagę do ważenia jedzenia:)elektroniczna-piękna jest:)mam nadzieję, że się wprawię szybciutko:)kupiłam też słodzik do kawy i mleko 0,5%:) pod wieczór pomimo, że jadłam pyszną sałatkę z tuńczykiem byłam trochę głodna; na szczęście miałam jeszcze owoc do zjedzenia i skorzystałam:) myślę, że muszę dać trochę czasu swojemu organizmowi by się przyzwyczaił do tego, że dostanie mniej jedzenia niż zwykle, czyli wszystko będzie na wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwula74
witam jeśli ktoś jeszcze tu jest siedzę i płaczę mam 34 lata 169cm wzrostu i wagę o zgrozo 94kg. w ostatnim czasie utyłam około 10 kg nie wiem z jakiego powodu, bo nie zmieniłam sposobu odżywiania byłam u lekarza wysłał mnie na badania tarczycy i wynik mam na granicy (nie wiem jakiej) za kilka dni mam go powtórzyć i znowu do lekarza. Jestem załamana nigdy tak nie wyglądałam nigdy tak się nie czułam jestem jak słoń ociężała. Mam nadzieję, że jest to sprawka tej tarczycy ale chciałabym zabrać się za jakąś dietę ale potrzebny mi jakiś kopniak może ktoś wysunie nogę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię SIWULA74:) Nie płacz bo nie masz po co:) spokojnie:)pójdziesz znów do lekarza na badania a następnie do dietetyka się wybierz.Lekarz powie Ci co jest do zrobienia.a potem nic tylko stosować zalecenia:) no i silna wola:) ja dziś mam drugi dzień diety:) nie potrzebujesz kopniaka:)tylko dietetyka:) poza tym nie stosuj żadnych diet "cud" bo to nic nie daje tylko jo-jo pozdrawiam i uszka do góry:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka1988
Ja jestem krewetka25 :P Napisalam piekny dlugi post i nawet mnie nie powitalas hehehe Skonczylam diete weekendową, ważę obecnie 63 kg, chciałabym zrzucić jeszcze 5. Polecam wszystkim ta dietę (opisalam w poprzendim poscie troche) bo mimo, ze jest krotka to oprocz wagi widze inne pozytywne efekty- zmniejszył mi sie cellulit (serio) mam ladniejsza cerę i lepiej sie czuję Na śniadanie dziś zjadłam twarożek na jogurcie naturalnym + pomiudor, papryka i ogorek + kawa bez cukru.] Też musze sobie sprawić wagę elektryczną tak myślę ;) mimi 28- probowalam tak jak pisalas jesc malymi kęsami- to naprawdę dziala siwula74- moja mama miala niegdyś ogromny problem z tarczycą, to faktycznie ma ogromny wplyw na wagę- najpierw bardzo przytyła, potem diametralnie schudla. Dlatego uważaj z dietami cud. Z twoją nadwagą wydaję mi się, że trochę silnej woli i zaparcia i uda ci się szybko schudnąć. Jak wiadomo- im wieksza waga, tym wieksza ilość kalorii można dostarczać organizmowi aby schudnąć. Dziewczyny , które chcą schudnąć z "kości na ości" mają dużo wiekszy problem. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię serdecznie:)Idka1988 Najmocniej przepraszam, że Cię nie powitałam od razu...wiesz weekend i te sprawy.... Moja opinia to taka, że ty masz idealną wagę taką jaką ja pragnę mieć i nie widzę potrzeby byś się odchudzała.Ale to jest tylko IMHO. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka1988
krewetka25 - Nie no przeciez zartowalam z tym powitaniem ;p No wiem ze BMI mam spoko ale tak jak ktos juz napisal to jest malo wiarygodny wskaznik bo to zalezy od figury. jestem nieproporcjonalnie szczupla w biuscie w porownaniu do bioder. jesli mogę cos wam poradzic to warto zwrocic uwagę na dietę strukturalną i dietę zgodnie z grupą krwi. Ja mam np grupę krwi 0 więc powinnam jesc dużo miesa, malo weglowodanow i duzo przy tym cwiczyc. U mnie to sie zgadza w 100%. Chudnę momentalnie, podczas gdy inne diety nie dzialaja na mnnie az w tak szybkim tempie. Jak wam idzie? mtrzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
to jedynie co mogę Ci doradzić to skonsultuj się z dietetykiem:) ja jestem takiego zdania, że zawsze należy zwrócić się do fachowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witaj mirianna101 :) a czy robisz to na własną rękę czy lekarz Ci wskazał? jak dla mnie to jest niebezpieczne -oczywiście IMHO a ile masz lat?jaka waga i jaki wzrost? jeśli można wiedzieć of course;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana swoim cialem
hej dziewczynki, ja tez musze schudnac 15 kg ech.... mirianna101 mam pytanie odnoscnie tych tabletek z kad o nich sie dowiedzialas? myslisz ze skutkuja? ktos z twoich znajomych stosowal i zadzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Cześć ZAŁAMANA SWOIM CIAŁEM:) Spokojnie nie załamuj się bo to nic nie da:) Idź do dietetyka-ułoży Ci plan i wszystko będzie dobrze.Odchudzanie wg mnie to sprawa b. indywidualna i nie to co wszystkim pasuje będzie pasowało i Tobie:) Ja dziś jestem trzeci dzień na diecie:)jest ok:) Wcześniej stosowałam to co uważałam, że słuszne wg mnie ale okazało się, że to było błędne. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka1988
krewetka25 jesli mgoe wiedziec to jakie wskazowki otrzymalas od dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
1.profesjonalna porada 2.otrzymałam 10 zestawów 3.lista produktów zalecanych 4.lista produktów zakazanych 5.przypisano mi leki spalające tłuszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
przepraszam- mała korekta pigułki "blokujące wchłanianie spożywanego tłuszczu zapobiegające odkładaniu się tkanki tłuszczowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmilusia
Idka1988 - mozesz cos napisac wiecej o tej diecie Dr. Bardadyna? Chetnie bym przetestowala - moze na maila: kmilusia1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
czy ktoś tu jeszcze zagląda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko podzielisz się
z nami tymi radami od dietetyka ? prosim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko podzielisz się
chociaz te listy wskazanych i zakazanych produktow podaj,please :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię KREWETKO PODZIELISZ SIĘ:) a może najpierw się przedstawisz :) tak jak inne forumowiczki:) byłoby miło:) ...podzielę się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko podzielisz się
ups,sorki,Kasia jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko podzielisz się
Kasia z Warszawy,wiek :24 lata i 16 kg nadbagaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko podzielisz się
jescze byłabym ciekawa czy zalecił Ci Krewetko jakiś ruch ? Specjalny czy moze byc marsz,spacer ? Wybacz moją desperacje,za wszystko przepraszam i bardzo dziękuję:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię Kasienko:) mam sporo tego materiału ale postaram się "streścić" Produkty zalecane: ŚNIADANIE pieczywo(razowe graham lub pszenno -żytnie) bez nasion słonecznika soi czy dyni- w określonych proporcjach sery chude, jajka, chuda wędlina lub ryba- w określonych proporcjach OBIAD ziemniaki, kasza, ryż lub makaron w określonych proporcjach mięso chude, ryba chuda w określonych proporcjach napoje mleczne chude w określonych proporcjach owoce bez bananów i winogron reszta w określonych proporcjach warzywa niektóre max 500 g reszta bez ograniczeń tłuszcz roślinny max 2 łyżeczki płyny2 l dziennie c.d. nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Kasiu:) Jeśli chodzi o sport to ja chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu po 1-2 h aczkolwiek Pani dr nie była tym zachwycona. PRZEZ 4 MIĘSIĄCE ODKĄD CHODZĘ NIE SCHUDŁAM ANI GRAMA Zaleciła :basen, aerobik, aqua aerobik, pilates, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko ale ile gram
kazdorazowo jedzenia na porcję ? czekam niecierpliwie na dalszy ciąg,juz sie nie odzywam,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
tak, dokładnie każdorazowo na wagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko ok
rozumiem,ze wszystko ma ograniczoną dobową ilosć gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama chciałabym mieć taką dietę, ale rozumiem Krewetkę,że za to płaciła i nie musi nikomu zdradzac tajników swego odchudzania.ja tylko czasowo jestem w Polsce ,a tam gdzie mieszkam wizyta u dietetyka kosztowałaby mnie majątek.Mam do zgubienia ok 13 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Dobry wieczór wszystkim :) jutro opowiem więcej:) dziś musiałam uciekać szybciutko:) to nie są żadne tajniki:) Witam Cię KONWALIO:) ile kosztowałaby wizyta u Ciebie?mówiłaś, że majątek... czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×