Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krewetka25

muszę zrzucić 15 kg

Polecane posty

Gość krewetka25

Cześć wszystkim:)czy jest tu ktoś kto ma taki sam cel? Ponieważ nie radzę sobie z tym sama bo od dłuższego czasu staram się jak mogę to postanowiłam iść do dietetyka w następnym tygodniu. już się umówiłam:)postanowiłam że muszę spróbować racjonalnie do tego podejść a nie \"diety cud\", które skutkują później efektem jo-jo. Trzymajcie kciuki i zapraszam do dzielenia się opiniami oraz liczę na Wasze wsparcie:)Pozdrawiam wszystkich z takim samym problemem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alazwisiorkiem
a ile masz lat, ile wazysz i ile mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
25/81/174 mam za duże BMI czyli nadwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jescze 5kilo
Chetnie sie dolacze jesli ilosc kilogramow do stracenia jest bez roznicy;) Ja na dzien dzisiejszy waze 55 kilo, jeszcez tydzien temu wazylam ponad 58 kilo ale przez stres schudlam. Dąże do 50kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jescze 5kilo
i dodam,że planuje schudnąć do 1 wrzesnia;) i we wrzesniu na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witaj :) a ile masz lat i jaki wzrost?masz BMI w porządku? masz już ustaloną dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanvow
a ja 10. hmm i co najgorsze bateria w wadze się rozładowała....i ciągle zapominam kupić....fuck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetko witaj
to moze sobie ustalimy jakąs diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię KANVOW:) oraz Ciebie KREWETKO WITAJ:) Ja na razie przestrzegam to co uważam za rozsądne: Śniadanie:jogurt niskokaloryczny owocowy 150 g, musli 50g II Śniadanie: kawa z mlekiem,batonik z musli Obiad: Sałatka Kolacja: 2 kromki chleba(tylko pełnoziarnisty) serek, pomidor Płyny: co najmniej 2 litry Ćwiczę na siłowni 3 razy w tygodniu Ale czekam na wyniki badan a potem wizyta u dietetyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
jest tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
hmmmm może ja? ;) Ważę 61 kg, a chcę zrzucić 9 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
W zasadzie jestem na diecie od poniedziałku,i schudłam już 1 kg bo było 62 na liczniku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witaj MALINOWY SORBET:) a jaki masz wzrost? coś nie tak z Twoim BMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
Wiesz dla mnie BMI z całym szacunkiem to jest żaden wskaźnik! Jak wskaźnik wagowy moż ebyc taki sam dla obu płci i ludzi o różnych typach budowy,bezsens :( Najważniejsze jest ,że mam wystający brzuch i okropne oponki wokół niego,że o grubych ramionach nie wspomnę :( o rozmiarze 36 mogę sobie na razie pomarzyć :( Mam 169 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
to tylko pozazdrościć Tobie idealnej wagi:) ale liczy się to przy jakiej wagi czujesz się dobrze;) z mojego punktu widzenia to Ty jesteś IDEALNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
Ja mam 175 cm wzrostu i waze 85 kg, mam nadwage. Jasne, ze chce schudnac, ale lubie sie obrzerac i objadac...lubie sobie podjesc mowiac zwiezle... Od 2 tygodni jestem na diecie 1000kcal, ktora sciagnelam ze strony "dbam o serce"; jest swietna, nie czuje glodu, czuje sie doskonale, dostarcza wszystkich skladnikow potrzebnych organizmowi. CHodze minimum 6 dni w tygodniu ok. 40minut z kijkami nordig walking.. i robie serie brzuszkow (15 minut raz dziennie).spadek wagi jest dosc wolny, ale z dniana dzien widze jak wygladza mi sie skora, spada brzuch.. byl strasznie osadlony teraz zauwazylam, ze jest jakis zarys w tali, jako, ze mieszkam nad morzem staram sie chodzic po plazy szybkim tempem, ale jest za duzy tlum;( Mysle, ze bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
Trzy jadłospisy diety 1000 kcal jadłospis 1 jadłospis 2 jadłospis 3 I śniadanie • herbata • mleko z płatkami kukurydzianymi (200g mleko 0,5% tłuszczu, 30g płatki kukurydziane) • 30g bułka grahamka • 3g margaryna miękka • 150g surówka z pomidorów i ogórków • kawa mleczna (200g mleko 0,5% tłuszczu) • 60g chleb żytni pełnoziarnisty • 20g kiełbasa szynkowa z kurczaka • 100g pomidor • kawa mleczna (200g mleko 0,5% tłuszczu) • 60g chleb mieszany • 30g polędwica z indyka • 50g papryka czerwona • 10g sałata II śniadanie • herbata • 20g chleb chrupki • 3g margaryna miękka • 10g dżem niskosłodzony • 30g ser twarogowy chudy • 100g truskawki • 200g jogurt 0,5% tłuszczu • herbata • 10g chleb chrupki • koktajl mleczno-truskawkowy (200g jogurt 0,5% tłuszczu, 100g truskawki) obiad • 200g barszcz czerwony czysty • 100g kurczak gotowany • 150g ziemniaki gotowane • 150g surówka z marchwi i jabłek • 200g zupa z zielonego groszku • 80g boeuf Strogonow • 100g kasza gryczana • 200g surówka z ogórka kwaszonego i pora z olejem • 200g zupa jarzynowa • 100g pulpety z dorsza gotowane • 100g ziemniaki gotowane • 150g surówka z kapusty kwaszonej z marchwią, jabłkiem i cebulą kolacja • herbata • 100g sałatka wielowarzywna • 30g chleb mieszany z soją • 100g ryba w galarecie (ryba świeża, włoszczyzna, żelatyna, przyprawy) • herbata • 15g chleb chrupki • 250g seler naciowy w kremie serowym (seler naciowy, ser twarogowy, rokpol, przyprawy) • herbata • 30g chleb chrupki • 125g sałatka kolorowa z twarogu (twaróg chudy, papryka, rzodkiewka, sałata, łyżeczka oleju słonecznikowego) pojadanie • koktajl mleczno-jagodowy (100g czarne jagody, 150g mleko 0,5% tłuszczu, słodzik) • 150g kalarepa • 100g marchew • 100g jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
ooo jak fajnie:) jest nas więcej:) Witam Was:) ja mogę się pochwalić tym że przestrzegając jadłospis kt. podałam wyżej schudłam troszeczkę.wiem że to mała zmiana ale i tak się bardzo cieszę:) w poniedziałek waga pokazywała 82,5 a dziś już 80,9:) (a wczoraj sobie pozwoliłam nawet na piwo z sokiem) pozdrawiam Was i lecę na zakupy:)muszę pyszności ugotować bo jutro mam gościa:):*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka25 - ja bylbym za tym by zaczac od 1500 - 1600kcal minimum, a pozniej stopniowo obcinac ilosc spozywanych kalorii az do 1000 - 1200. Jesli obetniesz raz do okreslonego poziomu, to najpierw schudniesz gwaltownie, pozniej proces spowolni, spowolni tez metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witajcie SUCHASHAME oraz FIT26:) Ja raczej nie mam jak liczyć kalorii no może jedynie śniadanie (bo wiem ile ma kalorii musli i jogurt) a reszta niestety wybieram na lunch to co jest na stołówce(w pracy mam tylko 30 min na przerwę obiadową).Jem to co wiem że jest mniej kaloryczne.a na diecie 1000 kalorii to bym chya nie przeżyła;) A Wy? Suchashame ile ważysz i jaki masz wzrost? PS:po raz 4 piszę to samo bo jakiś błąd mi występuję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat jestem dietetykiem i nie mam problemow z nadwagą ;) Jestem tu by pomagac innym i... sobie. innym - bo dziele sie swoją wiedzą - sobie - bo robie sobie reklame i zyskuję nowych klientow. Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem z wami
wrzuc jeszcze kilka takicj jadłospisow 1000 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witaj DO JESTEM Z WAMI a jaki Ty masz cel:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170, 70,5 kg i 16 lat., jestem very unhappy :( dobrze chociaż że dzisiaj mało jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi28
to ja też się przyłącze ...28 lat, 173 cm, 80 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowySorbet
SuchAshame - tak się składa,że mam dokładnie tyle samo lat co ty :) Co do mojego odchudzania to ja staram się jesc w granicach 1200-1300 kcal,jeźdże na rowerku ,do tego brzuszki,przysiady,hula hop itd... założyłam sobie tez blog odchudzaniowy : www.new-look-new-life.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
Witam Cię mimi28:):) akurat się składa że mam prawie tak samo:) jaki masz plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×