Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabajony

Zasponsoruję ...

Polecane posty

Który michael? Angel? Był gejem - na sto procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon...
Purpur.... Pozdrówki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa - 165 cm i 46 kg? To prawda, że nie masz grama tłuszczu. Mięśni też nie :O A po tym jak dodałaś, ze chodzisz na solarkę to rysuje się obraz typowej blachary. Ale skoro pytasz co jeszcze chcę wiedzieć - kwestię robienia laski mamy wyjaśnioną, nie umiesz. To może powiedz coś o swoich studiach, gdzie semestr trwał miesiąc? A, i gdzie tą kawę za 24 zł pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon...
Purpurowa, czy takie ładne, szczupłe dziewczyny jak Ty to naprawdę taki ewenement? Odzywa się wiele dziewczyn, ale niestety, jak na mój gust, ważą "troszkę" zbyt dużo! (a może byś tak chociaż ....... jeden raz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon
przesadziles:-O ważą zbyt duzo????????my jestesmy normalne kobiety a nie wysuszone pseudoprawniczki po jednym semestrze studiow(wiem wiem nie komentuj purpura z pomaranczami nie gadasz) przynajmniej umiem patrzec w oczy podczas robienia laski i nie mam ci*ki jak studnia szerokiej i glebokiej po ilus tam klientach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon...
Purpurowaaa Łza ! Gdzie jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało_stanowczy!! nie wiem jak wyglądają typowe blachary, ja wygladm tak jak chcę, jak czuję się dobrze, w pracy jakiś biurowy strój z obligatoryjną biała bluzeczką, prywatnie lubię zaszaleć.. spon jestem-ale nie niej złudzen, nie szukam sponsora ten etap w życiu mam już za sobą.Wolę być niezależna. Jak również wiem ,ze zadne pieniądze nie rekompensują poniżenia, a .. kochanka nie szukam, mam faceta i jest mi z nim dobrze. Jest moim kochankiem, przyjacelem, kucharzem i kierowcą.. Jest ze mną prawie zawsze i jest nam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon...
No cóż... Purpurka. Szkoda! Nie myślałem o długim sponsoringu, ale o miłym, namiętnym spotkanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon...
Najlepsze (Po)Świąteczne Życzenia Dla Wszystkich. Szczególne dla Miłych Pań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×