Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabajony

Zasponsoruję ...

Polecane posty

Mało Stanowczy.. nie chce mi się z Tobą gadać :classic_cool: Spon.. gdybyś nie był żonaty i nie chciał płacić za sex to mogłbyśmy coś pomyślec a tak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, masz skrót do tekstu na pulpicie? Do tej pory reagowałaś tak, gdy nakrywałem Cię na ściemnianiu. Czyżby teraz też była ściema? To zupełnie niechcący Cię rozpracowałem. Najmocniej przepraszam, w zasadzie powinienem się przyzwyczaić, że na Twoje 3 posty, 4 mijają się z prawdą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , Mało ogarnij wreszcie swoim małym rozumkiem ,ze dywagacje z Tobą , z osobą zupełnie inną , inaczej wychowaną, hołdującą zupełnie inne zasady kulturowe, społeczne i nie mającą krzty chociażby podobnych poglądów- nie mają dla mnie zupełnie sensu. A Ty wciąz i nadal szukasz ze mną kontaktu. Nic innego - jak miłośc!! zakochałeś się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już to hołdującą innym zasadom a nie inne zasady...Tłumacz sobie dowolnie to, że na każdym kroku nakrywam Cię na kłamstwie, niestety obiektywnie patrząc wychodzi na to, że po prostu wzięłaś się za coś, czego nie potrafisz. Tym bardziej, że nie jesteś w stanie sklecić jednego zdania na temat moich poglądów czy zasad bo ich zwyczajnie nie znasz. Twierdząc z takim przekonaniem, że na pewno są inne sugerujesz, że Ty nie masz żadnych. Coś mi mówi, że nadal nie umiesz patrzeć w oczy przy robieniu laski i stąd to wszystko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwalacie kolejny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowalacie
to przestan odpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, wiedziałem, że na Purpurkę można liczyć :D Tak, oczywiście, to moja wina :D Nie przestanę odpisywać dopóki mi się nie znudzi, to wolny kraj - podobno :classic_cool: Poza tym cholernie mnie ciekawi jak mogła być prostytutką bez podstawowej - jak sądzę - umiejętności robienia laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorek :) No bardzo mnie interesuje jak podobno profesjonalistka mogła stwierdzić, że nie da się patrzeć partnerowi w oczy przy robieniu laski :) Ale może to z powodu miesięcznego semestru studiów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... punkt dla Ciebie :) Rozpatrywałem to w innych kategoriach. Wydawało mi się, że idąc do "zawodowca" oczekuję profesjonalnej obsługi. Ale "sztuka" mogła polegać na calkowitym amatorstwie... :) Że niby "pierwszy raz w życiu to robiła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) pisała ,że jest szczupła...nawet bardzo..mogła być niedoświadczoną lolitką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, chodzący szkielet to już za dużo jak dla mnie :O Moja wyobraźnia aż tak daleko potrafi zawędrować, ale powoduje odruch wymiotny :O Jeśli już to tylko kobieta zbudowana jak kobieta i udająca lolitkę :) Z niewinnym spojrzeniem i paluszkeim w ustach... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm...dwa kucyki podkolanówki biała bluzka plisowana spódniczka... ehhhhhhhh Ms...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak ja świntucha? mnie się dwa kucyki wcale nie skojarzyły z tym,że ktoś mnie za nie pociągnie bądz..przytrzyma.. a palec w ustach?wolę lizaka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAłO- aż tak frapuje Cie moja osoba? szkieletora ze mnie tylko nie rob- bo się obrażę i strzele focha... :-P wiesz jak wygląda figura modelki? tak własnie wyglądam- tylko wzrostu mi nie dali tyle co modelce.. a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyglądasz jak modelka to jesteś wieszak na ubrania a nie kobieta. Nadal mnie frapuje jak to z tym Twoim robieniem laski było, pani KONSEKWENTNA, która już sobie poszła i ciii szaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spon...
"doris27", to co piszesz o sobie, oznacza że jesteś extra i byłbym zachwycony gdybym mógł bliżej Cię poznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris27
no zapewne masz jeszcze inne wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×