Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabajony

Zasponsoruję ...

Polecane posty

Gość Pupura Ty pracujesz
w kancelarii i myslisz podstawowe pojecia? To, co wypisujesz na tym forum to stek bzdur. Zenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pomaranczami bez niku nie gadam miej troche odwagi cywilnej i jak już obrzucasz mnie bluzgami to rob to pod swoim nickiem, bierz odpowiedzialnośc za swoje słowa!! bohater/ka od siedmiu boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpura Ty pracujesz
Ale ja wcale nie oczekuje, ze bedziesz ze mna rozmawiac. Wyrazilam swoje zdanie i tyle. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna11
a ja bym poprosila ten wzor wg ktorego obliczylas roznice wieku miedzy nami :) stanowczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek
a co mi zasponsorujesz?:) jestem chetna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty purpura
i po co pisac pod stalym nickiem?napisalam co chcialam a teraz powiem dobrze znane Ci slowa... nie chce mi sie z Toba gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sponsora
w tym rozgardiaszu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek
ah no sponsorze odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam sponsoora
Ależ maniery :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodek
jak sie czegos chce to trzeba sie dobijac rekami i nogami:) a maniery to tam wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpura Ty pracujesz
Widze, ze i dobre wychowanie jest Ci obce. Zachowujesz sie niczym nastolatka, ktorej ktos powiedzial kilka nieprzyjemnych slow. Nie daje Ci domyslenia fakt, ze wiekszosc czytajacych Cie osob uwaza, ze nie piszesz prawdy? Przyjmij to z pokora. W koncu sama sobie na to zapracowalas. Nie powinnas miec pretensji do nikogo poza sama soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spon...
"miodek" najpierw troszkę bliżej się przedstaw i napisz czego oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wychowanie jest bez zarzutu, nikogo nie obrzucam inwektywami,jak to robią inni w stosunku do mnie. na nikogo nie szukam haka, pisze to co mysle i mam w głębokim powazaniu przemyslenia interlokutorów zyjemy w wolnym kraju, każdy może mysleć co chce.. mnie to mało interesuje, a jeszcze mniej mnie interesuje w co kto wierzy? aTobie jak sie nie chce ze mną gadać- to się ogarnij i nie gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co kaman purpurowej
:O co to znaczy, wytłumaczy mi ktos ? hahah "swiadkiem jest sie do momentu udowodnienia winy" ktory rocznik jest Purpurowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, albo masz rozdwojenie jaźni albo nie rozumiesz znaczenia zwrotu "dobre wychowanie", przynajmniej w taki sposób jak rozumie to większość społeczeństwa. Może Twoim skromnym zdaniem teksty "ogarnij się", "leję na to co piszesz", "cieciu" itp. świadczą o wysokiej kulturze osobistej, ale niestety tak nie jest. Ktoś słusznie zauważył, że zachowujesz się jak nastolatka, której ktoś powiedział coś niemiłego. Nie masz żadnego dystansu do siebie. No i nie umiesz robić laski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa rocznik 1981
ales ty elokwentna dziffko:)wyuczyłas sie paru tekstów i błyszczysz?nie chce mi sie z toba gadac to mam sie ogarnac???kiedy wlasnie ty nie jestes konsekwentna i piszesz te slowa a pozniej wracasz:Dspalona jestes podkul ogon i pomykaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpura Ty pracujesz
To nazywasz wychowaniem bez zarzutu: 15:04 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza to nie gadaj bo, wali Ci z buzi aż przez monitor czuc.. marna istoto ??? Rzeczywiscie Ty nikogo nie obrazasz. Jestes bez skazy. Czysta niczym lza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura 1981
kto jest marna istota purpura...sama sobie odpowiedz skoro wazysz 46 kg...buahaha dziffko o wygladzie modelki bez wzrostu w dodatku nie umiejaca zrobic laski o miesiecznym semestrze studiow nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Purpurka, widzę że komuś podpadłaś... Naprawdę ważysz 46 kg? Ciekawe przy jakim wzroście, bo na razie to widzę Cię jako szkieletora, chyba, że masz góra 150 cm wzrostu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura 1981
08:15 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza spon.. OOOOOOO!!!!!!jeszcze nie widziałam moralnych tudzież niemoralnych pieniędzy... piękna jestem ja waże w tej chwili 46,5 i cio Ty na to?? zaczniesz się odchudzać? buhahaaaaaaa........ jakby to kg. wyzanczały granicę po ktorej się jest ViP?? a wogole wiesz co to ozancza? A Very Important Person- bardzo ważna osoba.. a skoro chcesz dać dooopy za kasę to VIP napewno nie jesteś!!! mozesz być tanią dziffffką dla Pana VIP-a. a to podoba mi sie najbardziej bo podsumowalaś siebie:) a skoro chcesz dać dooopy za kasę to VIP napewno nie jesteś!!! mozesz być tanią dziffffką dla Pana VIP-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gosciowy nie ma co
jakim cudem ta purpurowa znajdowala klientów z taką wagą ? :O nie wierzę ze chłop płaci za powyginane kości , suchą skorę i brak biustu, no chyba ze ma 120 cm długosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz napisałam ,ze nikt w nic nie musi wierzyc buhahahhaaaaaaaaaa....... szczerze- mało mnie interesuje co jakaś marna podróbka in vitro ze spalonego laboratorium pisze i mysli... Mało- waze 46 kg, przy wzoscie 165cm... nie mam grama tłuszczu, jędrną i napiętą skore, chodze do solarium, na masaze, uzywam dobrych zeli i balsamow, zmienam tipsy co 2 tyg. i piję kawe za 24zeta...cos jeszcze kceesz wiedziec? I smieszy mnie to ze Ty wolisz maczac fiutka w grubych posladkach, dla mnie kobieta jak ma nadwage i cellulit jest nieestetyczna.. ale de gustibus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:09 [zgłoś do usunięcia] ale gosciowy nie ma co jakim cudem ta purpurowa znajdowala klientów z taką wagą ? nie wierzę ze chłop płaci za powyginane kości , suchą skorę i brak biustu, no chyba ze ma 120 cm długosci. ktoś , kto tak pisze zapewne ma kompleksy, cellulit i 10-cio kg. nadwagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Mondrala
46 kilo przy 165 cm to cacuszko, lizac paluszki i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Mondrala
chetnie bym Cie przelecial bejb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ekspertem ale 46 kg przy 165 cm, to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×