Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgubilam sie

maz mnie zdradzil

Polecane posty

Gość zgubilam sie

po 5 latach malzenstwa dowiedzialam sie ze ma kochanke i wcale tego nie ukrywa . a co z nami mamy dziecko i nie potrafie tak poprostu odejsc . mimo ze wiem ze sie spotykaja co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość save youre kisses for me
wspolczuje :(( najgorsze co moze byc ;( powiedz mu - albo to zakonczy albo baj baj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushmail
zostaw śmiecia...dasz rade sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nie odchodź
mena wywal i to na zbity pysk, teraz, zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
to tak latwo powiedziec ale odejsc ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushmail
słabe kobiety zawsze zaslaniaja sie dzieckiem...mowie ci pierdol dziada...dzieciakowi bedzie lepiej bez tej caloej patologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość save youre kisses for me
wiem ,rozumiem Cie :(( ale pomysl o tym - zdradzil Cie !!! to wywola u Ciebie nienawisc ! zostaw go ! niech spada na drzewo prostowac banany;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
moze macie racje tylko najciezszy ten pierwszy krok w tym kierunku jak powiedziec dziecku o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hushmail
co ty..niech tatus sam opowie dzieciakowi co zrobil...dlaczego masz go wyreczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez tam nie ma
4 letniemu dziecku (piszesz że jesteś 5 lat po ślubie) chcesz powiedzieć że tatuś zdradził mamusię? Gratuluję pomysłu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husmail, nie zapedzaj sie, dziecko najbardziej na tym ucierpi. nie warto go wciagac w rozgrywki miedzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
przy naszym dziecku udaje kochanego tate on go uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inezzzz skad jest Twoja stopka? bo cos kojarze?? ja tez uwazam ze dziecka nie ma co wciagac on i tak to wszystko odczuje i dlatego trzeba za wszelka cene uchronic go od tej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
nie tak nie chce powiedziec ale bedzie pytal dlaczego tata nie mieszka z nami nie uwazasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego piszesz
że udaje kochanego tatę pewnie nim jest,dziecko kocha tylko Ciebie już nie,dziecko nie może być wciągane w rozgrywki między rodzicami,bądżdorosła i odpowiedzialna skoro Twój mąż nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnosc w sieci ;) oddawala dawniej moj nastroj, a teraz jestem tu okazjonalnie i juz nie chce mi sie jej zmieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
a szczesliwe dziecinstwo mozna dziecku tylko wtedy zapewnic gdy sie jest samemu szczesliwym a ja narazie niewiem wogole co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubilam sie ----> jeszcze tego nie wiesz, ale jak go tylko wykopiesz szybko poznasz kogos innego. najwazniejsze, aby dziecko nie cierpialo i nie utrudniaj mu kontaktow z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_psycholozka
no ale jak sie dowiedzialas? po prostu ci o tym powiedzial, ze ma kochanke i tak dalej???? czy wiesz bo ktos widzial, bo ona dzwoni, bo on sie nie wypiera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcvcvcvc
wiesz, dziecko to on kocha, tylko nie ciebie... masz racje ze szczescliwe dziecinsto mozna zapewnic dziecku tylko wtedy gdy jest sie szczesliwym tylko czy ty zyjac z mezem ktory cie zdradza bedziesz szczesliwa? to ma byc rodzina? wiesz, co innego jednorazowa zdrada, tu mozna jeszcze walczyc o zwiazek, ale gdy od dawna ma kochanke i wcale sie nie kryje to ja bym takiego wywalila na zbity pysk od razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
ona zadzwonila do domu i jak spytalam kto to byl to on sie odrazu do wszystkiego przyznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja567
To prawda lepiej od razu to zakończyć. Ja łudziłam się 6 at, ze mąż sie zmieni, ale ciągle byla inna i inna. Teraz zrozumiałam, ze straciłam tylko kilka pieknych lat, i mogłam sobie w tym czasie jakoś inaczej ułożyc zycie. Facet, gdy mu sie raz wybaczy, mysli, ze juz zawsze tak będzie. Smutne , ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_psycholozka
okay no a co ty na to? plakalas, grozilas, ze odejdziesz, kazalas mu wybierac? ma sie wynosic albo to skonczyc? bo nie wiem co napisac zeby ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgubilam sie
tylko wlasnie on mi tego nie powiedzial ze mnie nie kocha mowi ze jestesmy rodzina ale cos go ciagnie do niej . moze byloby mi lzej to skonczyc gdyby sie zdecydowal na jedna z nas a tak nadzeja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja567
Skad ja to znam - 'jestem na rozdrozu, nie wiem co zrobić". Żałuję, ze wczesniej nie podjęłam za niego decyzji i nie wskazałam mu drogi przeciwnej do swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×