Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgubilam sie

maz mnie zdradzil

Polecane posty

Gość ej zaczynam żyć
racja dziewczyno :) przez pół roku!!! godziłas się na taki chory układ, moge sobie tylko wyobrazic co czułaś, to nie jest jednorazowy skok w bok, twój mąż to zwykły drań, myślący tylko o swoim fiucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
chciałam powiedzieć, "myślący tylko swoim fiutem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dziekuje ale narazie nie mysle o innych mezczyznach najpierw to jedno musi sie do konca skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze nie myslisz o innych mezczyznach, musisz najpier jednego pogonic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
tak tylko tego sie nie da zrobic z minuty na minute jest jeszcze dziecko ktore z tego powodu cierpiec nie moze a to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dzwoni ale nie odbieram myslicie ze zauwazyl ze to juz nie zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
musiał być bardzo pewny siebie, pewnie żył w przekonaniu, że będziesz siedziała jak mysz pod miotłą, byleby tylko był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prafcify menszczysna
I topsze fam tak gloopie ciffki , jestescie stracane i jepane buahahahaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dzwonil wczoraj wieczorem i prosil o tydzien czasu na skonczenie tego z nia co robic pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
wiesz, gdyby zadzwonił i przedstawił ci twarde dowody, że z nią natychmiast zerwał, to moooooooooooooooooże mogłabym uwierzyć, że jest jeszcze jakiś cień nadzieji na utrzymanie małżeństwa, ale na pewno nie przyjęłabym go z otwartymi ramionami :P A twój mąż dalej lawiruje, tydzień, rok, miesiąc, jaka to różnica? Gdyby mu na Tobie zależało, to zrobiłby to natychmiast. Nie odpuszczaj draniowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa81
beznadziejny ten facet na co mu tydzień chce sobie jeszcze popiepszyć czy sprawdzić jak mu będzie przez tydzień z ta drugą daj sobie spokój nie zwracaj uwagi na jego prośby musisz dać sobie rade sama Boże załuje ze ja tak nie zrobiłam po pierwszej k***wie jest już teraz trzecia... jeżeli jeszcze nie to wczoraj od nowa coś się zaczeło dziać w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
dzis mnie poprosil abysmy za tydzien wzieli synka i pojechali gdzies na urlop . a jak mu powiedzialam zeby sobie z ta swoja jechal to mi wyskoczyl ze my jestesmy rodzina i co z tego rozumiec . wiecie co szczeze zaczynam sie nim brzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
no faktycznie obudził się drań, teraz mu się przypomniało, że ma rodzinę :P:P:P trzymaj sie mała! łapka na szczęście 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa81
wg mnie facet chce powrócić do sytuacji która była przed tym zanim go wyrzuciłaś chce cię ugłaskać i żeby było tak jak dawniej on cię zdradza a ty się denerwujesz i siedzisz w domu z dzieckiem a on ma nadal kochankę tylko lepiej się z tym ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
powiem wam ze mimo ze to dopiero dwa dni jak zabral zeczy a ja sie czuje jak bym wielki ciezar z siebie zrzucila i jeszcze raz dziekuje wam za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
niepozwole sie juz mna bawic mam mojego skarba i bede robic wszystko aby mnial szczesliwe dziecinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
zasłużyłaś na małą pocieszkę, skoro dziecko jest u rodziców, to zrób sobie jakąś przyjemność typu fryzjer, kosmetyczka, jakiś fajny mały zakup itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
super pomysl dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
zycze wszystkim milego dnia ide z kolezanka dzis wieczor na dyskoteke dosyc ubolewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
miłej zabawy :):):) tylko nie przesadź, coby twój mąż albo jego kumple jakiś fotek ci nie narobili, które mógłby wykorzystać przy ewentualnym rozwodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
wiem ze musze miec wszystko pod kontrola .ale dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tam napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tez go zdradz... zdrady sie nie zapomina, tkwi w nas jak nie wyciagnieta drzazga... zyje z nami, staje sie czescia naszego zycia- to napisalam ja- zdradzona, zdradzana i zdradzajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiękła albo to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak znam baby
to pewnie już mu wybaczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja stara nie chce wiedzieć
a to jest różnica :P nawiasem mówiąc 8 lat z tą samą kochanką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
witam kochani jestem, musialam sie najpierw wyspac po imprezie nie jestem do tego przyzwyczajona aby rano wracac do domu bylo super jutro mam rozmowe z nim na temat co dalej .wczoraj wziar swoje zeczy od niej i poszedl do rodzicow a mnie zaczyna po malu to bawic jak widze gdy z dnia na dzien jest coraz mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam zyc
zaczyna mi byc coraz lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaczynam żyć
:) napisz jutro jak przebiegła rozmowa z mężem, usycham z ciekawości (wścibska baba ze mnie :P) szkoda, że przez pół roku dałaś się mu poniewierać, trzeba było od razu tak zareagować. Czyżby ta jego kochanka nie chciała zamieszkac z kochasiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×