Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karlayn

Brak pochwy i nierozwinięta macica. Czy z taką wadą mogę uprawiać seks?

Polecane posty

Przyczyną zespołu jest dysplazja przewodów okołośródnerczowych Müllera w życiu płodowym. Szkoda, ze 19 lat temu nie bylo dobrej diagnostyki USG np tak jak teraz m.inn USG 3d4d i mozna juz wykryc takie wady w zyciu plodowym ok 26 tyg ciazy... iw tedy po urodzeniu dziecka pokierowac jego dalszym leczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek20
Niedawno przeszłam operacje odtworzenia pochwy, gdyz mam dosłownie taki sam problem jak ty. Na obrazie USG nie uwidoczniono macicy i także nie mam miesiączki. Operacja została wykonana laparoskopowo. Będziesz chciała wiedzieć więcej szczegółów to daj znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBERT654
Poszukaj w internecie kliniki, wykonującej zabiegi chirurgii plastycznej czy coś w tym rodzaju lub napisz do profesora Lwa-Starowicza. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROBERT654
PS Skontaktuj się z Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, z Wydziałem Ginekologii, przedstaw problem, prawdopodobnie są duże szanse, że Ci pomogą. Jeszcze raz powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo możesz uprawiać SEX bo nie do końca masz jak to jest dość poważna wada i wcale nie taka rzadka. Istnieje operacja ale jest bardzo skomplikowana i nie każdy lekarz jest w stanie się jej podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo możesz uprawiać SEX bo nie do końca masz jak to jest dość poważna wada i wcale nie taka rzadka. Istnieje operacja ale jest bardzo skomplikowana i nie każdy lekarz jest w stanie się jej podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASBYYY
kOCHAŁEM TAKA DZIEWCZYNE, ROZSTALISMY SIE. WÓWCZAS BYL TO NIEZNANY PROBLEM I WSTYDLIWY. DO DZIS JEST SAMA była nauczycielka i kochała dzieci>>< Szukała miłosci w zw< K/K zakonczyła alkocholizmem>,.JEST DOBRYM CZŁOWIEKIEM I MOJA PIERWSZA MIŁOŚCIĄ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beginagain
Jest możliwość utworzenia pochwy metodą laparoskopową, przeczytaj tutaj: http://dziecko.onet.pl/4,28571,2051,ekspert_artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleki
W wieku 17 lat zaczęłam się martwić brakiem okresu, poszłam do ginekologa i od razu dostałam skierowanie do poradni ginekologicznej we Wrocławiu i tam po badaniach USG i coś tam jeszcze dzisiaj juz nie pamiętam dokładnie jakich,potwierdziły się podejrzenia ginekologa. Wrodzony brak pochwy i macicy( zespół Rokitansky), poczułam się jak bym dostała w pysk, najważniejsze w tamtym momencie było dla mnie co z sexem, lekarz powiedział mi że są robione zabiegi odtworzenia pochwy, zrobiono mi badania kariotypów i po wynikach dostałam skierowanie do szpitala Matki Polki w Łodzi, zabieg miałam dopiero robiony jak ukończyłam 18 lat, lekarz wcześniej nie chciał podjąć się zabiegu, już w Łodzi miałam szereg badań i rozmowę z psychologiem na temat sexu, czy to jest odpowiedni czas na zabieg, czy mam partnera itp. Samego zabiegu nie pamiętam rzecz jasna bo byłam uśpiona, a nastepne 2-3 dni znosiłam ciężko, tydzień po zabiegu zostałam wypisana do domu, w domu musiałam nosić cały czas tak jak by ogromnego tampona, po miesiącu musiałam jechać na kontrolę, wszystko ładnie się goiło. Po 3 miesiącach po operacji usłyszałam dobre wieści "może pani współżyć". Przed zabiegiem byłam przerażona, teraz już wiem że nie było się czego bać. Zabieg miałam robiony sposobem Davidoffa, laparoskopia. Osoby które tego nie doświadczyły jak mają do napisania jakieś śmieci to niech sobie darują... A osobą które to przechodzą życzę dużo siły, nie poddawać się tylko iść do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAm to samo. Nigdy nie zajdziesz w ciaze. Mozesz miec biologiczne dzieci tylko poprzez wynajecie surogatki. recuerdo-wspomnienie.blogspot.nl - blog osoby z tym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napisać ile etapów ma taka odbudowa pochwy i jaki jest koszt jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tentyp
loleki a mozesz powiedzieć cos wiecej na temat zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaman
Powstaje nowy program w TVN Style - słyszałam, że bedą tez konsultacje ginekologiczne nietypowych schorzeń. Myslę, ze warto skorzystac z takiej formy pomocy. zmiana@tvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania remlein
Czy mogę uprawiać seks bez pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Seks u ludzi to coś więcej, niż penetracja pochwy, więc jestem sobie w stanie wyobrazić życie intymne i bez tego narządu.Niezależnie od tego, jest możliwa chirugiczna rekonstrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem autorka powinna sprawdzić swoje reakcje na zasadzie masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robić sobie sztuczną pochwę po to by facet mógł sobie wkładać członka? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.08.2008 o 16:29, Gość MRKH-emka napisał:

www.mrkh.pl

Czy ktoś tutaj jest aktualnie z zespołem Mayera?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×