Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rabatki_i_inne_kwiatki

Co za bzdura ze stringami!

Polecane posty

Gość anitka89
anulka a co sadzisz o zakładaniu pończoch na pierwsza randke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitka89- czy raczej zboczeniec69? co za głupie pytanie! też się zgadzam że jako bielizna jest ok. zwłaszcza jak sa lniane spodnie i trochę prześwituja to barchany nie pasują ale na plaży pupa w stringach wygląda oblesnie- lepiej w bokserkach albo tanga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie gorzej wygląda prześwitująca czy wsytająca bielizna spod ubrania niż stringi jako element stroju (pod prześwitujące spodnie zakłada się cieliste majtki aby ich nie było widać!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście cieliste stringi- KAŻDE MAJTKI WIDAĆ POD LNEM!!! jak nie wiezysz to idź bez majtek :P a stringi jak wystają to jest śmieszne już nawet nie tragiczne! Wogóle z kim ja rozmawiam skoro Twobe bielizna wystaje skądkolwiek? Masz 13 lat i chodzisz ze stringami pod pachami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, w stringach chodzę wyłącznie na plaży, niepoddając się nowej modzie Ewy Minge i reszty projektantów :P pod lnem cielistych majtek nie widać, nie musisz mnie przekonywać (ok, zawężę się do białego koloru, ponieważ innych spodni tego typu nie mam. bielizna mi nie prześwituje spod nich) i nie mam tu na myśli cielistych stringów rzecz jasna. stringi w tym momencie odpadają, ale tu już ja nie wiem z kim rozmawiam jeśli Ciebie bulwersują pośladki na plaży a striny pod białymi lanianymi spodniami żeby je było widać już nie.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i padam
nie mam zamiaru sie wykłócać w sprawie stringów - kto lubi niech nosi byle nie narażać innych współplażowiczów na oglądanie swojego wielkiego, gołego tyłka w dwóch paseczkach na krzyż :o Ja bardziej w kwestii "co się wkłada pod prześwitujące spodnie i sukienki ... A słyszała któraś z pań "fanek stringów" o cielistych BEZSZWOWYCH majtkach?? Takowe też istnieją i są zupełnie nie widoczne pod ubraniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierchuszka
Mnie to koło dupy lata, czy ktoś lata po plaży w stringach, czy nie, czy z gołymi cyckami, czy z zakrytymi, czy w czadorze. Sama osobiscie podzielam zdanie autorki, ze od opalania to czego jak czego, ale jedrnosci skórze nie przybywa; ale to kazdy sam musi wiedziec, czy woli sie wysmażyc i ryzykowac, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia83
Dawno tu nie zagladalam ale znowu widze ciemnogrod zapanowal w Polsce. Moda ma to do siebie, ze jesli ktos znany (jakis dyktator mody - choc jesli juz o tym mowa, to pani minge akurat reprezentuje poziom co najwyzej sredni) powie "od dzisiaj modny jest kolor cytrynowy, to nazajutrz 90% rynku, 60% sklepow bedzie miala towar w tym kolorze. Jak ktos powie, ze "od dzis stringi nie sa modne" - to znajdzie sie na pewno ktos to bedzie to rozglaszal, dodajac do tego chore (ale wygodne) wytlumaczenia, jak np, ze posladki sa nieestetyczne, czy moga obrazac innych plazowiczow. Od dawien dawna, posladki nie byly miejscem intymnym i nie wzbudzaly zadnych emocji 2000 lat temu, ale teraz przychodzi pani Minge (niestety, akurat jej twarz jest bardziej oblesna niz wiekszosc posladkow w stringach na plazach) i oglasza ze stringi sa niemodne, niezdrowe i zapewne dzielem szatana. Ideologia godna pozalowania. Pozdrawiam te odwazniejsza i zdolna do rozumowania czesc spoleczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazeliniara
Nie wiem, co wspólnego ma pokazywanie dupy ze zdolnościa do rozumowania. Chcesz wystawiac zadek - wystawiaj, nie chcesz - nie wystawiaj. Ja na plazy bywam nie tylko w Polsce, ale ani w Polsce, ani nigdzie indziej nie chodzę w stringach, ani teraz, ani wczesniej, kiedy stringi nie były "zabronione", bo mnie się takie majtki najzwyczajniej w swiecie nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Samanta, niskie stringi w jasnym, kremowym kolorze też dają radę :) Jak spodnie nie są bardzo niskimi biodrówkami to nie będą wystawać, ja zawsze to sprawdzam, żeby uniknąć efektu "whale tail" :D Jasne, że mogą być też beżowe bezszwowe majtki, ale takie są zazwyczaj z jakiejś elastycznej tkaniny, od której poci mi się tyłek, a jak nosze lniane spodnie to wolałabym, zeby było dość przewiewnie, bo i temperatury wtedy są wysokie. Po drugie, żeby majtki się nie odznaczały muszą mieć krój bokserowato-szortowy, tzn zakrywać dokładnie cały pośladek i kończyć tuż pod nim, inaczej powstaje przy chodzeniu taka brzydka linia w miejscu zetknięcia materiału ze skórą (i to niezależnie, czy majtki są obciskające czy nie) Nie rozumiem tej nagonki na stringi, ktora ostatnio panuje na kafe - ze to od razu kicz, tandeta, blacharstwo. Ja mam sporo fajnych, seksownych majtek tego typu - z tym że wole takie raczej niskie i bardziej zabudowane po bokach, szorto-stringi, niż klasyczne sznurki, i nigdy nie widać mi bielizny spod ubrań. Ale na plaże bym w nich nie wyszła, jednak nie mam ochoty pokazywać wszystkim moich pośladków, tak samo jak piersi (chociaż pare razy opalałam się topless) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze bo stringi to najmniej sexowne majtki na swiecie czy jako bielizna czy jako czesc stroju kampieowego, dawno juz z nich zrezygnowalam teraz nosze sliczne male szorciki z koronki i to jest dopiero sexi zreszta sami zobaczcie ktore ladniejsze?? stringi http://www.allegro.pl/item395482805_stringi_nr_011_rozm_m_l_kolor_bez_promocja.htm czy takie http://www.allegro.pl/item401904457_darex_szorty_koronkowe_model_138_l.html l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Selina, mozna znalezc zarowno brzydkie stringi, jak i figi. http://www.intymna.pl/zdjecia007/konrad/jolandammx.jpg http://www.allegro.pl/item408762251_stringi_konrad_bielizna_damska.html taki krój moim zdaniem na szczupłym tyłku wygląda świetnie, chociaż te bardziej wycięte też bywają fajne. Swoją drogą, zauważyłam, ze mam jakąś irracjonalną awersje do fig - nosze albo stringi, albo szorty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariorr
Co do stringów -jako facet jestem za ! . Przepraszam że tu piszę ale moja stale tu zagląda więc też sie wypowiem . Co do stringów na plaży to na mlodej zgrabnej pupie są estetyczne . Na pani o brakach w urodzie koszmarne . Widziałem w sierpniu dziewczynę w stringach na plaży i błlo o.k ,jakby miala 25 kilo nadwagi to pewnie byłby koszmar . Pozdro dziewczyny ,jak jesteście zgrabne to stingi są fajną oprawą dla waszej urody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×