Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lata 60

która z was była przeziębiona w ciąży i urodziła zdrowe dziecko?

Polecane posty

ja w kazdej ciazy bylam przeziebiona bralam nawet leki a moj syn urodzil sie zdrowy, w tej ciazy tez nie obylo sie bez lekow i poki co z dzidzia wszystko ok - tez jestem w 38 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie martw
moja kuzynka miała w ciąży zapalenie wyrostka robaczkowego i wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
na pewno niejedna kobieta byla przeziebiona a nawet chora wiec sie nie martw:) trudno przez rok nie chorowac,, zawsze coś nas dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do góry! Moja żona w połowie ciąży zapalenie płuc miała. Antybiotyki musiała brać. Nawet jej RTG robili - brzuch okryli fartuchem z gumy i ołowiu. Syn urodził się zdrowy, śliczny i wspaniały! Pozdrawiam...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziębiłam się w tym tygodniu , leczę się naturalnymi sposobami: czosnek , cebula, cytrusy, na gardło tantum verde , może będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
ja mialam zapalenie zatok, a potem pierwsza w zyciu grype, to wszystko w drugim trymestrze, bralam nawet antybiotyki, bo nie dalo rady inaczej... wszystko jest w najlepszym porzadku, a osobiscie na przeziebienie polecam herbatke z tymianku, m lekarka kazala kupic taka dla niemowlat bobovita na suchy nosek... rewelacyjnie pomogla na katar i "oczyscila" drogi oddechowe... czosnek, cebula, miod, ale nie do wrzatku tylko do letniej wody, rumianek do picia, a na gardlo swietne tabletki homeopatyczne, takie biale malutkie do ssania... po kilku godzinach jak reka odjal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
też byłam przeziębiona, a córa zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej to jest chorować
w PIERWSZYM TRYMESTRZE i to WIRUSOWO teraz przeziębienie nie grozi dziecku więc się nei przejmuj tylko kuruj i czekaj na rozwiązanie:) wszystko będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w 5-6 tygodniu wiązy kiedy dostałam zapalenie płuc.Ginekolog oraz lekarz pierwszego kontaktu zabronili mi się leczyć antybiotykami i innymi specyfikami bez recepty,W grę wchodziły tylko naturalne mikstury.Efekt taki że 3 tygodnie leczyłam się i zdychałam.Mam zdrowego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiuni
A ja miałam grypę w 38 tygodniu, wyleczyłam paracetamolem, malinami, herbatą z cytryną i spirytem, który mi mój mąż wsamorował w plecy i stawy, urodziłam zdrową córeczkę, z której lekarze i położne były bardzo zadowolone, oczywiście 10 ptk.w skali Agpar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam niejedno przezievienie ale najgorsze vylo tez ok 36 tyg zlapalo mnie taaaaaaaaaaaaaaakie zapalenie ucha ze przez 3 dni i noce plakalam non stop z volu. synus jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziebienie w ciąży to norma :) nie ma co panikować tylko sie leczyć dozwolonymi w ciąży sposobami (nie ma ich niestety zbyt wiele) - ja syrop Prenalen brałam na silny kaszel i wszystko skonczyło sie dobrze, córeczka jest zdrowa i śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddjjdd
Ja mialam 2 razy zapalenie oskrzeli ktore leczylam duomoxem,zapalenie pecherza i furalgin oraz grype zoladkowa,synek zdrowy jak ryba Bardziej niebezpieczna jest nieleczona infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pewnie , że się martwisz, ale wszystko będzie ok;) Ja miałam w ciąży 3 mega przeziębienia, przy jednym to nawet straciłam głos, a potem przez tydzień piałam jak kogut;) na samym finiszu ciąży też chorowałam, byłam na usg końcowym (tym do porodu) i lekarz z politowaniem spojrzał na mnie, bo miałam taką chrypę, że ledwo mówiłam, kazał mi coś possać, bo śmiesznie mówię. Polecz się, zadbaj o to;) powodzenia, już niedługo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomarańcza
przeziębienie nie jest groźne raczej bym powiedziała że grypa i to w pierwszym trymestrze. Sama się bałam bo w 5 tygodniu gorączka gardło i kaszel że mało flaków nie wyplułam ale udało się bez leków i puki co z maluszkiem ok no ale to dopiero 2 trymestr zobaczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam, ze ktoś w 5tc wiedział że jest w ciąży to zastanawiam się skąd? kurczę byłam w 2 ciążach i w obydwóch w 5tc nie maiłam pojęcia że jestem w ciąży, a jak już to dopiero robiłam test, w 2giej ciąży właśnie byłam na antybiotykach i sądziłam ze dlatego mi się okres spóźnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie dziecaki
o-gryzek - mi się spóźnił okres więc zrobiłam test. Wg moich obliczen był to niecały 3 tydzien. U ginekologa byłam w niecałym 5 tygodniu ciąży i był pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
jak to skąd wiedziały??? Jak ktoś nie może zajśc naturalnie w ciąże i ma cykle stymulowane np po 27 dni tak jak to było w moim przypadku to ja już o ciązy wiedziałam 10 dni po zapłodnieniu bo lekarz kazał na betę iśc po tym czasie i wyszła już prawie 22mlU/ml w 24dc ja jestem w 4 tc i już wiem o tym więc to nic dziwnego :) a to mój test ciązowy z dzisiaj a mam dzisiaj 26dc :) http://zapodaj.net/aa4b80383d19c.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewop
fajnie ze watek jest z 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie 28
a sory ginek zasugerował by iśc w 10dniu dfl a ja poszłam w 11dfl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×