Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alina111

dziewczyny czy oplaca sie kupić taką palete cieni?

Polecane posty

Gość za taka cene
bierz i nie pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuj te cienie i się nie zastanawiaj :) Sama mam największą paletę, 98 kolorów, i są naprawdę świetne :) http://www.allegro.pl/item405484598_cienie_ruby_rose_98_kolorow_kremowa_konsystencja_.html Trwałe, nie wałeczkują się, może trochę za intensywnie pachną, jak kosmetyki mojej mamy z lat 80-tych ;) ale za tę cenę i naprawdę niezłą jakość wybaczam im :D Są perłowe i super sie prezentują na powiekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletkaj
pamietam ze kiedys jakies6 lat temu mialam paletke taka mala miala ze 24 kolory i ta byla super, kilka lat pozniej kupilam taka co chyba ma 88 czy 77 i ta byla fatalna , smierdziala i kolory byly fatalne szybko schodzila i sie osypywaly dramat, zrobilam nimi makijaz ze 3 razy i wywalilam do smieci. Byly w zlotym opakowaniu i byly okragle nie prostokatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie raz takie kupilam ze jak sie wymalowalam to wygladalam jakby mi ktos oczy podbił, dlatego tak sie pytam bo nie mam zielonego pojęcia jakie odcienie mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wyrazistą urodę (ciemne włosy i oczy), wiec bedą ci pasowały zdeycdowane kolory, ale oczywiście trzeba umiec się pomalować i trochę poćwiczyć, żebys nie wygladała jakbyś nie miała w domu lusterka ;) Pasują ci zielenie, fiolety (oberzyna, wrzosy), i tzw. smokey eye, czyli czernie, szarości itp. Musisz poszukać, google nie gryzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam , wszedzie pisze co innego , ze pasuje mi śliwka , brudne złoto , łosoś. musze pobróbować i zobacze a do kolorów ubrań też mozna dobierać odcień cieni czy nie zabardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np jak mam białą bluzke i dzinsy to mogę np użyc cienia bialy perłowy?? czy to się będzie ze sobą gryżć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj makijaż dobieram pod kolor dodatków (kolczyki, bransoletka, pasek) gryzłoby się jakbyś ubrała różową bluzkę i zrobiła pomarańczowy makijaż :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa zaaaaaaaaaaa tooooooo
reklama drętwa... a moim zdaniem lepiej kupić jeden porządny niż 50 byle jakich. Ale każdy robi jak chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu przeplacac
na allegro.W osiedlowych drogeriach ta sama paleta cieni jest duzo tansza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą mam dużo osobnych cieni i malutkich kompletów po 3 w jednym, ale szukałam czegoś większego, a te palety kosztują tyle, że nawet jakby były złe to nie ma czego żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes blądynką to moze to fajnie wyglądac jesli masz czarne wlosy to nie zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie zamówilam tych cieni ,umówilam sie z kumpelką ktora jest konsultantką w oriflame ,ma przyjsc do mie z próbkami róznymi to sie będe smarowac przed lusterm i zobacze co mi będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basna
chyba na stype...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×